RuyaTabirleri.com

Rüyada Saç Boyattığını Görmek

Rüyada saç boyattığını görmek, insanlardan gizlenecek şeylerin olduğuna delalet eder. Rüya sahibi yaşadığı bazı olayları çevresindeki kişilerden saklama ihtiyacı hissedecek. Bunların ortaya çıkması kendisi açısından iyi olmayacaktır, bu nedenle duyulmaması için tedbirler alacaktır. Rüyada saçını hangi renge boyattığını göre yorum değişkenlik gösterir ancak genellikle rüyada saç boyatmak, gerçek yüzü göstermemek anlamına gelir.

Rüyada Saçını Kızıla Boyatmak

Rüyada saçını kızıla boyattığını gören kimse, çevresindeki insanlardan bazılarından hoşlanmayacak ve onlardan uzak durmak isteyecektir. Bazı insanların hal ve hareketleri rüya sahibi için gereksiz ve saçma gelebilir, kendisine uygun olmayan davranışlarda bulunabilirler. Bu nedenle rüya sahibi bu kişilerle olan bağını kesecektir. Rüyada saçını kızıla boyatmak aynı zamanda, aşka ve şehvetli bir kadına işaret eder.

Rüyada Saçını Kahverengiye Boyatmak

Rüyada saçını kahverengiye boyatmak, maddi gelirin artmasına delalet eder. Rüya sahibi iş dünyasındaki yükselişi ile daha çok para kazanır. Parasal olarak herhangi bir sıkıntısı kalmayacak olan rüya sahibi bir rahatlığa ulaşacaktır. Mali durum iyi yerlere gelecektir.

Rüyada Saçını Turuncuya Boyatmak

Rüyada saçını turuncuya boyattığını gören kimse, renkli bir kişiliğe sahiptir. Ancak aykırı davranışları, kabullenmeme gibi huyları nedeniyle hayatının bazı alanlarında zorlanacaktır. Bu hareketleri karşısına bir engel olarak çıkacaktır. Arkadaşları veya ailesi tarafından hoş karşılanan ancak dışarıda yanlış olarak görülen tavırları onun ilerlemesini engelleyecektir. Rüya sahibi böyle bir durumda pes edebilir.

Rüyada Saçını Sarıya Boyatmak

Rüyada saçını sarıya boyatmak, hastalığa işaret eder. Rüya sahibi veya bir yakını uzun süreli bir rahatsızlık geçirecektir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada saçını sarıya boyattığını gören kimse, insanlara karşı olan güvenini kaybeder ve onların dış görünüşleriyle değerlendirip o kişiler hakkında endişe duyacaktır. Rüya sahibi bekar ise, karşı cinsten birine karşı ilgi duyacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Saç Boyattığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. gamze (11 Şubat 2015 saat: 11:11)

    Saçımı sarıya boyuyordum ve kimse begenmiyordu tam olarak hatırlamıyorum ama arkadaşımın eviydi ama daha önce hiç görmediğim bir evdi karışık bir rüya daha sonra uçsuz bucaksız bir deniz gördüm tekne ile açılmıştık arkadaşım sevgilisi ve ben. Ben yüzme bilmem fakat yuzuyordum ve sürekli arkadaşımla tartışıyorduk sevgilisiyle konuşmam onun zoruna gidiyor sinirini bozuyordu benimle sürekli kavga ediyordu denizin içerisinde ondan kaçmaya çalışıyordum bi ara bir erkek daha vardı galiba o da benim erkek arkadaşımdı fakat hiç konusmuyordum saçımı sari dan kurtarmak istiyordum ama param yoktu


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,