Rüyada Saç Kesmek Görmek


Rüyada saç kesmek, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan sorunlar, çekilen sıkıntılar ve çok uzun süre çalışıp dinlenememekten ötürü çok yorgun ve güçsüz olunduğuna ve bu yüzden dinlenmek ve kendine gelmek istendiğine delalet edilir. Aynı zamanda, yorgunluğun hastalıklara sebep olabileceğine yorulur.

Rüyada Kendi Saçını Kesmek

Rüyada kendi saçını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında kendisinden kaynaklanan bazı şeylerden ötürü başarı sağlayamadığına işaret edilir.

Rüyada Başkasının Saçını Kesmek

Rüyada başkasının saçını kesmek, rüya sahibinin, gerçekleştirdiği çalışmalar ve ortaya koyduğu projeler sayesinde kendisini çok iyi hissettiğine ancak bazı insanların bu durumu bozmaya çalıştığına alamet edilir.

Rüyada Saçının Kesildiğini Görmek

Rüyada saçının kesildiğini görmek, rüya sahibinin, uzun bir süredir başka insanlara yardım edip destek verdiği için çok yorgun düştüğüne ve dinlenmesi gerektiğine delalet edilir.

Rüyada Saç Boyamak

Rüyada saç boyamak, rüya sahibinin, sosyal hayatta ve iş hayatında daha dikkat çekici olmak ve ilgiyi üzerine toplamak istediğine işaret edilir.

Rüyada Saç Boyatmak

Rüyada saç boyatmak, rüyayı gören kişinin, çevirdiği gizli işlerin ortaya çıkmaması için bazı yolar izlediğine ve söylediği yalanların ortaya çıkmaması için gerçek yüzünü gizlemeye çalıştığına delalet edilir.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirmek, yeni bir kişiliğe bürünüleceğine, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına ve yeni bir hayata başlanacağına yorumlanır.

Rüyada Saç Yıkamak

Rüyada saç yıkamak, rüya sahibinin, dış görünümünde sorun olduğunu ve büyük bir değişikliğe gitmesi gerektiğini düşündüğüne delalet edilir. Bu durum, kendini beğenmemek şeklinde ortaya çıkar.

Rüyada Saç Yıkatmak

Rüyada saç yıkatmak, iş hayatındaki sorunlar ve koşuşturmaca yüzünden çok yorgun düşüldüğüne ve dinlenmek ve toparlanmak gerektiğine işaret edilir.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Saç Kesmek Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Gülnihal (26 Ocak 2014 saat: 13:14)

    Ben deniz kenarında kayada oturuyordum. denize girecektim. Sevdiğim ama çok görüşmediğim ama görüşmekten keyif aldığım eski bir arkadaşım bana “Ben sana şunu yap dememiş miydim, ah Gülnihal..”diye sitem etti bana. Sanırım kilo almam gerektiğini söylüyordu ama emin değilim. Çünkü insanlar genelde bu konudan şikayetçi olurlar benim için. Böyle bir şeyler dedi ve bak sen görürsün dedi makas çıkarıp saçımın ucundan kesti 3-4 cm. ben de inanamadım üzüldüm, kestirince daha da kısalacağını, saçımı hep toplamak zorunda kalacağımı, çirkin olacağını düşündüm. Ama sonra ona kızmadım küsmedim ve birlikte denize girdik. Hatta neden küsüp kızmıyorum ki böyle bir şeye diye kendime hayret ettim.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.