RuyaTabirleri.com

Rüyada Saçını Kestirdiğini Görmek

Rüyada saçını kestirdiğini gören kişinin, yaşadığı hayatta bazı değişiklikler yapmak istediğine, eğer bu değişiklikleri gerçekleştiremezse çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına ve değişiklikler sayesinde kuracağı yeni hayatında çok daha huzurlu ve mutlu olacağına rivayet eder. Aynı zamanda, hayat içerisinde gerçekleştirilen yeniliklerin ve değişikliklerin genel olarak kişinin başarısı, kariyeri ve hayat standardı üzerinde çok büyük etki edeceğine işaret eder.

Rüyada Saçının Kesildiğini Görmek

Rüya sahibinin, hayatının kontrolünü eline almadığı için yaşamak istemediği olaylar ile karşılaşacağına, bu olaylardan büyük zarar ve üzüntü ile çıkacağına, artık silkinip hayatını kendi ellerine alıp istediği ve kendi arzuladığı şekilde yaşaması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Saçını Kısa Kestirmek

İş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine, çok üzüntülü ve sıkıntılı günlerin yaklaşmakta olduğuna ve yaşanan her olayın işleri gittikçe daha kötüye götüreceğine alamet eder. Aynı zamanda, sağlık durumunda başgösterecek çok üzüntü verici ve rüyayı gören kişiyi çok büyük bir şekilde yıpratacak bir hastalığa yakalanacağına işaret eder.

Rüyada Saç Kestirmek ve Boyatmak

Rüyayı gören kişinin, çok sıkıntılı ve üzücü olaylar ile karşılaşacağına, bu durumları düzeltmek için pek de tekin olmayan işlere girip üzüntü verici ve pişmanlık duyacağı şeyler yapacağına ancak daha sonra bu durumları ve bu durumlardan ötürü ortaya çıkan sorunları saklamaya ve yaşanan durumların üzerini örtmeye çalışacağına yorulur.

Rüyada Saçını Kısa Görmek

Üzüntülü ve sıkıntılı olayların son bulacağına, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına ve rüya sahibinin, artık rahat edip hayatını yaşaması gerektiğine rivayet eder. Aynı zamanda, yaşanan bir hastalık varsa şifa bulacağına ve kötü olayların haneden ve aileden uzak duracağına tabir eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Saçını Kestirdiğini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. sıla (12 Eylül 2014 saat: 12:38)

    ruyamda kuaforde sacımı kestırdımı kasımın alınmadını gordum eve geldımde ruyamda komsumuz bızdeymıs oglu balkondan asgı dusuyor ve hıc bısey olmuyor merdıvenlerden yukarı cıkıp babasının yanına gıderken ben pesınden gıdıp bısey oldumu dıye bakarken bayılsımı goruyorum ve komsumun kocası bana azıma ufleyerek ya allah ya hu ısmını soyluyor ve ben kendıme gelıyorum yorumlarsanız sevınırım

  2. aslı nida (02 Aralık 2014 saat: 10:16)

    Rüyada annem uzun olan saçlarimi kisa kestirdigimi gormus normalde uzundur ve daha sonra saclarim gitti diye sinirlenip beni dövmüş ..

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,