RuyaTabirleri.com

Rüyada Şahin Görmek

Rüyada şahin görmek, amirliğe, patronluğa, başkanlığa ya da söz ve yetki sahibi biri olmaya işaret eder. Bu rüya kıdemi arttıkça, merhameti ve vicdanı azalan kişiye tabir edilir. Kişi, maaş ve rütbe kazandıkça insaniyetini yitirecek ve katılaşacak demektir. Hatta bu kişi için artık acı çekmeyen ve kalbi nasır tutmuş kişi benzetmesi bile yapılmaktadır. Rüyada şahin görmek, insanlara eziyet eden, yüksek koltuk sahibi bir kimseyle tabir edilir.

Rüyada Şahin Yavrusu Görmek

Rüyada şahin yavrusu görmek, henüz olgunlaşmamış rütbeye delalet eder. Daha açık bir ifadeyle, kişinin henüz koltuğunun yükselmesine vakit olduğu anlamına gelir. Kişi bu yükselişi sabırsızlıkla bekliyor demektir.

Rüyada Şahin Tutmak

Rüyasında şahin tuttuğunu gören kişi, menfaat ve saygınlık elde edecektir diye yorumlanır. Kişi, turnayı gözünden vuracak ve elde ettiği fayda sayesinde herkesin gözünde bir anda yükselecek, sevildiği için değil sırf elde edeceği variyet sayesinde itibar sahibi olacaktır.

Rüyada Şahin Öldürmek

Rüyasında şahin öldürdüğünü gören kişi, arkasında gıybet edenlerden, kem gözlü kişilerden, mal varlığına sahip olmak için açığını yakalamayı bekleyen akrabalardan, ticaret hayatındaki rakiplerinden kurtulacak ve başarıya giden yolda önü açılacaktır.

Rüyada Beyaz Şahin Görmek

Rüyada beyaz şahin gören kişi, çevresinde büyük hayranlık uyandıracak, herkesi kendisine hayran bırakacak ve arkasından helal olsun dedirtecek kadar hayırlı ve güzel işler yapacak ve bu sayede tüm dikkatleri üzerine toplayacak diye yorumlanır.

Rüyada Ölü Şahin Görmek

Rüyasında ölü şahin gören kişi, hayatın zorluğundan kurtulacak, işleri ve yükü hafifleyecek, daha az çalışarak daha fazla gelir sahibi olacaktır. Bu rüyayı gören kişi kısa süre içerisinde kendisine dert olan tüm problemlerden de kurtulup, hiç olmadığı kadar huzurlu ve mutlu olacak demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Şahin Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. senem (26 Mayıs 2015 saat: 12:07)

    ailecek yemek yiyorduk eski sevgilim de vardı barışmak için beni ikna etmeye çalışıyordu yediğimiz yemeklerin içinde tavuk eti vardı ve kocaman bir kuş sürekli yakınımıza konuyordu kahverengiydi ve git gide daha yakınımıza konuyordu kovalıyorduk ama çok az uzaklaşıyordu tekrar gelip konuyordu kuşun şahin olduğunu da anlamıştık


  2. nurdağ (08 Haziran 2015 saat: 12:58)

    rüyamda aramin bozuk olduğu bir bayanlaoturmus konusuyor çözümler bulmaya çalısıyoruz neden arkdmdankonustun herşeyi biliyorum diyorum.ve kalkkıp gidiyor yanımdan.sonratanımadgım bır geç adımı söylıyerek elımı sıkıyor elimi uzatmaktancekınıyorum ve tutuyorum.kimsin tanımıyrum senı dıyrm banaeliyle bak senı beklıyor senı beklıyr dıyor kim diyorum kafamı cevırıp baktıgımda caminin minaresı büyüklüğünde bir şahin temızparlak mavı rengınde orda duruyor saldırcak dıye korkuyorum ve bısey yapmıyrr nedır anlamı


  3. Şahin (16 Temmuz 2015 saat: 16:12)

    Rüyamda gördüğüm büyük bir Bahçeler çeşit ağacın olduğu bir bahçeydi ve o bahçe her türlü kuş vardı orda bir tane Şahin kuşu vArdı Yanımda bir çocuk vardı ama çocuğu tanımıyordum Çocuktan silah aldım birde mermi aldım mermiyi tAkıp ateş etmiyordu silah şAhin de kaçmıyordu. Rüya böyle ne anlama gelir


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,