RuyaTabirleri.com

Rüyada Şahmeran Görmek

Rüyada Şahmeran görmek, rüyayı gören kişinin iyi niyetlerle atacağı adımlardan yana istediğini alamayacağına, emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin ve umutlarının da tükeneceğine işaret eder. Rüya sahibinin kendisine hayır getirmeyecek kişilere inanarak, onlarla iş birliği yapacağına ve ortak hareket edeceğine fakat sonunda da üzüleceğine ve pişman olacağına tabir edilir. Kişi, kendi eliyle kendine kötülük edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Şahmeran Yılanı Görmek

Rüyayı gören kişinin aklına girecek, art niyetli bir kimseye güvenerek malından ve parasından kaybedeceğine, maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına rivayet edilir.

Rüyada Şahmeran Resmi Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçek hayatta şahmeran hikâyelerinden ya da filmlerinden çok etkilendiğine ve onu bilinçaltına attığına alamet eder. Rüya sahibinin büyüklerinden ve televizyondan öğrendiği şahmeranı görmek istediği anlamına gelir.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisini alt etmeye çalışan güçlü, çevresi geniş, zengin, itibar sahibi ve kararlı bir düşmanı ya da rakibi olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin malına ve parasına göz dikmiş, ondan istifade etmeye çalışan ve onun varlığından nasiplenmenin planlarını yapan bir takım kimselerin varlığı üzerinden açıklanır.

Rüyada Büyük Siyah Yılan Görmek

Bu rüya hem olumlu hem de olumsuz şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin makam sahibi olacağına, işinde uzmanlaşacağına ve böylece herkes tarafından takdir edileceğine işaret ettiği şeklinde kabul edilirken bir diğer yandan da kendisinden haz etmeyen ama tabiri caizse alacası içinde saklı olan yani kendini belli etmeyen bir düşmanı olduğuna alamet ettiği ile yorumlanır.

Rüyada Büyük Sarı Yılan Görmek

Rüyayı gören kişinin kendini yorgun ve bitkin hissedeceğine bu nedenle işinden geri kalacağına ve iş kaybı ile maddi zarara uğrayacağına alamet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Şahmeran Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. hulusi (18 Ekim 2014 saat: 19:12)

    Esimle gezerken Bi kale gibi karanlık biyere dusuyor yolumuz iki kapi varmis buyuk kapilar birine girmemiz gerekio gibi hissediyoruz kendimizi ve o an bi adam gorunuyo gozumuze ve bi kapidan girio bizde pesinden gidiyoruz.. Bakiyoruzki saraya benzeyen kocaman belki 100 katli acayip piramite benzeyen bi yer pencerelerinde var ama karanlık hic isik yok bizde korkup geri dönmek istiyrz ama bu siralarda adam kayip oluo cikarken eşim ve benim peşinden siyah uzun ama sadece kafasi insana benzeyen bir yilan kovaliyordu bizi. Biz kaciyoruz o. Kovaliyor ama yanimiza gelip yakalio ama geri donuyo gidio sonra geri kovalamaya devam ediyor.zarar veremiyor yada vermiyor .ben yerden taş alip arkami donup atiyrm sürekli bi telasla ama korkutamiyorum resmen takip ediyorda diyebiliriz… Sonra bi ew odasinin içinde buluyoruz kendimizi kapinin arkasina yaslanmisiz gitmesin DİE kapiyi tutuyoruz


  2. nur (09 Kasım 2014 saat: 07:52)

    Ruyamda eski oturdugumuz evdeyiz kardesim (erkek) kardesimin 3 tanede arkadasi bide annem ve babam vardi beraber kapidan eve girince ki bolumdeydik mutfak bulunuyordu ama ruyamda yoktu bi koltuk vardi koltuktada bir kisa sari lu turunculu biraz leopar desenini andiran bi desenli yilan vardi ama kafasi yerinde kuzenimin kafasi vardi ve babamlar yilani severek afedersiniz hallendiriyordu ve herkes basinda gülüyordu sonra annem ve kardesim sonra da babam odalara gittiler bende gulumsedim komik ve cok igrenc dige sonra uyandim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,