RuyaTabirleri.com

Rüyada Şaka Görmek

Rüyada şaka görmek, kişiyi şaşkınlığa uğratacak bir olaya işaret ederken, rüyada görülen şakanın mahiyetine uygun şekilde yorumlanması gerekir. Kişi güzel bir şaka görüyorsa iyi haberlere ve yüzünü gülümsetecek olaylara işaret eder. Neşe içinde geçecek bir hayata ve yeni arkadaşlar edinmeye de yorumlanan rüya aynı zamanda beklenmedik bir terfiye de alamettir. Kötü şaka görmek ise üzülmek anlamına gelir. Beklentilerin suya düşmesi, kişinin tüm geleceğini bağladığı bir yatırımın boşa çıkması ve hem zaman, hem de para kaybına neden olacak gelişmelere de tabir edilir.

Rüyada Şaka Yapıldığını Görmek

Haber beklenen bir iş başvurusu söz konusu ise olumlu bir yanıt alınacağına, hamile kişiler için erken doğuma, bekar kişiler için büyük bir aşkın filizlenmesine delalettir. Tanıdığı birinin kendisine şaka yaptığını görmek o kişiden gerçek hayatta bir yardım görmek ve zor zamanında önemli destekler almak anlamına gelir. Tanımadığı birinin şaka yaptığını görenler ise, yeni bir işe başlar veya hediye alırlar. Kişi yapılan şakadan sonra gülümsediğini görüyorsa sevineceği, üzülüyorsa aksilikler yaşayacağı ve canının sıkılacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Şaka Yapmak

Sevdiği kişilere şaka yaptığını görmek kişinin çevresi ile iletişimin iyileşeceğine ve sık sık sosyal ortamlarda stres atacağına, sevilen ve aranılan biri haline geleceğine alamet eder.

Rüyada Kötü Şaka Yapmak

Kötü şaka yaptığını gören kişiler çevrelerini rahatsız edecek davranışlarda bulundukları için uyarı alırlar. Genellikle sözlü olarak işyerinde de ikaz edilmek manasına gelen rüya, aile içinde hoşa gitmeyen davranışlar sergilendiğine ve anne baba ile yaşanacak tartışmalara da işarettir.

Rüyada Şaka Görmenin Psikolojik Yorumu

Tekdüze bir hayata sahip olan ve yaşamlarını biraz renklendirmek için sosyalleşmeye çalışan kişilerin psikolojilerini işaret eder. Şaka genellikle sürprizlerden hoşlanmayan kişileri de simgelediği gibi, sevilen kişilerden beklentinin çok yüksek olduğunu ve bu nedenle sık sık hayal kırıklığı yaşandığını da sembolize eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Şaka Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. emine (03 Mart 2016 saat: 07:43)

    merhaba,ben ruyamda aileme intihar şakası yapıyordum.bana deger vermediklerini dusunuyorum ve belki kıymetimi anlarlar diye boyle bir sey yapiyordum.kendimi balkondan atlayip ölmüs olarak gösteriyorum ve 2 hafta sonra evime geri geliyodum üzülmüşler ama çok ağlamamis olarak görüyorum onlari.anlamı nedir_(gerçekte de fazla baskıcılar bu durum benim degersiz hissetmeme neden oluyor)


  2. Gizem Yaren Aydın (21 Ağustos 2016 saat: 12:19)

    Rüyamda en yakın erkek olan dostumun bana öldüğünü görüyorum haberim yok beni onun evine çağırıyolar ve ramazan öldü diyorlar gidiyorum ve evlerinde onun tabutu var bütün herkes orada ben ağlamaktan ölücem neredeyse ama en sonunda sana şaka yaptık diyip arkadaşım geliyor odaya


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,