RuyaTabirleri.com

Rüyada Sakal Traşı Olmak

Rüyada sakal traşı olmak, çeşitli risk ve tehlikelere rağmen alınacak olan kararları göstermektedir. Bu konu iş ile ilgili olabileceği gibi, gündelik hayatla ilgili de olabilir. Alınacak olan kararların etkisi çevrenize de yansıyacaktır ve zamanla ortaya çıkacak olan sonuçları açısından hem iyi hem de kötü olacaktır. Rüya ile ilgili başka bir yorum da caymak üzerinedir. Yapmayı planladığınız bir konu hakkında, faaliyetinize son verme kararı alacaksınız. Buna örnek olarak çeşitli durumlar verilebilir. İyilik yapma isteğinden vazgeçmek bile bu rüya için verilebilecek örneklerdendir. Kalp kırmak konusu da bu rüyanın etkileri arasında bulunmaktadır. Bir yakınınızın kalbini kıracak ve sonrasında oldukça üzüleceksiniz.

Rüyada Jilet Görmek

Size karşı yapılan dedikoduları simgeler. Arkanızdan yapılan konuşmalar kulağınıza geldiğinde, çeşitli tepkiler vermeniz olağandır. Bu tepkilerin sonucunda ise bazı kişilerle samimiyetiniz sonlanacaktır. Bu durum hayra da yorulabilmektedir. Çünkü bu kişilerin size zararları olmaktadır.

Rüyada Berber Görmek

Hakkınızda alınacak olan kararları simgeler. Bir iş yerinde ya da herhangi bir sosyal çevrede, sizinle ilgili olarak alınacak kararlar, çeşitli değişimlere sebebiyet verecektir. Bu değişimlerin bir dönem boyunca bocalamanıza neden olacağını da ekleyelim.

Rüyada Başkasının Sakal Traşı Olduğunu Görmek

Bu kişinin sizin tanıdıklarınızdan birisi olması halinde, o kişinin etrafındaki düşmanlar simgelenir. Bir tanışıklığınız yoksa bu düşmanların sizin etrafınızda olduğuna yorulur. Bu kişiler size arkadaş olarak görünse de niyetleri iyi değildir.

Rüyada Sakal Traşı Olurken Yüzün Kesilmesi

Alınacak olan riskli kararların kötü sonuçlarını sembolize etmektedir. Bu kötü sonuçların ciddi anlamda bir para ve zaman kaybına neden olacağı da bu rüyanın ortaya koyduğu işaretlerdendir. Sabırlı bir şekilde tekrar denemeniz, başarılı olmanızı sağlayacak ve güzel bir dönemi getirecektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Sakal Traşı Olmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Harun Karakaya (24 Ocak 2015 saat: 18:27)

    Rüyamda çıplaktım ve sakal tıraşı oluyordum daha doğrusu sakalımı makinayla düzeltiyordum bu nasıl yorumlanabilir ? Geçen gün ise rüyamda tatlı yiyiyordum ertesi gün de karne günüydü teşekkür aldım :) Bunun tatlı yemekle bir bağlantısı olabilir mi tatlı yemek iyi yorumlanabilir mi ?


  2. İbrahim (29 Ocak 2015 saat: 09:24)

    Rüyamda sakal traşı oluyordum sakallarımı keserken çenemin altına yanlışlıkla jilet kesiyo ve boğazımda büyük bir delik açılıyo ama hiçbir acı hissetmiyorum kanda akmıyor, yanıma alim bir insan geliyo ve bana elimle deliği kapatmamı söylüyo bende aynısını yapıyorum sonra uyanmışım fakat rüyadan çok etkilendim. Yorumunuzu bekliyorum teşekkürler


  3. mustafa selimoğlu (17 Şubat 2015 saat: 00:15)

    Rüyamda berbere gittim. Şuan sakallıyım. Uzayan sakallarımı düzelttirip saçlarımı kestirmek istiyordum. Saçlarımı istedigim gibi kısaltti. Sakallarımı ve biyiģımı komple kesti. Keserken fark etmedim. Bitince farkettim. Berbere kızdım. O da böyle daha iyi oldu, genç durdun filan dedi. Berberden çıktım, gittim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,