RuyaTabirleri.com

Rüyada Sakat Birini Görmek

Rüyada sakat birini görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bazı âlimlere göre böyle bir rüya nimetlere şükretmeyen, eline verilen imkanlara mutlu olmayan, daima daha fazlasını isteyip hırs yapan bir kimsenin göstergesidir. Rüyada sakat birisini gerçek hayatta sağlam olarak görse, bu rüya işlerinizde bazı zorluklarla karşılaşacağınıza ve eksik yaptığınız çalışmalarınızdan dolayı hesaba çekileceğinize veya yaptığınız amellerde noksanlıkların olduğuna, gösteriş için ibadet etmeye de yorumlanmaktadır. Gerçek hayatta özürlü bir kişinin bu rüyayı görmesi hayra yorumlanır. Böyle bir rüya o kimse için, sevinç, mutluluk ve güzel günlerin habercisidir. Rüyada sakat birisi ile birlikte sohbet etmek yardıma muhtaçlara yardım etmeniz gerektiğine ve sakat birisinin sağlıklı olduğunu ve özründen kurtulduğunu görmek ise kişinin ümidini kestiği bir yerden gelecek müjdeli habere işarettir.

Rüyada Sakat Olduğunu Görmek

Rüyasında gerçek hayatında sakat olmadığı halde sakat kaldığını gören kişi bir günaha girer veya kimsenin hoşlanmayacağı bir davranışta bulunur. Ayaklarınızın sakat olması kötü yollarda gezinmeye; kolunun sakat olması haram işlemeye; gözünün olmadığını görmek, doğrudan yüz çevirmeye ya da göz zinasına; konuşamadığını görmek ise dedikodu etmeye yorumlanır.

Rüyada Sakat Bir Kimseyle Arkadaş Olmak

Rüyasında herhangi bir özrü olan kişiyle arkadaş olmak, iyi huylu ve ahlaklı kişilerle düşüp kalkmaya veya bazı alimlere göre ise, günahkar insanlarla dost olmaya, onların tabiatını taklit etmeye, onların yüzünden doğru yoldan ayrılmaya ve çeşitli kötülükler yapıp dünya ve ahiret hayatını tehlikeye atmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Sakat Birini Görmenin Psikolojik Tabiri

Böyle bir rüya genellikle insanın iç dünyasındaki korkuların dışavurumudur. Gerçek hayatında sakat kalmaktan, kaza yapmaktan veya hayatının tehlikeye girmesinden korkan kişinin bu endişelerinin rüyalarda yansıması ve ortaya çıkmasıdır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Sakat Birini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. merve (07 Şubat 2015 saat: 11:17)

  Merhaba ben rüyamda sanırım bir düğüne gitmişim bütün akrabalarımız orada benimde üzerimde uzun , açık sarı bir elbise var neyse bizim gerçek hayatta 16 17 yaşlarında yürüyemeyen bir erkek akrabamız var onu 3 4 yaşlarında bir erkek çocuk olarak görüyorum yine yürüyemiyor ve ben onu kucagıma alıp bir parka götürüyorum orada ona destek olarak yürütmeye çalışıyorum… Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler ..


 2. Zeynep Polat (26 Şubat 2015 saat: 21:11)

  Rüyamda sakat nenemin zayıflamış ve merdivenden yukarıya doğru çıktığını görüyorum ve neneme ben soru soruyorum ama nenemin bana cevap vermediğini görüyorum ve bu rüyayı iki defadır görüyorum ve bu rüya ne anlama geldiğini Öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler çok Sağolun


 3. kübra (08 Eylül 2015 saat: 05:56)

  Rüyamda namaz kılıyorum ve namaz bittiğinde arkamı dönüp sevdiğim kişinin bir kolunun olmadığını görüyorum.o da o esnada cemaatle namaz kılıyor. Ne hikmet bayanlar erkeklerin önünde namaz kılıyor yani. ben koşarak yanına gidiyorum ve dışarı çıkarıyorum bir köşeye çekerek ne olduğunu soruyorum tam o cevap verecekken uyandım. Bu rüya beni çok korkuttu. Ilgılenırsenız sevinirim şimdiden çok teşekkür edıyorum.


 4. zafer kimin (24 Kasım 2015 saat: 08:26)

  Rüyamda tanıdığım hastalık geçirerek yürüme özürlü kalan bayanın koluna girerek ona yardımcı oluyorum onunla dolaşıyor alış veriş yapıyorum. ayrıca zor alanlardan kapalı tünellerden geçerek dolaşıyorum.yorumlarınız için şimdiden teşekkürler


 5. Zehra (10 Haziran 2016 saat: 08:25)

  Rüyamda bir kadın bazı kadıları toplu yerlerde öldürüyordu. Ben de arkasından onu bulmaya gitmiştim. İlk sınırına gittim. Dağ gibi bir yere tırmanmam gerekiyordu. İki tilki gördüm korktum geri geldim. Yolda mezarlık gördüm. Ama mezarlık yenilenmişti. Herkesin mezartaşı aynıydı. Evimize gittim. Yağmur yağıyordu. Annem dışarıda gördüğü birini eve çağırdı. Kadın o an komşumuzmuş. (Gerçekte değil.) küçük şişman bir çocuğu vardı. Yanımdaki bir kadın kucağına almak istedi. Çocuğu verdiler. Çocuk engelliydi ve sadece kafası vardı. Ve kafası giderek büyüyordu.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,