RuyaTabirleri.com

Rüyada Şal Görmek

Rüyada şal görmek, dünyalıktan yani maldan ve paradan yana bolca rızıklanmaya ve ailenin erkek bireylerine işaret eder. Bir de rüyasında şal gören kişinin, erkek evlat heveslisi olduğu ve Allah tarafından kendisine bu isteğine kavuşma şerefinin verileceği tabir edilir. Maddi anlamda güç elde etmeye ve zenginliğe tabir edilir. Rüyada şal görmek hayırlı rüyalar arasındadır. Saadet, esenlik, ferahlık ve huzur anlamına gelir.

Rüyada Şal Almak

Rüyasında şal aldığını gören kişi eşten yana hayır bulacak ve mutlu bir yuva sahibi olacak demektir. Hayırlı olacak düğüne ve temiz nikâha delalet eder daha ziyade aile yaşantısına tabir edilir.

Rüyada Şal Örmek

Rüyada şal örmek, rüya sahibinin kalkınacağına, geçiminin yerinde olacağına delalet eder. Kişi elde edeceği malını da parasını da alın teri ile kazanacak, ne aileden ne de herhangi birinden en ufak bir destek almayacak demektir.

Rüyada Şal Hediye Almak

Güzel ve müjdeli haberler almaya, dünya işlerinden hayır görmeye, malının ve parasının üzerine eklemeye işaret eder. Dantel bir şal hediye almak, işlerin karmaşık hale gelmesine yorulur.

Rüyada Atkı Görmek

Rüya sahibinin arkasından hayır duası eden, onu gözünden sakınan ve üzerine titreyen bir kişinin varlığına işaret eder. Bu kişi rüya sahibini sarıp sarmalayacak, şefkati ve sevgisi ile kendisine güç verecektir.

Rüyada Atkı Takmak

Rüya sahibinin artık ailesine yük olmaması ve kendi masraflarını karşılaması için bir işe başlayacağına ve maddi sorumluluklarını üstleneceğine işaret eder.

Rüyada Atkı Örmek

Rüyasında atkı ördüğünü gören kişi canını dişine takarak dünya malı edinecek, ailesini kimseye muhtaç etmeyecek ve çalışkanlığı sayesinde geçim sıkıntısı ve parasızlık yaşamayacak demektir. Bolluk, bereket, kısmet ve şans anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Şal Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. sedef (30 Kasım 2014 saat: 01:33)

    Rüyamda liseden en yakin arkadasimin evine gidiyordum annesi babasi kardesleri hepsi ordaydi. Arkadasim yeni evlendi bu arada. Bana bes alti tane katlanmis yazma şal hediye ediyordu. Bende bunlar cok guzel zahmet etmissin ama kıyıpta alamam diyorum. Almam icin israr ediyor tamam diyorum. Biraz oyalandiktan annemde geliyir arkadasimgile. Sonra da annemle birlikte kalkiyoruz ama ben sallari unutuyrm almayi kalabalikta gümbürtüye gidiyor…


  2. Serap (31 Aralık 2014 saat: 09:36)

    Anneannemin ruyamda evini temizliyordum o bana para verdi. Sonra dayım geldi o da bana para veriyordu ama 50€ veriyordu. Anneannemin fotograflarını kesip yengelerimin fotoğraflarıyla birleştirmek icin cogaltiyordum . Anneannem 5 yıl once vefat etti … Yorumlayacaginiz icin teşekkür ederim :)


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,