RuyaTabirleri.com

Rüyada Saldırı Görmek

Rüyada saldırı görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatı içinde çok kötü olaylar yaşayacağına, bu sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına, yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine ve maddi olarak çok zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada Saldırıya Uğramak

Rüya sahibinin, çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, elinde bulunan imkânların çeşitli sorunlara sebep olacağına, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, eline geçen fırsatların bazı olaylar yaratacağına ve yakın zaman içinde maddi olarak zarara uğrayacağına alamet eder.

Rüyada Saldırı Yapmak

Rüyayı gören kişinin, işlerinin kısa süre içinde normale döneceğine, alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine, büyük bir başarı göstereceği bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine ve kısa süre içinde kendisi ile birlikte birçok kişiye çeşitli şekillerde yardımcı olacağına tabir edilir.

Rüyada Hayvan Saldırısına Uğramak

Rüya sahibinin, hayatı içinde çok büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine işaret eder.

Rüyada Silahlı Saldırıya Uğramak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, büyük bir ferahlama yaşayacağına, ancak yakın bir zaman içinde büyük sıkıntılar yaşanacağına, aile bireyleri arasında çıkacak olan tartışmalar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, işlerinin kendisini çekemeyen insanlar tarafından baltalanacağına ve çok kızacağı bazı olaylar yaşayacağına alamet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Saldırı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. soner alemdaroğlu (18 Aralık 2014 saat: 08:11)

    Onceliklee merhaba …be binadaa oturuyorum apartman ilk katinin camini cajini penceresini kiriyor abim asagayi iniyorr bendee hazirlanip iniyorum…bu benim eskii arkadasim halletim…gordumm hacii biz haletik inmene gerek yok dedi kirandaa genc cocuklar… abimde geldii.. heme biseyy yok dedi… arabayii parketme demisler biseyler olmus karsidakilerlee onun icin kirmislar dedi… aksam oluyor buu olayy…. gecenlerde bii rüyamdaa yoldaa arabaa var… hattali solamaa yapiyor…ben kiziyorum bunaa ara sokaga higiriyor… pesinee gidecegimm napiyonn diye kizacamm bunaa belkdee dovusecem. Adamlaa …. bide bakiyorum bizim pikap kamyonetimuz park halinde kenardaa duruyor.. hemen az ileresinde kahve var… pikap babamun olay gunduz gerceklesiyor… babam kahvede caycilik yapiyor kendisi emekli suandaa…kiziyorum onaa… napiyonn burda diyee alip cikiyorum calustigindaa ordaa haberim oluyor. Buu ruyalar hakkindaa yorum alabilirmiyim allahh razi olsun simdiden …kolay gelsin.


  2. necati özer (06 Ocak 2015 saat: 05:48)

    merhabalar, emeğiniz için şimdiden teşekkürler.
    Rüyamda cebimde 3 tane telefon vardı. birisi benim, birisi sahibine ulaşıyor, diğer telefonun kime ait olduğu belli değil. sonra kendimi bir evde görüyorum birileri daha var fakat tanımıyorum. Enes diye yakın bir arkadaşım var, eve geliyor, gözlerinin altı mosmor çok ürkütücü ve kızgın bir görüntüsü var, bana bıçak fırlatıyor ben oturduğum yerden hareket edip bıçaktan kaçıyorum. gidiyor kapıyı tam kapatacakken cebimdeki telefon acaba onun da ona mı kızdı diye düşünüyorum, uyuşturucu mu içmiş ne tipine bakın diyorum, bir bıçak daha fırlatıyor ondan da sıyrılıyorum, sonra gidiyor… rüya ilmine güveniyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim…


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,