RuyaTabirleri.com

Rüyada Şamdan Görmek

Rüyada şamdan görmek, rüyayı gören kişinin aile hayatına kavuşacağına, sorumluluk alacağına, aile babası (annesi) olacağına ve yeni başlangıçlar yapacağına alamet eder. Rüya sahibinin düzenli bir ev hayatı olacağı, işinden çıkar çıkmaz evine koşacağı, hafta sonlarını, tatillerini ve özel günleri annesi, babası, eşi ve çocukları ile geçireceği anlamına gelir. Rüya sahibinin kendi yuvasına sahip olacağına ve çekirdek ailesini kuracağına alamet eder.

Rüyada Şamdan Almak

Rüyayı gören kişinin sevdiği kişi ile yepyeni bir hayata adım atacağına, onunla yaşamını birleştireceğine, hayaline kavuşacağına ve muradına ereceğine tabir edilir. Rüya sahibinin kısmetini bulacağına, onunla ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına rivayet edilir.

Rüyada Gümüş Şamdan Görmek

Rüyayı gören kişinin aile içindeki huzurunun yerine gelmesi için gereksinimi olan tüm şartlara sahip olacağına, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine, insanların afiyet bulacağına, sağlığına, huzuruna ve neşesine kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Şamdanda Mum Görmek

Rüyayı gören kişinin büyük bir dileği var diye yorumlanır ve bütün dualarını bu yönde ettiğine, en büyük arzusunun onun bu dileğine kavuşmak olduğuna işaret eder. Rüya sahibi mutlaka onu yaşama şansına nail olacak demektir.

Rüyada Şamdanlık Görmek

Rüyada şamdanlık görmekle, şamdan görmek aynı şeydir. Rüya sahibinin sevdiği kişi ile güzel bir yuva kuracağına, onunla iyi bir geçim içinde olacağına ve bir evlilikten beklediği ne varsa onu eşinden ve ailesinde bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Mum ve Şamdan Görmek

Rüyada mum ve şamdan görmek, mumun yanıyor olması durumunda rüya sahibinin hayallerinin çok yakın bir zamanda yani kısa vadede gerçekleşeceğine alamet ederken mumun yanmıyor olması durumunda amacına giden yolda biraz daha sabretmesi gerektiğine yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Şamdan Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. duygu (16 Şubat 2015 saat: 10:31)

    rüyamda apartman gibi bir yerde arkadaşlarım ve tanımadığım bir kaç insanla ayin yapıyoruz. kocaman avize gibi samdan var mum yakılmış üstünde. heryer karanlık. bir arkadaşım var erkek oradaki bir adamla kavga ediyor aralarına girip ayırıyorum. arkadaşım yumruk yiyor ve kavga ediyorlar ben ayırmak için tüm gücümle uğraşıyorum. kalktığımda kendimi çok sıkmıştım.


  2. duygu (16 Şubat 2015 saat: 10:35)

    rüyamda bir apartmandayız yanımda arkadaşlarım var ayin yapıyoruz. kocaman mumlar ve samdan var heryer karanlık merdivenli bir daire. tanımadığım bir kaç kişi daha var. erkek bir arkadaşım ynaımda oradan sakalıı bir adamla kavga ediyor adam ona yumruk atıyor tüm gücümle ayırıyorum ve aralarına griyorum. arkadaşım dinlemiyor beni inatla kavga etmeye çalışıyor. ben hala ayırıyorum kalktığımda kendimi çok sıkmıştım.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,