RuyaTabirleri.com

Rüyada Şampuan Görmek

Rüyada şampuan görmek, rüya sahibinin yüzünde güller açtıracak kadar güzel olayların yaşanacağına, olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına ve kederden, üzüntüden sıkıntıdan eser dahi kalmayacağına işaret eder. Sağlık bulmaya, sorunlardan kurtulmaya ve düzen sahibi olmaya tabir edilir. Rüyada şampuan görmek, çok hayırlıdır afiyette olmaya, esenlik bulmaya, rahata kavuşmaya ve mutluluk bulmaya delalet eder.

Rüyada Saçını Şampuanladığını Görmek

Rüyada saçını şampuanladığını gören kişi hayatın tüm zorluklarından kurtulacak demektir. Rüya sahibinin hayallerine, ideallerine ve hedeflerine kavuşacağına ve muradına ereceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin içini ferahlatacak gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Şampuan Şişesi Görmek

Rüyada şampuan şişesi görmenin iki tane tabiri vardır. Eğer şişenin içinde şampuan varsa hayra işaret eder. Rüya sahibinin çilesinin son bulacağı şeklinde yorumlanırken, şişede şampuanın olmaması, rüyayı gören kişinin zorluğa, sıkıntıya ve darlığa düşeceğine tabir edilir. Kişi, güzel ve iyi günlerinde yanında olan kişilerin hiç birini bugünde görmeyecektir derler.

Rüyada Şampuan Satın Almak

Rüyada şampuan satın almak insan kazanmaya işaret eder. Rüya sahibinin kendisi gibi iyi niyetli kişilerle tanışıp, onlarla yarenlik edeceğine hem bu kimselere faydasının dokunacağına hem de bu kişilerden fayda göreceğine tabir edilir.

Rüyada Şampuan Almak

Rüyada rafta duran şampuanı almak, yardımsever bir kişi ile karşılaşmaya ve ondan hayır görmeye delalet eder. Kişi, kendisine uzatılan yardım eli sayesinde rahata erecek ve sorunlarını yenmeyi başaracak demektir.

Rüyada Birinden Şampuan Almak

Rüya sahibinin çıkar gözetmeksizin gönülden bir hayır işi yapacağı fakat her ne kadar geri çevirse de karşılığında maddi çıkara layık görüleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Köpük Görmek

Rüyada köpük görmek, hemen sönecek mutluluklara, geçici heveslere ve heyecanlara işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Şampuan Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. elif (20 Haziran 2014 saat: 15:36)

  Rüyamda markete gidip bi tane şampuan seçiyordum ama bu şampuan eskisinden farklıydı.Ama markası aynıydı.Şampuanı aldıktan sonra eve gidip anneme gösterdim o da beğendi.Sonra duşa girmeden önce şampuana ço dikkatli bi şekilde baktım.Üstündeki yazıları okudum rengine baktım baya inceledim.Eski şampuanı da attım.Yeni şampuanla duş aldıktan sonra saçım eskisine göre saha güzel daha parlak daha dikkat çekici oldu.Yani süper oldu.


 2. merve (11 Haziran 2015 saat: 06:16)

  Ruyamda arkadasim ve kardesim var gidip biriyle bulusucaz ama tam yeri bilmioruz sonra bana paket geloyor ben evde oluyorum icinde uyusturucular var toz paket ve cubuklu bisiler var ve iki adette sampuan guzel bi kutunun icinde snra ben telas yapiorum ve gondermek yok etmek istiprum adamla iletisim kuruyorum ki zaten onlarda para verilmediginden sinirli beni ihbar etcekler vermezsem bu kadar


 3. melek (27 Ağustos 2015 saat: 12:08)

  merhabalarrüyamda hiç kullanmadıgım yeni bir şampuanı elime alıp inceliyorum.3tane çeşidi var.Hepsinin kokusuna bakıyorum. Birtanesi güllü birtanesi ısırgan otlu diğerini hatırlamiyorum.Ben ısırgan otlu olanı seçiyorum.Alıp almadıgımıda hatırlamıyorum.Orada uyandım.


 4. Zelis (31 Ekim 2015 saat: 07:03)

  Ruyamda kendime ait olan mağazada otururken yan taraktan yeni bebe magazasi acmis olan komsum gelip demlemek buyuk bir fincan cay istiyor
  Fakat ben vermiyorum cayin kilosu kac llira olmus bizde zor aliyoruz diyerek daha sonra onun msgazasina gidip bir hafta sonra dogum yapacak olan bir yildir küs oldugum ablamin cocuguna kiyafet alıyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,