RuyaTabirleri.com

Rüyada Sanatçı Görmek

Rüyada sanatçı görmek, hayır görmek, mutlu ve neşeli olmak anlamına gelir. İşlerin hafiflemesi ve rüya sahibinin büyük bir istekle çalışması şeklinde tabir edilir. Rüyasında sanatçı gören kişi için Allah yürü ya kulum diyecek şeklinde yorum yapılır. Rüya sahibi, kendisi için çok bereketli ve hayırlı işlerden teklif üstüne teklif alacak ve hatırı sayılır düzeyde gelir elde edecektir. Rüyada sanatçı görmek hayatın sürekli olarak sürprizler getirmesine, ayrı yerlerden güzel davetler almaya, yeni kişilerle tanışmaya, güzel mekanlarda eğlenmeye ve kaliteli yerlerde tatil yapmaya delalet eder.

Rüyada Sanatçı Olduğunu Görmek

Rüyasında sanatçı olduğunu gören kişinin rüyası, kendini hayır işlerine adayacağına ve hak yolunda herkesi kendine mest edeceği hayır işleri yapacağına işaret eder. Rüya sahibi, manevi duyguları çok yüksek, alçak gönüllü ve inancı güçlü kimsedir.

Rüyada Sanatçı Öpmek

Özü sözü bir, herkes tarafından saygı gören, lafına itibar edilen, herkesin önünde el pençe divan durduğu birine ve bu kişiden fayda görmeye tabir edilir. Rüya sahibinin bu kişiye bir işi düşecek ve o kişiden kendisine bir ömür müteşekkir kalacağı şekilde iyilik göreceği anlamına gelir.

Rüyada Ünlü Görmek

Evde en çok rüya sahibinin sözünün geçeceğine ve rüya sahibinin aile bireyleri arasında en ağır kişi olacağına delalet eder. Rüya sahibi o kadar ağırbaşlıdır ki insanlar kendisine hem büyük bir saygı duyar hem de kendisinden çekinir. Ayrıca aile fertlerine konuşmasına gerek kalmadan bir bakışı ile her şeyi anlatabilir.

Rüyada Ünlü Olmak

Rüya sahibinin eli bol olduğuna, herkesi yedirip içtirmeye bayıldığına yorulur. Rüya sahibi öylesine cömerttir ki yanında kimse elini cebine atamaz. Her yerde hesabı kendisi öder. Bu hassasiyeti sadece eşine dostuna değil, ihtiyaç sahiplerine de gösterir ve bu kimseler için daima hayır yapar.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+
Rüyada Sanatçı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Nigar (28 Şubat 2014 saat: 09:29)

  sabaha karşı gördüğüm bir rüyaydı. Halamların evindeyiz. Kapı çalıyor ve içeriye evin oğlu giriyor o kişide Mustafa ceceli imiş. elindeki gazeteleri bırakıp namazlığını alıp kılmasını söylüyor babası; yok oğlum ben Nigar’ınkini alırım diyor. Onlar namaz kılarken ben halamla tartışıyorum evden çıkmak için kitaplarımı topluyorum ve elime Mustafa ceceli nin getirdiği gazeteler geçiyor. Her bir köşesine not almış hesap yapmış, sözler yazmış.

 2. polat (17 Mart 2014 saat: 20:54)

  meraba ben rüyamda bir şarkıcıyı gördüm ve balıklarımın yemini masamın üzerine dökmüştü yatağımdan kalktım bi baktım sandalyede oturuyor konuştuk güldü falan böyle

  sonra başka bişey oldu arkaşımın evindeki doğalgaz borularından sesler geldi ve tam patlicak gibi oldu kaçtık dışarı 2 arkadaş sonra geride kalan 2 arkadaşı evden almaya gittim ve bi baktım bütün bina sakinleri binadan çıkmak için kaçışıyorlar sonra uyandım zaten ama bu iki rüyayı da aynı gece gördüm.
  bana facebook hesabımdan yazarsanız çok sevinirim cidden mesaj bekliyorum çünkü baya bi ürperdim.
  İyi akşamlar.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,