RuyaTabirleri.com

Rüyada Şapka Takmak

Rüyada şapka takmak, rüyayı gören kişinin yapacakları sayesinde toplum içinde kendisine olan bakış açısının önemli oranda değişeceği, herkesin saygı duyduğu, önünde eğildiği ve güzel sözlerle andığı kimse olacağı ve mesleğinden de tepelere tırmanacağı anlamına gelir. Zoru ve imkânsızı başarmaya bu sayede gücünü ve kararlılığını göstererek, kendini ispat etmeye tabir edilir ve rüya sahibi için hayır olarak kabul edilir.

Rüyada şapka takmak, rüyada görülen şapkanın durumuna göre iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer rüyada yeni bir şapka görülmüşse, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük çalışmalar yapacağına, sorunlarından kısa bir zaman içine kurtulacağına, çok büyük ve hayırlı bir aşka yelken açacağına ve çok mutlu olacağına alamet eder. Eğer eski bir şapka görülmüşse, rüya sahibinin çok büyük üzüntüler yaşayacağına, sıkıntılardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına ve çok endişeli bir kişi olacağına tabir edilir.

Rüyada Şapka Taktığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, çok mutlu ve huzurlu olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine ve büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüya sahibinin güç, kudret ve hikmet sahibi olacağına bu sayede âlimler sınıfına gireceğine ve halkın sevgisini kazanmayı başaracağına rivayet edilir. Kişi, kısa süreli değil, ömür boyu sürecek yani daimi olacak bir ünün ve itibarın sahibi olacak demektir.

Rüyada Beyaz Şapka Takmak

Rüya sahibinin, temiz bir ahlak sahibi, dini bütün, insanları seven, çok saygılı ve çok yardımsever bir kişi olduğuna, çok büyük yardımlarda bulunan, başı sıkışan insanlara destek olan, çok efendi ve dürüst bir kişi olduğuna ve çok güzel günler göreceğine delalet eder.  Rüyasında beyaz şapka taktığını gören kişi içindeki kuruntulardan, kafasını yiyip bitiren korkulardan ve yersiz düşüncelerden kurtulacaktır diye yorumlanır. Hafiflemeye, esenlik içinde olmaya, huzuru bulmaya, keyiflenmeye ve eğlenmeye rivayet edilir.

Rüyada Mavi Şapka Takmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında resmi bir kurumda çalışmaya başlayacağına, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, çok üst mevkilere geleceğine ve çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok güzel ve mutlu günler yaşayacağına ve çok huzurlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyayı gören kişinin sorunlarının çözülmesi, sıkıntılarının bitmesi ve beklentilerini gerçek olması sayesinde içinin kıpır kıpır olacağına, sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına tabir edilir.

Rüyada Yeni Şapka Takmak

İş hayatında çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına ve mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada Yeşil Şapka Takmak

Bir kişi eğer rüyasında yeşil şapka taktığını görürse o kişinin Allah’ın sevgili ve makbul kulları arasına gireceğine inanılır ve öyle değerlendirilir. Rüya sahibinin helal yollardan hayatını kazandığına, gelirinin ve malının da sadakasını hiç aksatmadan verdiğine delalet eder.

Rüyada Fötr Şapka Takmak

Rüyayı gören kimsenin çağdaş, modern ve ileri görüşlü bir kişi olduğuna, değişime, yeniliğe ve aynı zamanda eleştiriye açık olduğuna ve kendini ilim irfan sahibi olmaya adadığına işaret eder. Rüya sahibinin okumayı ve bilgi sahibi olmayı herşeyin üstünde tuttuğuna tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Şapka Takmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. vaflim (21 Şubat 2014 saat: 21:31)

    Rüyamda yün bir şapka takdigimi gördüm,şapkayi takip gülümseyerek aynaya bakıyodum.Dışarda anneannemgilde ögretmenim ve sınıf arkadaşlarım spor dersindeydiler.Ben sınıf arkadaşlarımdan birini cagirdim,lakin yalnız biri(o da erkekdi)ögretmenimden izin alıp benim yanıma geldi. Geliyodu ki,ama kapidan iceri girmesi,disarida durdu.TEŞEKKÜRLER.RİCA EDİYORUM RÜYAMIN TABİRİNİ SÖYLEYİN.


  2. Melek (23 Kasım 2014 saat: 16:24)

    Rüyamda eski sözlümün babasinin restorantindan bi telefon geliyor, fakir insanlara yemek dagiltilcak diye yardima ihtiyaclari var. Bende yardim etmeye gidiyorum, önüme büyük ve genis bir kazan koyuyolar, icindede türlü türlü yemekler var, onlarin servisi yapilcak. Bir tabaga kazanin icinde olan etten bi kasik koyup gözümü ordan ayiriyorum, tekrar kazana bakincada, kazanin ici yemegin suyuyla dolmus vaziyette yemeklerin üstüne kadar cikmis. O suyu yavas yavas bosaltmaya basliyorum, suyuda topraga döküyorum. Sonradan beyaz üzüm suyunu dagiltiyorum. servisi yaparken, o esnada üzerimde montum var kolsuz altinada kalin yün kazak giyinmisim, basimdada kalin yün sapka var. Havalarda bayaga bozuk ve yagmirluydu.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,