RuyaTabirleri.com

Rüyada Şarap Görmek

Rüyada şarap görmek, doğru olmayan yollara sapmaya, yanlış arkadaşlıklar edinmeye ve bu kişilerin aklıyla hareket etmeye tabir edilir. Kişi kendisine arkadaş olacak ve hayır getirecek zannettiği bu kişiler nedeniyle huy değiştirecek daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacak, kendisi bile kendisini tanımaz olacak demektir. Rüya sahibi, eskiden kimsenin bir iğnesine tenezzül etmezken, şimdi bir kuruşu nasıl bedavadan kazanacağının hesabını yapar olmuştur.

Rüyada Şarap Şişesi Görmek

Rüyasında şarap şişesi gören kişi, engin bilgi birikimine ve hayat tecrübesine sahip bir kimseden akıl isteyecek demektir. Eğer aldığı fikir aklına yatarsa bu öğüde uyacak fakat aldığı fikir içine sinmezse o zaman kendisine verilen ve aslında uyması durumunda kendisini sıkıntıdan kurtaracak olan öğüde uymayarak zararlı çıkacak demektir.

Rüyada Şarap Kadehi Görmek

Rüyasında şarap kadehi gören kişi, hayati adımlar atacak ve belki de hayatının dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacak ve bu işlerden hayır bulacaktır.

Rüyada Şarap İçen Birini Görmek

Rüyasında şarap içen bir kimseyi gören rüya sahibi, kendisi için faydalı olacak, aklı başında, konuşmasını bilen, toplum insanı olan ve saygınlık gören bir kişi ile ahbaplık edecek ve kendisinden büyük hayır görecektir diye tabir edilir.

Rüyada Şarap İçmek

Rüyada şarap içmek de benzer şekilde yorumlanır. Rüya sahibi için güzel dilekler ve dualarda bulunan bir kimsenin varlığına delalet eder. Bu kişi rüya sahibini koruyup kollayacak, üzerine titreyecek ve rüya sahibi için hiçbir Allah’ın kuluna ileri geri laf ettirmeyecektir.

Rüyada Kırmızı Şarap Görmek

Rüyada kırmızı şarap evin hanımına işaret eder. Bu hanım, cefakâr, anlayışlı, ketum ve güzel kişi olarak tasvir edilir. Evinin sırrını ve sorunlarını kimseye söylemez.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Şarap Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. deniz (20 Kasım 2014 saat: 21:05)

  Yakın bir arkadaşımın sınıf arkadaşı artık bizimde normal bir arkadaşımız oldu. Rüyamda o yakın arkadaşımız için o sınıf arkadaşı şişelerce kırmızı şarap litrelerce ve onlarca şişe şarap almıştı biz bir arabanın arkasından o şişeleri bir tekne gibi bir yere taşıdık teknenin içi bir sürü kız ve erkeklerle doluydu parti gibi bişey varmış galon galon şişe şişe şarap taşıdık. Kalabalık ortamlar vs. ne anlama geldiğini merak ediyorum.


 2. kdr (05 Aralık 2014 saat: 03:41)

  Merhaba ben rüyamda nadiren sevdiğim çocuğu görüyorum toplamda beş kez gormusumdur ve hepsi de aynı ortamdaydık ve hiç bi rüyamda konuşmadık hatta yuzume bile bakmadı ni keresinde evlendiğimizi bebeğimizin olduğunu gordum bebek bana benziyodu mutluluktan ağlıyodum bi gecede tertemiz kar gordum hava yumuşak güzeldi yerde bi kadeh kırmızı şarap vardı aldı içti başka Bi rüyada yeşil bi arabaya bindik başka Bi rüyada aynı sofraya oturduk yemek yedi yüzume bakmadı çıktı gitti
  Dub gece gorduğumde benim evimdeydik aynı koltukta oturuyoduk aramızda kardesım vardı yuzume bile bakmıyodu neden hiç bi rüyamda benimle konuşmuyor meral ediyorum şimdiden teşekkürler


 3. Ebru (12 Şubat 2015 saat: 21:06)

  Rüyamda ince uzun koyu (bordo) renkte bir şarap şişesi gördüm , daha sonra yaşıtım olan erkek kuzenim önümdeki bardağa şaraptan koydu ve Alkolsüz olduğunu söyledi . Daha sonra annem geldi ve ben annemin şarap içtiğim için bana kızacağını düşündüm ve hemen içip bitirerek anneme bir şey belli etmemeye çalıştım annem anlayınca ona şarapta alkol olmadığını söyleyip ona da biraz verdim .


 4. Elif ece kazan (22 Nisan 2015 saat: 11:47)

  rüyamda ben ve 2 arkadaşım biri kız biri erkek, erkek arkadaşımın evinin önünde oturuyoruz o bi şarap çıkarıyor kendine koyuyor bana uzatıyor ben istemiyorum ama kadeh çok işlemeli güzel şekilli cam bi kadeh sonra cam açılıyor arkadaşımın babaannesi yine mi içiyorsun hayırsız diyr söyleniyor sonra ben olduğumuz yerde uyuduğumu ve kabus gördüğümü görüyorum kabusum da şu an küs olduğum bi arkadaşımla ilgili uyanır uyanmaz bi yazı yazıyprum rüyamda bunu da gördüm diye ama yazı almanca bazı kelimeleri çevirebiliyoruz bazıları kalıyor çevirdiğimiz kısımda 50 gün sonra yazıyor bu ne demektir


 5. nazli (18 Mayıs 2015 saat: 08:41)

  Rüyamda kocaman bir evdeyim ben ve iki arkadaşım.ev o kadar büyük ki gitmek istediğimiz yere asansörle gidiyoruz.en üst kattan asansöre bniiyoruz sonra yanlışlıkla en alt kata inmek için tusluyoriz.asansör birden hızla aşağı doğru inmeye başlıyor gittikçe hızlanıyor falan.sonra ölcez zannettim ama tam yere çakılacakken birden yine yukarı doğru çıkmaya başlayıp bizi istediğimiz kata getirdi.asansörde navigasyon tarzı bir cihaz vardı asansörden inerken bize “bir anda aşağı doğru innice basınc farkindan etkilendiiniz hemen şarap odasına gidip 532 den büyük numaralı bir şarabı için yoksa ölceksiniz” dedi koşarak şarap odasına gidip deli gibi şarap içtik sonra kurtulduk


 6. Ela (24 Ağustos 2015 saat: 00:21)

  30 lu yaşlarda bir bayanım erkek kardeşim evli ve eşinden pek haz etmem rüyamda erkek kardeşimi yarı çıplak bi kadınla gördüm yanındaki kadında rahatsız etti sevimsiz di.erkek kardeşim normalde bıyıksız dır rüyada deişik şekilli bir bıyığı vardı.boşanıp bu kadınla evlenecez dedi. Odadan cıkarken kadın gelinlik leydi . Ailecek toplanıp bi masada bunu konuşuyorduk masada da bir tabak içerisinde şarap vardı. Anlamı nedir acaba..


 7. pınar (03 Eylül 2015 saat: 09:00)

  Allah hayra çıkarsın….rüyamda eşimle birlikte sadece birer kadeh şarap içmek istiyoruz….elimde 2 adet çok güzel kristal kadeh var…kendime ve eşime dolduruyoruz azar azar ama bu bize yetmez diyerek komşudan sadece tek kadehlik şarap istiyoruz bu kişi yabancı uyrukluymus…ne demek şişenin hepsini alın diyor….ama biz sadece birazcık almak üzere şişeyi elimize alıyoruz….ben kendi kadehimde bir yudum aldım galiba ama eşim daha icmemisti …sonra uyandım…hayrolsun inşallah….


 8. Nur (07 Ekim 2015 saat: 08:53)

  Rüyamda gece dışarıdayım sokağın bir köşesinde aile arkadaşlarımız var onlar ile konuşuyorum sonra karanlıkta biraz ilerliyorum evsiz yaşlı bir adam görüyorum. Adam üzerime doğru yürümeye başlıyor sakallı beyaz saçlı bi adam saçı sakalına karışmış. Elinde bir buçakla üzerime gelmeye devam ediyor. Ben bağırmak istiyorum ama ağzımda yemek olabilir bağıramıyorum yada sadece sesim çıkmadığı için bağıramıyorum aile arkadaşlarımızı görebiliyorum yakınımdalar ama beni görmüyorlar duymuyorlar sonra dışarıdan bi adam gelip beni kurtarmaya çalışıyor .


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,