RuyaTabirleri.com

Rüyada Şarap İçmek

Rüyada şarap içmek tek şekilde tabir edilmez. Bazen hayra bazen şerre yorumlanır. Rüyasında şarap içtiğini gören kişi için iyi şeyler söylenmez. Kazancına haram karıştırdığı, insanların arkasından gıybet ettiği, art niyetleri ve kötü emelleri olduğu yorumu yapılır. Rüyasında şarap içtiğini gören kişinin çıkarcı olduğu, kendinden başka hiç kimseyi düşünmediği, kendi menfaati için her şeyi yapabileceği ifadeleri de kullanılır.

Bu kişi egoist olarak değerlendirilir. Dolayısıyla rüyada şarap içtiğini gören kişinin hak yolundan çıktığı yorumu yapılır. Şarap içmek iyi şekilde de tabir edilir. Rüya sahibi için sağlık ve mutluluk anlamına gelir. Rüyasında şarap içtiğini gören kişi tüm sağlık sorunlarından kurtulacak, neşeli günlere kavuşacaktır.

Rüyada Şarap Görmek

Rüya sahibinin günahkâr olacağı bir yola girmesine ya da günahkâr olacağı bir iş yapmasına işaret eder.

Rüyada Tatlı Şarap İçmek

Rüya sahibinin anlık heveslerine ve uzun sürmeyecek ama kendisine büyük keyif verecek eylemlerine yorulur.

Rüyada Şarap Şişesi Görmek

Helal ve yüklü kazanca işaret ederken, rüyada şarap şişesini düşürmek ya da kaybetmek, fakirleşmeye tabir edilir.

Rüyada İçki İçmek

Güzel ve hayırlı şeylerle tabir edilir. Dertlere ve hastalıklara şifa bulmaya, kazanca ve nimete kavuşmaya, para biriktirmeye ve toprak sahibi olmaya yorulur.

Rüyada Bira İçmek

Rüyasında bira içtiğini gören kişi hayal kırıklığı ve üzüntü yaşayacak, hiç ummadığı kişilerce ihanete uğrayacak demektir. Rüya sahibi çok güvendiği kişilerin aslında kendisinin düşündüğü gibi dost ya da kardeş olmadığı gerçeği ile yüz yüze gelecektir. Bazı rüya tabirleri bira içmeyi sağlığını kaybetmek olarak yorumlar.

Rüyada Sigara İçmek

Hayatın tüm nimetlerinin tadına bakmak isteyen, neşeli, hayat dolu, hiçbir şeyi dert etmeyen, her şerden hayır çıkarmayı bilen kişiye delalet eder. Bu kişi aynı zamanda elindekilerle yetinmeyi bilen kişidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Şarap İçmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Barış Günaydın (11 Mayıs 2014 saat: 12:27)

    Rüyamı anlatıyorum. Bundan once 19 yasında bir öğrenciyim neyse babam rüyamda eve şarap şişesi getirdi bende birşey ararken onu farkettim hemen odama götürdüm içini açıp baktım ama tadından çok haz aldım içkiden daha çok daha zevk verici bir tadı vardı ama kafamın gittiğibi sarhoşluğu hisseder gibiydim oyle şişeyi odamda çekmecemde gizledim anneme yakalandım sonrada uyandım. RÜYADA şarap içmek başlığı altındaki yorumu okuyunca korktum doğrusu , sizcede ruyam o basliğamı yorumlanır.


  2. Hamdiye (14 Mayıs 2014 saat: 23:33)

    Gerçekte olduğu gibi rüyamdada hamileydim karnım 6 7 aylık kadar şişkindi yeşillikler ve ağaçlarla dolu bir bahçeye beyaz güllerin arasından girdim beyaz bir elbiseyle kocaman bir sofra kurulmuştu meyveler vardı sofrada bolca hepsi benim için hazırlanmış etraftaki kuş sesleri kullaklarıma dolmuştu papatyadan bir taç vardı başımda ama mutluluğum bianda dağıldı onca güzelliğin arasında eşim yanımda yoktu onun yokluğu içimi acıtmıştı rüyamda hissediyodum vardı ama sanki göremiyodum ve masanın en sonunda bir kadeh şarap vardı ağzımı sulandırmıştı çok canım çekmişti fakat bir yudum bile alamadan uyandım. Bu rüyanın anlamını merak ediyorum uzun zamandır gördüğüm en garip rüyalardan biriydi çok rüya görürüm aslında ama bu beni biraz etkiledi. Hayra yoracağınıza inanarak yorumunuzu bekliyorum şimdiden teşekkürler.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,