RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarhoş Olmak

Rüyada sarhoş olmak, karamsarlığa, sıkıntıya ve zorluğa tabir edilir. Rüya sahibinin işlerinin kötüleşmesine, maddi kayıp yaşamasına, sakin, durgun ve yolunda giden hayatının bir anda olumsuz yönde değişmesine yorumlanır. Rüya sahibinin bazı yanlış kararlar almasın nedeni ile zor günler yaşayacağına işaret eder. Rüyada sarhoş olmak, bir yandan da iyiliğe ve hayra yorulur. Kişinin, bazı işlerden yana hayır göreceğine ve yüzünün güleceğine işaret ettiği yorumu yapılır.

Rüyada Sarhoş Olduğunu Görmek

Rüyada kişinin kendisini sarhoş olarak görmesi hem gözyaşı hem de mutluluk olarak tabir edilir.Yani rüya sahibinin hayatında hem olumlu hem de olumsuz bazı şeyler yaşanacağına, bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine bazen de her şeyin güllük gülistanlık olacağına yorulur.

Rüyada Sarhoş Görmek

Rüyada sarhoş birini görmek, iyi değildir ve hayra alamet etmez. Rüya sahibinin işlerinin kötüleşeceğine, maddi sorumluluklarının artacağına, hayatının zorlaşacağına işaret eder. Kişi zor ve meşakkatle geçecek bir dönem geçirecek demektir.

Rüyada İçki İçmek

Rüyada içki içmek, ibadeti terk etmeye, Allah yolunda yapılan hayırlardan kendini alı koymaya, hak yolundan ayrılıp, kötü ve yanlış işlere girmeye tabir edilir. Kişi, kötü alışkanlıklar edinecek, bu sayede de menfaat sağlayacak ve lokmasına fesat karıştırmış olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Rakı İçmek

Rüyada rakı içmek, art niyetli ve günahkâr kişilere uyarak onların gittiği yoldan gitmeye, insanlar arasında büyük kavgalara neden olacak hareketlerde bulunmaya ya da sözler etmeye, gıybete, kem gözlere ve nazara delalet eder.

Rüyada Şarap İçmek

Rüyada şarap içmek, kişinin dünya hayatından yana mutlu olmak için çaba sarf etmesine fakat hak yolunda hiçbir hayır ya da güzel davranışta bulunmamasına işarettir. Dünya işlerinden başını kaldırmayan kimsenin varlığı ile açıklanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Sarhoş Olmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. Hakan (13 Haziran 2014 saat: 23:15)

  Rüyamda babamın içki içip sarhoş olduğunu gördüm ve bi oda da babamla konuştuğumu konuşmalarımda tek hatırladığım ona neden içtiğini sordum.rüyamın devamında kaldığımız oda da bir kadın da vardı ve sıkıntılarımı ona anlatıyor oda beni dinliyordu.


 2. hasan özdemir (06 Aralık 2014 saat: 09:38)

  rüyamda iki arkadaşımla beraber içki içiyoruz arkadaşımın biri geçen yıl öldü güya rakı içiyormuşuz onlar bira bardağında bende su bargdağında içiyoruz bana az koyuyorlar kendilei bardağı dolduruyor benim içkimin rengi pekmez gibi arkadaşlarımın rakısı bira renginde beni ikaz ediyorlar az iç diye sağlık sorunlarımdan dolayı yeni gördüm hemen size yazdım


 3. Ömer (25 Aralık 2014 saat: 17:05)

  Rüyamda içki içip çok kötü birşekilde sarhoş olduğumu gördü ve sonra anlayamadığım bişey daha oldu rüyamın içinde eskiden yanında çalıştığım patronumu gördüm bana gülüyordu bu halin ne diyordu bi türlü anlam veremiyorum eger bana bunun ne demek olduğunu söylerseniz sevinirim allah razı olsun


 4. zeynep (26 Aralık 2014 saat: 17:32)

  İstihareye yattım ve Rüyamda içki içtiğimi gördüm sarhoş oldum ve ayağa bile kalkamayacak kadar sarhoş haldeyken yüksek bir sokak merdiveninden çıkıyordum merdiven trabzanlarina tutunarak sonra yanımda yaşlı bir kadın gördüm oda merdivenden çıkmakta zorlanıyordu onu tutup merdivenden çıkmasına yardım ettim o anda yere düşer gibi oldum yere eğildigimde yerde kurbağalar ve yapraklar gördüm tam ayağa kalkacakken icimden bi ses yaşlı kadına yardım ettigim için Allahta bana yardım etti sesini duydum ve o anda sarhoşlugum geçti sonra merdivenlerden çıktım gidecegim yere geldigimde sokakta arabada patlıcan kebabı satıyormuşum bi arkadasima ikram ettim sonrasında bir hakimin evine gittigimi gördüm o seyyar arabamı kaldirmak isteyen varmış hakimde hallederiz dedi sonra eve gelmek için yürüdüm sözde yeni bir eve taşınmışız evimizde o çıktığım merdivenlerin tepesindeydi 3 katlı bir ev çatı katına çıkıyorum babamla konuşmak için çatı katında büyük tüpler vardı sonra uyandım. Lütfen yorumlarmısınız teşekkür ederim.


 5. ramazan afyonoglu (04 Ocak 2015 saat: 08:27)

  Once bulanik bir suyun basinda dolaniyordum.Sonra temiz bir golette oltayla balik tutmak icin oturdum.Sonra bir sofrada kola gorunumlu bir raki ictim.Hafiften sarhos oldum ama cevreme fark ettirmemeye calisiyordum.Sonra esimin yanina gittim ve beraber ucmaya basladik.Ucarken orasi nasil burasi nasildi diye muhabbet ediyorduk.(Gercek hayatta malesef bikacgun once isyerim yikildi.Dunde arabamin uzerine kardustu ve arabamdada malesef cok hasar var)Rabbim hayreylesin


 6. Kenan (24 Mayıs 2015 saat: 11:38)

  İki gün üst üste ailecek kalındı akrabalar teyzeler falan ankara gibi bir yerdi sanki aksamları biz 3-4 kuzen dısarda sokakta gezip sarhoş olup kimseye zarar vermeden eve dönüyorduk ama bir gecenin sabahında da düğün vardı teras katında biz eglenirken polis asagıda halka gazla müdahalede bulunuyordu biz de gelen o gazdan akrabalarımızı koruyorduk bu rüya cok uzun sürdü konusmaları an be an hatırlıyorum ayrıca 2-3 defa uyandım arada uyudum rüya devam etti
  Şimdiden çok teşekkürler


 7. Ahmet can (10 Kasım 2015 saat: 04:00)

  İyi geceler ben rüyamın başından sonuna kadar dihye isimli arkadaşımlayım biz universite okuyoruz bunarkadasla ayni yurtta kaliyoruz simdi ruyamda bu arkadaşım ile geziyoruz yemek yiypruz oturuypruz ve birden icki icme karari alip icki iciyoruz sonra bir mekanda uyaniyorum cafe tarzı biryer ben uyuya kaldikca dihye aurekli kahkaha atarak beni uyandiriyor ve bende surekli kahkaha atarak uyaniyorum cevremde 2-3kisi hatirliyorum birisi abi diye sesleniyor ama kimin yuzune baksam yuzu bulaniklasiyor dihyeye kafami cevirdigimde dihyenin suretini cok net gorebiliyorum ve en sonunda dihyeye bagiriyorum yeter gulme bir dakika diyorum kafami kaldirdigimda herkes kaybolmus dihye 2tane bir goruntusu bulanik ve digeri ap aydinlik ve net …


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,