RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarı Elbise Giymek

Rüyada sarı elbise giymek, rüya sahibinin çevresine karşı anlaşılması güç duygulara sahip olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi kişinin rüyasında sarı elbise giydiğini görmesi, insanlara karşı olan duyguları açık etmemesine delalet eder. Bu durum kişinin arkadaşlarıyla olan ilişkilerinde onlara çok yakın veya çok uzak olma durumunu engelleyecektir. Rüyada görülen sarı renk ve sarı elbisenin çeşitli durumlara göre farklı tabirleri de bulunmaktadır.

Rüyada Sarı Elbise Görmek

Rüyada sarı elbise görülmesi, rüya sahibinin bazı konularda çözümleyemeyeceği durumlarla karşılaşacağına delalet eder. Rüya sahibi kişi, karşısına çıkan bir sorunun çözümü konusunda çaresiz kalacaktır. Rüyada görülen sarı elbise, kişinin işiyle veya arkadaş ilişkileriyle alakalı bir durumu yansıtabilir.

Rüyada Sarı Elbise Almak

Rüyada sarı elbise almak, kişinin istemediği halde bir işin içinde olacağı şekline yorumlanmaktadır. Bu olay rüya sahibinin sevmediği bir işe girmek veya sevmediği bir işi yapmak zorunda kalacağına işaret eder. Bazı durumlarda rüya sahibinin rüyasında sarı aldığını görmesi, istemediği insanlarla konuşmakta zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Sarı Elbise Yırtılması

Rüyada sarı elbise yırtılması görmek, rüya sahibinin üzerinde uğursuzluk dolaştığının habercisidir. Rüya sahibi kişiye, çevresindeki kişilerin kem gözleri nedeniyle uğursuzluk musallat olacaktır. Rüyada sarı elbise yırtılması uğursuzluk ve şanssızlık olarak yorumlanır. Rüya sahibi kişi bu şanssızlığını en çok sosyal çevresinde yaşayacağı olaylarda görecek ve üzüntü duyacaktır.

Rüyada Sarı Elbise Kaybetmek

Rüyada sarı elbise kaybetmek, rüya sahibi için yeni başlangıçlara delalet eder. Bu başlangıçlar, genellikle rüya sahibinin boğuk bir yaşamdan çıkarak daha huzurlu ve mutlu günler geçireceği başlangıçlardır. Rüyada sarı elbise kaybettiğini görmek, iyi bir şekilde yorumlanmaktadır. Kişinin daha düzenli ve mutlu bir hayata sahip olması, iş yaşamındaki başarılarının artarak devam etmesine vesile olacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Sarı Elbise Giymek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Murat (03 Haziran 2014 saat: 00:55)

    Ruyamda biyere gidıyorum ve gıttım yerde 2 kardes bırisini olduruyo sonra ben polısı arıyorum ve polısler gelırken sarı elbıselı ve sarı arabalarla gelıyorlar katıl bana dogru elınde bıcakla koşup gelırken katıle birtekme atıp yere dusuruyorum o sıra ayak topugum acıdı uyandım duvara tekme attımın farkına vardım cok korktumu belırtmek isterım sızce neye işarettır ? Ve bır gun sonra bır kotu ruyadaha gordum ben arkadsım ve kızı bısıkletle gıdıyoruz sonra dusuyoruz ve herbırımız bıyerde bisıkletı almaya gıttımde bısıkletın on tekerı kırılmıs bır bataklıkta yanı camur heryer ordan bısıkletı alıp ve arkadsımın kızını alıyom ama arkadsım yok ortada sonra eve gıdıyorum ve eve varınca karım olmayan bı kadın gelmıs ve yanın da bır kız cocugu ben dıyorum kı sen 3 cu oldun bısanda baska bırı gerdekte baska bırı şimdi sen dıyom cvp vermıyo sonra kızım gel bura babana bı gel doyom kızım ne dese sen bana kufur edıyon dovuyon gelmem dıyo ve cok kotu bı hısle uyanıyorum rıca etsem ıkı ruyayıda bana yorumlar ısınız ?


  2. gencay (05 Temmuz 2014 saat: 18:57)

    Rüyamda güzel bir yağmur vardı ve eski çıkmış oldugum eski evime bakıyordumsokak ortasinda ve islaniyordum
    Sonra ablamı gordum eski bir elbise giymişti lacivert bende dedimki bu ne ya yani değiştir dedim sonra gitti sarı bir elbise giydi elbise papatla resimleri vardı ama elbise kat kat idi…sonra bir arkadaşım geliyo sizin ( mtv ) plakali aracınız varmı diye sordu bende yok dedim …ve yağmurda bir yerden bir yere kostum islanmamak icin ama yine islandim her iki yağmur tertemizdi


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,