RuyaTabirleri.com

Rüyada Şeftali Görmek

Rüyada şeftali görmek hem iyi hem de kötü şekilde tabir edilir. Rüyada şeftali görmek kısmet ve şans anlamına gelir. Rüyasında güzel ve pembe şeftali gören kişi hayatta hep şanslı olacak, kazancı yerinde işi de yolunda gidecek ayrıca hiç zorluğa ya da sıkıntıya düşmeyecek demektir.

Rüyada şeftali görmek bir de kişinin çok üzüleceği, içine kapanacağı, belki de hayata küseceği şekilde kötü olaylarla karşılaşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer bekâr bir kişi rüyasında şeftali görürse karşısına güzel bir kısmet çıkacak, evli bir kimse rüyasında şeftali görürse rüya sahibinin evlilik hayatının her zaman güzel ve mutlu geçeceğine delalet eder.

Rüyada Şeftali Yemek

Rüyada güzel ve tatlı şeftali yemek rüya sahibinin hayatının ağız tadı ile geçeceğine, hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına işaret eder. Yalnız rüyada ekşi ya da olmamış şeftali yemek kişinin şüphelerine ve kuruntularına delalettir.

Rüyada Şeftali Ağacı Görmek

Rüyada şeftali ağacı görgülü, asil, zengin ama alçakgönüllü birine ve bu kişi ile yapılacak olan mutlu ve hayırlı bir nikâha işaret eder.

Rüyada Şeftali Toplamak

Rüyasında şeftali topladığını gören kişi, kendisi için hayırlı olacağına ve kazanç sağlayacağına inandığı bir işe girecek ve umduğu gibi de olacak, bu işten kar ve kazanç sağlayacak anlamına gelir.

Rüyada Şeftali Suyu İçmek

Rüyada şeftali suyu içmek çok hayırlıdır. Sağlık sorunları olanlar için, şifa ve sağlık bulmaya, sıkıntıda ve darlıkta olanlar için rahata kavuşmaya, borcu olan kişiler için de borcundan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Şeftali Reçeli Görmek

Rüyada şeftali reçeli görmek çok hayırlıdır, aile içinde afiyette ve huzurda olmaya yorumlandığı gibi zenginlik ve kısmet anlamına da gelmektedir. Hane içinde iyi geçimin de işaretidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Şeftali Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ilkay (05 Ocak 2014 saat: 10:28)

    rüyamda bir pazar yerinde dolaşırken sırtına biber kasası alan birde şeftali kasası alan iki hamal dar yoldan aynı anda geçeyim derken ikisininde kasasındakiler yere dökülüyor.Bende ayaklarıma dökülen şeftaliye basmadan pembe çok güzel görünüyorlar hoplayarak oradan ayrılıyorum. Daha sonra merak edip geri geliyorum. Şeftalisi dökülen kşişi bana bir tane şeftali veriyor ve yiyiyorum tadı çok güzeldi. nedense doyduğum için son lokmamı bırakıp oradan ayrılıyorum. Beni kasaların düşmesi anında şahit yazdırmak istiyorlar. Aynı pazarda birde tül perdeci görüyorum. yanımdada görümcem oluyor birden.Beğendiğm tül perdeden bir tanedaha varmı diye soruyorum cevabını alamıyorum o sırada uyanıyorum


  2. cansu (23 Mayıs 2014 saat: 11:08)

    merhaba rüyamda dağda koyunların önünde çobanlık yapıyorum bir kuşburnu ağacının altında kuşburnu toplayıp yiyorum. kuşburnular büyük taneli ve çok güzeller.ağacıda çok büyük sonra kuşburnu ağacının hemen dibinde kuşburnu ağacı gibi şeftali mi, kayısı mı ağacı var. üstünde de dolu dolu meyveleri var. pek hatırlamıyorum ama şeftali yada kayısıydı ben onların çok güzel olanlarını toplayıp cebimi doldurdum. biraz ileriye gittim. bir ayva ağacı gördüm. yine onun üstünde de dolu dolu sarı ayvalar. bir bez yere serdim tüm ağacı silkeleyip meyveleri aldım. gördüğüm bütün ağaçların meyveleri olgun ve çoktular meyvelerinde ağaç görünmüyordu. rüyamın anlamı nedir. merak ediyorum yorumlarsanız sevinirim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,