RuyaTabirleri.com

Rüyada Şehit Olduğunu Görmek

Rüyada şehit olduğunu görmek, büyük bir itibara sahip olunacağı, çevredeki herkes tarafından el üstünde tutulup, sonsuz saygı duyulacak bir kimse haline gelineceği şeklinde yorumlanır. Genellikle rüya sahibinin göstereceği üstün bir başarının takdire uğraması ve kişinin yaşamında son derece olumlu sonuçlara imza atacağına alamet eder. Şehit olduğunu gören kişi makamsal açıdan çok üst düzeyde görevler alır ve toplulukları, büyük kitleleri yönetir. Önemli kararlar alınacağına veya bazı hayati kararlara imza atılacağına da delalet eder. Kişi için son derece hayırlı ve güzel yorumlanan rüya, onore edilmiş bir yaşama sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada Şehit Edilmek

Rüyada bir çatışmada kendisini şehit olurken gören kişiler, gerçek yaşamlarında da kendisine zarar vermek için harekete geçen bir düşmanı alt edip, büyük bir iş başarırlar. Önemli bir zafer elde etmeye de alamet olan rüya hayırlara vesiledir. Şehit olduğunu gören kişi, istediği hayata kavuşacağı gibi, beklentilerinin de çok üstünde koşullara sahip olur. Manevi anlamda çok güçlü ve kararlı biri olunacağı gibi, mevki olarak da herkesin alkışlayacağı ve saygı duyacağı bir görev üstlenir. Aile tarafından gurur duyulacak bir evlat olunacağı, iyi bir baba ve eş olarak da anılacağı anlamlarına gelir.

Rüyada Şehit Olup Tekrar Dirildiğini Görmek

Yapılan hiçbir hatadan ders alınamadığı ve bu yüzden kişinin hayatının hiçbir zaman iyi olmayacağını bildirir. Rüyasında şehit olan ve sonrasında yeniden dirildiğini gören kişiler, yaptıklarından önce vicdan azabı duyan ama bir süre geçtikten sonra aynı hataları yeniden yapan kişiler olurlar. Çevreleri tarafından asla güvenilmezler.

Rüyada Şehit Olduğunu Görmenin Psikolojik Tabiri

Kişinin yaptığı hatalar nedeni ile çok büyük sorunlarla karşılaşacağını düşünmesi ve bu yüzden derin endişeler içinde olması anlamına gelir. Bu rüya zaman zaman hayati tehlike içinde olunduğuna ya da başkalarının kendisini öldürmek, zarar vermek niyetinde olduğuna inanmanın da tabiridir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Şehit Olduğunu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. adem Çakmak (06 Aralık 2014 saat: 11:31)

  şu an çok idealist bir öğrenciyim , rüyayı en şu şekilde gördüm : okulu mu bitirmeden askere çağrıldım , şehit olacağımı anladım ve biraz üzüldüm daha okulum bitmedi ,memleketinmemleketime ve milletinmilletim e hiç hizmet edemedim diye . asker elbiseleri giydim büyük bir savaş vardı abdest aldım ve tüylerim diken oldu.hiç savaşamadim direkt şehit oldum
  ı anladı


 2. naciye (04 Eylül 2015 saat: 09:48)

  Ruyamda sehit oldu diye yarali bir halde ucakla mezarliga birakiyorlar. mezarlikta ailemden insanlar halimi gorup beni hastaneye goturmek icin yola cikiyor. ben daha sonra sirtimdan yaralandigimi farkediyorum ve sirtimdaki yaralardan kan akiyor . Aglamaya basliyorum o sirada uyandim


 3. Merve (18 Eylül 2015 saat: 08:56)

  Rüyamda askeri bir catismanin ortasinda kaliyordum bende askerdim ama komutanim bana silah vermiyordu bende saklandim etrafimda şehit olan insanlar vardi sonra bir kadinin bana silah dogrulttugunu gordum ve aglamaya basladim birden annem kendini siper etti onume sehiy olan askerlerde dirilip etrafimda siper oldular ama yinede basimdan vurularak sehit oldum ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim :)


 4. LEVENT GÜNDOĞDU (26 Eylül 2015 saat: 23:14)

  rüyamda galiba asker üniforması var.biroda içerisinde 2 kişi daha var.içlerinden biri bana şehit oldu galiba diyor. ama herhangi bir savaş veya çatışmaya girmedim.diğeri şehid olmadı diyor ama ben nedense şehid olduğuma inanıyorum. sonra içeriye üniformalı bir asker giriyor. o sırada benim yanımda getirdiğim bozuk paralar ve 2 tane arma yada madalya gibi bir şey var. madalya ya benzeyen şey sarı renkte ve komutan onu benden alıp bakıyor ve sen şehit olmuşsun diyor. sonra ağlayıp askerin ayaklarına öpüyorum. ama neden ağladığımı bilmiorum. ve komutan ağlama diyor, sen artık cennete direkt gideceklerdensin diyor susuyorum seviniyorum ama son kez oğlumu göreyim diyorum aileme söyleyeyim diyorum. merak etme orada hepsiyle görüşeceksin diyor.


 5. Mehmet (28 Şubat 2016 saat: 12:00)

  Bugün çok garipti . gece yattigimdan beri onlarca kez uyandım . ve her yatisimda ruyami görmeye devam ettim . rüyamda evimizin oturma odasının dışa bakan duvarının icinden geçiyorken beni anlamadığım bi şekilde olduruyolar . ve aniden şehit olduğumu istemsizce anlıyorum.


 6. Murat (11 Nisan 2016 saat: 18:56)

  Merhaba rüyamda bir çatışmada şehit düştüm ve rüyada kan görmedim çatışmada mermi acısını hissederek uyandım ve uyandığımda üzerimde mermi giriş izi aradım. Daha öncede böyle birkaç rüya daha görmüştüm. Üzerimde askeri kamuflaj migfer ve silahlıydım. Siperden kafamı çıkarır çıkarmaz keskin nişancı tarafından göğsümden vurulduğunu gördüm.


 7. Anonim (14 Haziran 2016 saat: 22:55)

  Rüyamda bir kadın ben canlı bombayım herkes yanıma gelsin herkesi patlatıcam dedi herkes de yanına gitmişti tabi bende,kapalı bir alandaydık dışarıda kapının önünde iki tane adam vardı ben dışarı çıktım o adamlar gel sen iyi canlı kalkan olursun demişlerdi ve ben ölmüştüm…


 8. Büşra ALTINOK (02 Ağustos 2016 saat: 09:14)

  Evimizin dışında bir çatışma çıkmış akrabalarım ailem hepsi koşarak çıkıyorlar silahlarla vatanımızı korumak için. Bana da sen gelme diyorlar tabi bende dayanamıyorum gizlice çıkıyorum sonra Bi anda kendimi çatışmanın ortasında buluyorum mermiler havada uçuşuyor. Herkes kendine Bi siper bulmuş mermilerden korunuyor. Bende Bi tane kolon gibi birşeyin arkasında kendimi siper ederek Ateş ediliyorum ama sürekli aklımda zihnimde bir merminin gelip tam alnımın ortasından vuracağı hissi var. Biraz Zaman geçtikten sonra da tam kafamı çıkarıp ateş edecekken tam alnımın ortasından vuruluyorum. Ailem farkediyor annem babam hepsi koşuyor başıma ağlıyorlar . Bu sırada uyandım


 9. fatih (24 Ağustos 2016 saat: 12:37)

  Rüyamda 4-5 kişiyiz. Ama üzerimde sanki sivil kıyafetler vardı diye hatırlıyorum. Bir araçta bir yere gidiyorduk. Bir grup bizi durdurdu. Bizi bir yere götürüp kurşuna çiziyorlardı. Uzun süre çıkamadım bunun etkisinden. Elbetteki dinime vatanıma milletime bayrağıma canım feda olsun.


 10. ayşegül (05 Eylül 2016 saat: 08:59)

  Rüyamda bır yaşındaki oğlumla dışındayız sonra bır adam elinde silahla etrafa ateş ediyordu .silahı bize dogrulttu ates etti. .bende allahuekber dedim …sonra bir ses duydum sakin niye ben şehit oldum deme diyordu….hiç acı hissetmedim.sadede sıcaklık hissi oldu.belki yüzlerce kurşun geldi bana. ..hayırdır inşaallah


 11. Uğur akpınar (11 Eylül 2016 saat: 09:14)

  Kurban Arefe gecesi gördüğüm rüyaydı,askerdim silahlı çatışmadaydım.Üç defa kelime-i şehadet getiriyordum.Sonra bana gelen kurşunla gözlerim kapandı, birdenbire sessizlik oldu ve tanımlayamadığım birşey bana dokundu.Hiç acı çekmeden İçimden birşeyler eriyip akıp gitti.O an öldüğümü hissettim.Allah hayırlara vesile etsin.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,