Rüyada Şeker Görmek


Rüyada şeker görmek, aile hayatında ve sosyal hayatta ortaya çıkacak stresin, sıkıntının ve endişenin en kısa sürede son bulacağına, parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına tabir edilir. Aynı zamanda, boş hurafelerden ve batıl düşüncelerden sakınıp Allah’a sığınmaya ve bilim ve akıl yolundan gitmeye delalet edilir.

Rüyada şeker görmek önümüzdeki dönemlerde kendi kişisel gelişiminize ve hobilerinize daha fazla zaman ayıracağınız anlamına gelir. Yeni bir dil öğrenmek, mesleki kurslara yazılmak ya da hobilerinizle ilgili kurslara kaydolmak için iyi bir dönemdesiniz. Bilgi ve ilim kapıları size açılıyor.

Şeker rüya tabirlerinde iyiye yorulmaktadır. Eğer sıkıntılı günler geçiriyorsanız, bu günleriniz çok gerilerde kalacak demektir. Huzurlu ve mutluluk dolu günler sizi bekliyor!

İş yaşamınızda da bolluk ve bereketi simgeler. Eğer kendi işinizin sahibiyseniz zorlu günler geride kaldı! Şimdi emeklerinizin karşılığını alma zamanı geldi. Çalışansanız, yöneticileriniz çalışmalarınızı takdir edecek ve iş yerinde dikkat çekeceksiniz.

Rüyada şeker satmak

Eğer rüyanızda şeker satıyorsanız, canınızı sıkacak bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Bu olaylar ani ve beklenmedik şekilde gerçekleşecektir. Ancak üzülmeyin kısa süre sonra tekrar feraha kavuşacaksınız.

Rüyada şeker satmak, hayat içerisinde çok üzücü olaylardan ve endişeli durumlardan ötürü çok büyük kayıplar vermeye ve sürekli depresyon halinde bulunmaya yorumlanır.

Çuval dolusu şeker görmek

Rüyanızda gördüğünüz şeker ne kadar fazlaysa mutluluğunuz ve rızkınız o kadar bol olacak demektir. Ummadığınız bir yerden para gelebilir veya beklemediğiniz bir kapı size ardına kadar açılabilir.

Rüyada şeker dağıtmak

Rüyanızda şeker dağıtıyor veya birilerine şeker hediye ediyorsanız bu sizin manevi veya maddi bir şekilde insanlara faydanız dokunacağına işarettir. Birilerini mutlu edecek ve bu vesileyle siz de mutlu olacaksınız. Eğer şu aralar bir yakınınız sizden yardım isterse bunu göz ardı etmeyin.

Rüyada şeker almak

Rüyada şeker almak, aile içerisinde, sıkıntı yaşatan ve kırgınlıklara sebep olan olaylardan kurtulup sevince ve mutluluğa kavuşmaya delalet edilir. Aynı zamanda, yapılan işler ile hayatı rahat bir şekilde devam ettirebilecek kadar para ve mal kazanmaya yorulur.

Rüyanızda şeker satın alırsanız veya biri size şeker ikram ederse bu çok güzel günlerin sizi beklediğini gösterir. Maddi sıkıntılarınız sona erecek ve evinize bolluk ve bereket gelecek.

Rüyada şeker yemek

Rüyanızda şeker yediğinizi gördüyseniz, maddi ya da manevi sıkıntı ve eksiklik içerisinde olduğunuzu gösterir. Yakın zamanda bir rahatlama yaşayacak ve feraha kavuşacaksınız.

Rüyada Şeker Nöbeti Görmek

Rüyada şeker nöbeti görmek, iş hayatında yoğun olarak yaşanan maddi sorunlardan en kısa sürede kurtulmaya ve yapmacık insanların içinde ve kötü ve yalancı insanların arasında yaşayıp üzüntü ve sıkıntı çekmekten kurtulup samimi ve sıcak insanlar ile ilişki kurmaya işaret edilir.

Rüyada Çuvallarla Dolu Toz Şeker Görmek

Rüyada çuvallarla dolu toz şeker görmek, çok büyük projelere girip ve yeni ve öncü işlere imza atmaya ve iş hayatında çok başarı kazanıp çok yüklü miktarda para kazanmaya delalet eder.

Rüyada Çuvallarla Dolu Kesme Şeker Görmek

Rüyada çuvallarla dolu kesme şeker görmek, gerçekleştirilen çalışmalarda çok iyi işler ortaya koyup büyük paralar ve mallar kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Kutuyla Şeker İkram Etmek

Rüyada kutuyla şeker ikram etmek, sosyal hizmetlerde bulunan ve çaresiz kalmış ve yardıma muhtaç olmuş insanlara yardım etmek ile yükümlü kurumlara bağışta bulunup destek olmaya ve çalışmalarında bir nebze de olsa sorunlarını bölüşmeye işaret edilir.

Rüyada şeker görmenin psikolojik anlamı

Rüyada şeker görmek veya yemek, karakteristik yapınızdan veya yaşam koşullarından dolayı gerçekleştiremediğiniz keyifli aktiviteleri ve zevkleri temsil eder. Bazen, kendinizi şımartmanız ve bunun sonuçlarınızdan endişe etmemeniz gerektiğini unutmayın. Sizin de biraz molaya ihtiyacınız olabilir!

Rüyada Şeker Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. nur (05 Ocak 2014 saat: 03:37)

    rüyamda bi sürü çocuğa çuval çuval şeker ve çikolata dağıttığımı gördüm dağıtırken bi yandanda bende yiyordum .aradan biraz zaman geçtikten sonra çocuklara dağıttım şeker ve çikolataların havaya balon olarak uçtuğunu gördüm ve şaşırdım.bi başka rüyamdada yakın bi erkek arkadaşımla babamın evine gidiyorum ve orda onları tanıştırdıktan sonra banyoyo gidip yıkanmaya başlıyorum.arkadaşımda benimle banyoya geliyor ve bi yandan beni izlerken bi yandada sohbet ediyoruz.ben banyoya girerken kıyafet almadığımı farkediyorum annemlere görünmeden odama girip kıyafetlerimi alıyorum ve geri dönüyorum.bunlar yaşanırken diğer taraftan babamın arkadaşımında benile banyoda olduğunu görmesinden korkuyorum.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,