RuyaTabirleri.com


Rüyada Şeker Görmek


Rüyada şeker görmek, aile hayatında ve sosyal hayatta ortaya çıkacak stresin, sıkıntının ve endişenin en kısa sürede son bulacağına, parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına tabir edilir. Aynı zamanda, boş hurafelerden ve batıl düşüncelerden sakınıp Allah’a sığınmaya ve bilim ve akıl yolundan gitmeye delalet edilir.

Rüyada şeker görmek önümüzdeki dönemlerde kendi kişisel gelişiminize ve hobilerinize daha fazla zaman ayıracağınız anlamına gelir. Yeni bir dil öğrenmek, mesleki kurslara yazılmak ya da hobilerinizle ilgili kurslara kaydolmak için iyi bir dönemdesiniz. Bilgi ve ilim kapıları size açılıyor.

Şeker rüya tabirlerinde iyiye yorulmaktadır. Eğer sıkıntılı günler geçiriyorsanız, bu günleriniz çok gerilerde kalacak demektir. Huzurlu ve mutluluk dolu günler sizi bekliyor!

İş yaşamınızda da bolluk ve bereketi simgeler. Eğer kendi işinizin sahibiyseniz zorlu günler geride kaldı! Şimdi emeklerinizin karşılığını alma zamanı geldi. Çalışansanız, yöneticileriniz çalışmalarınızı takdir edecek ve iş yerinde dikkat çekeceksiniz.

Rüyada şeker satmak

Eğer rüyanızda şeker satıyorsanız, canınızı sıkacak bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Bu olaylar ani ve beklenmedik şekilde gerçekleşecektir. Ancak üzülmeyin kısa süre sonra tekrar feraha kavuşacaksınız.

Rüyada şeker satmak, hayat içerisinde çok üzücü olaylardan ve endişeli durumlardan ötürü çok büyük kayıplar vermeye ve sürekli depresyon halinde bulunmaya yorumlanır.

Çuval dolusu şeker görmek

Rüyanızda gördüğünüz şeker ne kadar fazlaysa mutluluğunuz ve rızkınız o kadar bol olacak demektir. Ummadığınız bir yerden para gelebilir veya beklemediğiniz bir kapı size ardına kadar açılabilir.

Rüyada şeker dağıtmak

Rüyanızda şeker dağıtıyor veya birilerine şeker hediye ediyorsanız bu sizin manevi veya maddi bir şekilde insanlara faydanız dokunacağına işarettir. Birilerini mutlu edecek ve bu vesileyle siz de mutlu olacaksınız. Eğer şu aralar bir yakınınız sizden yardım isterse bunu göz ardı etmeyin.

Rüyada şeker almak

Rüyada şeker almak, aile içerisinde, sıkıntı yaşatan ve kırgınlıklara sebep olan olaylardan kurtulup sevince ve mutluluğa kavuşmaya delalet edilir. Aynı zamanda, yapılan işler ile hayatı rahat bir şekilde devam ettirebilecek kadar para ve mal kazanmaya yorulur.

Rüyanızda şeker satın alırsanız veya biri size şeker ikram ederse bu çok güzel günlerin sizi beklediğini gösterir. Maddi sıkıntılarınız sona erecek ve evinize bolluk ve bereket gelecek.

Rüyada şeker yemek

Rüyanızda şeker yediğinizi gördüyseniz, maddi ya da manevi sıkıntı ve eksiklik içerisinde olduğunuzu gösterir. Yakın zamanda bir rahatlama yaşayacak ve feraha kavuşacaksınız.

Rüyada Şeker Nöbeti Görmek

Rüyada şeker nöbeti görmek, iş hayatında yoğun olarak yaşanan maddi sorunlardan en kısa sürede kurtulmaya ve yapmacık insanların içinde ve kötü ve yalancı insanların arasında yaşayıp üzüntü ve sıkıntı çekmekten kurtulup samimi ve sıcak insanlar ile ilişki kurmaya işaret edilir.

Rüyada Çuvallarla Dolu Toz Şeker Görmek

Rüyada çuvallarla dolu toz şeker görmek, çok büyük projelere girip ve yeni ve öncü işlere imza atmaya ve iş hayatında çok başarı kazanıp çok yüklü miktarda para kazanmaya delalet eder.

Rüyada Çuvallarla Dolu Kesme Şeker Görmek

Rüyada çuvallarla dolu kesme şeker görmek, gerçekleştirilen çalışmalarda çok iyi işler ortaya koyup büyük paralar ve mallar kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Kutuyla Şeker İkram Etmek

Rüyada kutuyla şeker ikram etmek, sosyal hizmetlerde bulunan ve çaresiz kalmış ve yardıma muhtaç olmuş insanlara yardım etmek ile yükümlü kurumlara bağışta bulunup destek olmaya ve çalışmalarında bir nebze de olsa sorunlarını bölüşmeye işaret edilir.

Rüyada Şeker Çikolata Görmek

Rüyada şeker çikolata görmek, rüyayı gören kişinin yaşamında büyük ve güzel sürprizler olacak demektir. Rüya sahibinin hayatına renk ve keyif katacak çok hayırlı olaylar yaşayacağına ve kişinin hayatının en şanslı, en mutlu ve en sakin dönemini geçireceğine yorulur.

Rüyada Şeker Hastası Olmak

Rüyada şeker hastası olmak, rüyayı gören kişinin özel hayatında yaşayacağı bazı sorunlara ve bunları aşma konusunda çekeceği sorunlara işaret eder. Rüya sahibi çok çetin ve zahmetli günler geçirecek ve gücünü aşan problemlerle mücadele etmek zorunda kalacak bu durum da kendisini bir hayli zorlayacaktır.

Rüyada Şeker Çuvalı Görmek

Rüyada şeker çuvalı görmek rızıkta bolluk yaşanması anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin çok verimli ve çok kısmetli işlere gireceğine ve böylece ağız tadını yerine getirecek kazanımlar elde edeceğine, gelirini de büyük oranda arttıracağına alamet eder.Bu gelişme sayesinde kişi aile içinde de daha güzel günler yaşayacak demektir.

Rüyada Şekerleme Görmek

Rüyada şekerleme görmek, bir insanın yaşayacağı en güzel duyguları tatmasına ve yaşanabilecek en güzel günleri yaşamasına yorulur. Rüyayı gören kişinin sağlığından, huzurundan, kazancından, aile saadetinden ve mutluluktan yana tüm beklentilerinin ve hayallerinin gerçekleşeceği anlamına gelir.

Rüyada Su Ve Şeker Görmek

Rüyada su ve şeker görmek, rüyayı gören kişinin yaşamını daha rahat ve kolay şekilde idame ettirebilmesi için ihtiyacı olan tüm imkânlara sahip olacağına yorulur. Rüya sahibi büyük olanaklar yakalayacak ve şansını en iyi şekilde değerlendirerek payına düşenin en fazlasını alacaktır.

Rüyada Pamuk Şeker Görmek

Rüyada pamuk şeker görmek, hoşluk, tatlılık, iyi geçim, ferahlık ve esenlik anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin gönlünce yaşamayı hayal ettiği hayata mutlaka kavuşacağına ve bunun alt yapısını hazırlamak için şimdiden hazırlıklara başlama olanağı bulacağına alamet eder.

Rüyada Birisine Şeker Vermek

Rüyada birisine şeker vermek, onu mutlu etmek anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin güzel, övgü dolu sözlerle ve iltifatlarıyla sevdiği bir kimseyi güldürmeyi, rahatlatmayı ve ona moral olmayı başaracağına işaret eder. Rüya sahibinin sevdiği birinin gönlünü yapacağına yorulur.

Rüyada Şeker ve Lokum Görmek

Rüyada şeker ve lokum görmek, rüyayı gören kişinin kaderinin güzel olacağına alamet eder. Rüya sahibi muradına erecek, dünya evine girecek, kariyer edinecek, sevdiklerinden hiç ayrılmayacak, yüzünden gülücük, hanesinden huzur cebinden de para hiçbir zaman eksik olmayacak demektir.

Rüyada Ölü Birinin Şeker Vermesi

Rüyada ölü birinin şeker vermesi, rüya sahibinin kendisine karşı samimiyetsiz bir kimse olduğu anlamına gelir. Kendisine karşı zoraki iyilikte bulunacakve bunu sırf kendini mecbur hissettiği için yapacak bir kimsenin varlığına delalet eder. Aksi gibi rüyayı gören kişinin de bu insana sürekli işi düşecektir.

Rüyada Şeker Tozu Görmek

Rüyada şeker tozu görmek, yokluk içine düşmektir. Rüyayı gören kişinin sofrasındaki nimetin eksileceğine, elindeki malların gideceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına ve bu nedenle çalışırken biriktirdiği parayı da harcayarak bitireceğine delalet eder.

Rüyada Şeker Kâsesi Görmek

Rüyada şeker kâsesi görmek, eğer şeker doluysa hayırlara alamet eder ve bolluk, şans, kısmet anlamına gelir. Eğer şeker kâsesi boşsa iyi değildir ve sefalete düşmeye, dert ve çile çekmeye, geçim sıkıntısına düşmeye, üzülmeye ve yıpranmaya işaret eder.

Rüyada Toz Şeker Almak

Rüyada toz şeker almak, rüyayı gören kişinin tutumlu yanına yorulur. Rüya sahibi fazladan ve gereksiz harcamalar yapmak yerine daha makul olanı tercih eden parasını savurmak yerine kendisi için daha faydalı şekillerde kullanmayı tercih eden biridir.

Rüyada Küp Şeker Görmek

Rüyada küp şeker görmek, rüyayı gören kişinin hayatının yoluna gireceği ve herşeyin istediği gibi ilerleyeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin eline bir yerden geçecek toplu bir para sayesinde içinde olduğu açmazdan ve kötü ruh halinden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Şeker Pancarı Tarlası Görmek

Rüyada şeker pancarı tarlası görmek, servet edinmek demektir. Rüyayı gören kişinin daha refah ve daha kaliteli şekilde yaşamasına olanak sağlayacak bazı fırsatlar elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibi havadan yani oturduğu yerden paralanacaktır.

Rüyada Şeker Yemek Ve Vermek

Rüyada şeker yemek ve vermek, rüyayı gören kişinin sahip olduklarını paylaşacak kadar eli açık olduğuna delalet eder. Rüya sahibi yediğinin, kazandığının ve giyindiğinin rızkını vererek başkalarının da nasiplenmesini sağlayan kimsedir.

Rüyada Şeker Sucuğu Yemek

Rüyada şeker sucuğu yemek, iyiliklerin en makbulüne ulaşılmasına alamet eder. Rüyayı gören kişinin şifaya kavuşacağına, sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına, deyim yerindeyse yediği önde yemediği arkasında denilecek kadar bereket içinde olacağına yorulur.

Rüyada Elmalı Şeker Görmek

Rüyada elmalı şeker görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde çok sevildiğine çünkü tabiri caizse ağzından bal damladığına ve bu sayede herkesin gönlünü hoş tutmayı başardığına işaret eder. Rüya sahibi tatlı dili sayesinde herkes tarafından beğenilen, takdir edilen ve her gittiği yerde hoşlukla karşılanan kimsedir.

Rüyada Renkli Şeker Görmek

Rüyada renkli şeker görmek, rüyayı gören kişinin mallarının artacağı anlamına gelir. Rüya sahibi hali vakti yerinde biri haline gelecek, evinde her çeşit yiyeceği ve eşyası olacak, geçim derdi çekmeyecek ve evine girecek misafiri eksiksiz şekilde ağırlayacak variyete erişecek demektir.

Rüyada Şeker İkram Ettiğini Görmek

Rüyada şeker ikram ettiğinin görmek, rüyayı gören kişinin küstürdüğü ve söylediği sözler ya da yaptığı bazı davranışlar nedeniyle üzdüğü bir kimseye karşı adım atacağı, hatasını anlayarak özür dileyeceği ve kişinin gönlünü almak kendisini ona affettirmek için ne gerekiyorsa yapacağı ve sonunda da amacına nail olmayı başaracağı anlamına gelir.

Rüyada Çaya Şeker Atmak

Rüyada çaya şeker atmak, rüyayı gören kişinin ağzının tadını bilen ve keyfine düşkün kimse olduğuna yorulur. Rüya sahibi lüksüne düşkündür. Dışarıda yemek yemeye, eğlenmeye, sürekli alışveriş yapmaktan büyük zevk duyuyor ve sahip olduğu imkânlar da buna elverişlidir demek. Kişinin iyi yaşamayı bildiği yani yaşamaktan anladığına delalet eder.

Rüyada Okunmuş Şeker Görmek

Rüyada okunmuş şeker görmek, rüyayı gören kişinin çevresi tarafından kendisine bazı konularda baskı yapılmasına yorulur. Rüya sahibinin çevresinde kendisi adına kararlar almaya meraklı kimseler olduğuna ve bu kimselerin kendi isteklerini rüya sahibine dayatarak akılları sıra ona iyilik ettiklerini düşündüklerine alamet eder. Bu durum kişinin hiç hoşuna gitmeyecek hatta sabrını zorlayacak demektir.

Rüyada Şeker Şerbeti Görmek

Rüyada şeker şerbeti görmek, güzel şeyler olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin bir zafer elde edeceğine ve bunun için bir kutlama yapacağına işaret eder. Davet vermeye, insanlarla bir araya gelmeye ve eğlenmeye vesile olacak bir olayın gelişeceğine alamettir.

Rüyada Şeker Çalmak

Rüyada şeker çalmak, rüyayı gören kişinin başkalarının mutluluğuna imrendiği, onlar gibi yaşamak istediği ve onlar gibi iyi şartlara sahip olmanın yollarını aradığına delalet eder. Bu nedenle rüya sahibi özendiği kimselerden akıl danışacak, yol yordam soracak, maddi destek isteyecek ve onlar tarafından kendisine sunulacak küçücük bir fırsatı bile en doğru şekilde değerlendirecek demektir.

Rüyada şeker görmenin psikolojik anlamı

Rüyada şeker görmek veya yemek, karakteristik yapınızdan veya yaşam koşullarından dolayı gerçekleştiremediğiniz keyifli aktiviteleri ve zevkleri temsil eder. Bazen, kendinizi şımartmanız ve bunun sonuçlarınızdan endişe etmemeniz gerektiğini unutmayın. Sizin de biraz molaya ihtiyacınız olabilir!


Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+Rüyada Şeker Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. nur (05 Ocak 2014 saat: 03:37)

    rüyamda bi sürü çocuğa çuval çuval şeker ve çikolata dağıttığımı gördüm dağıtırken bi yandanda bende yiyordum .aradan biraz zaman geçtikten sonra çocuklara dağıttım şeker ve çikolataların havaya balon olarak uçtuğunu gördüm ve şaşırdım.bi başka rüyamdada yakın bi erkek arkadaşımla babamın evine gidiyorum ve orda onları tanıştırdıktan sonra banyoyo gidip yıkanmaya başlıyorum.arkadaşımda benimle banyoya geliyor ve bi yandan beni izlerken bi yandada sohbet ediyoruz.ben banyoya girerken kıyafet almadığımı farkediyorum annemlere görünmeden odama girip kıyafetlerimi alıyorum ve geri dönüyorum.bunlar yaşanırken diğer taraftan babamın arkadaşımında benile banyoda olduğunu görmesinden korkuyorum.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , , , , ,