RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek

Rüyada sevdiği kişiyi görmek, bekâr kimselerin gördüğü bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, uzun zamandır birlikte güzel zamanlar geçirdiği ve zorluklara göğüs gerdiği kişi ile yakın bir zamanda dünyaevine gireceğine delalet eder. Ayrıca, rüya sahibinin, sevdiği kişi ile ilgili hayırlı bir haber alacağına alamet eder.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Ağlarken Görmek

Rüyayı gören kişinin, sevdiği kişiye kavuşacağına, sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına, sıkıntılarının ve özlemlerinin son bulacağına ve nihayet biraraya geleceklerine yorumlanır.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Öpmek

Rüyada öpülen kişiden, en kısa zamanda hayırlı bir haber alınacağına, bu haber ile duyulan üzüntünün ve sıkıntıların son bulacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, rüyada öptüğü kişi ile hiç beklemediği bir yerde karşılaşacağına ve hasret gidereceğine yorulur.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Başkasıyla Görmek

İki farklı şekilde yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi bir kadın ise, sevgilisinin etrafında dolaşıp onu kendi yanına çekmeye çalışan ve bu amaçla elinden gelen herşeyi yapmaya hevesli bir kadının varlığına tabir eder. Rüya sahibi bir erkekse eğer, kız arkadaşına güvenmesi gerektiğine, çünkü ondan başka kimseye bakmadığına ve başka erkekleri umursamadığına ve ona sadık kaldığına rivayet eder.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Ölü Görmek

Rüyayı gören kişinin, sevgilisi ile aralarında gereksiz ve sebepsiz tartışmalar yaşanacağına, bu tartışmaların bir yerden sonra kırgınlığa sebep olacağına ve bu yüzden iki tarafın da çok daha anlayışlı ve sabırlı davranması ve bu tartışma sürecini bu şekilde atlatması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Kaybetmek

İlişkideki bütün sorumluluğun karşı tarafa bırakıldığına, yaşanan sorunların ve sıkıntıların çözümüne katkı sağlanılmadığına ve rüya sahibinin böyle devam etmesi durumunda sevgilisi ile büyük tartışmalar ve kavgalar yaşayacağına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. ismail (21 Şubat 2014 saat: 09:02)

  birisini seviyorum ve konusuyoruz. ama galiba o beni sevmiyor. dun gece de ruyamda gordum onu. bi yolun ustunde dimdik duruyo ve kafasini yere eğmis. ağliyo. önünden ablasi gecti ve yüzüne bile bakmadi. ben ona noldu dedim. kafasini kaldirip yaşli gözlerle bana bakti. belki anlatmak istemez diye neyse boşver dedim ve gectim gittim yanindan. bir önceki rüyamda da dudaktan öpüşüyorduk. bunlar ne anlama geliyor. meraktan çıldırıcam. yardımcı olursaniz çok sevinirim.

 2. ismail (21 Şubat 2014 saat: 09:04)

  birisini seviyorum ve konusuyoruz. ama galiba o beni sevmiyor. dun gece de ruyamda gordum onu. bi yolun ustunde dimdik duruyo ve kafasini yere eğmis. ağliyo. önünden ablasi gecti ve yüzüne bile bakmadi. ben ona noldu dedim. kafasini kaldirip yaşli gözlerle bana bakti. belki anlatmak istemez diye neyse boşver dedim ve gectim gittim yanindan. ayrica normalde boyu benden kısa ama rüyamda benden uzun ve kalıplıydı. bir önceki rüyamda da dudaktan öpüşüyorduk. bunlar ne anlama geliyor. meraktan çıldırıcam. yardımcı olursaniz çok sevinirim.

 3. mahmut çakır (09 Mart 2014 saat: 11:46)

  mrb.okulda çok hoşlandığım bir kız vardı.kendisiyle konuştum bana karşı birşey hissetmediğini söylemişti. ama rüyamda o kız, gözyaşları içinde beni çok sevdiğini pişman olduğunu güvenmediği için hayır dediğini söyledi.bende ağlamaya başladım.sonra birbirimize sarıldık ve birbirimizi çok sevdiğimizi söyledik.

  sizce bunun anlamı nedir.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden çok teşekkürler.

 4. Esra (06 Ekim 2014 saat: 22:31)

  Rüyamda ben ve sevdiğim çocuk beraber yarısı avm cafe gibi bir yer yarısı ise hastane olan bir yerde oturuyoruz. Ama bu arada sevdiğim çocuk benim onu sevdiğimi bilmiyor. Ben ona dogru yaklaşıyorum onun sandalyesine doğru geçiyorum. Üstüne doğru yaklaşıyorum. Dudaklarına dogru eğiliyorum. Tam onu öpüceğim zaman karşımızda duran televizyon da sevdiğim çocuğun babası ve annesinin bir çocuklarının olduğu söyleniyor. Sevdiğim çocuğun babası yada annesi tam hatırlamıyorum ama galiba babası idi doktor. Hemen bizim olduğumuz yerdeki hastane de çalışıyor. Biz hemen onun yanına gidiyoruz. Oraya vardığımızda bebek ölmüş. Herkes başsağlığı dileyip gidiyor. Herkes gittikten sonra babası ölen çocuğu yerden yere atarak dövüyor. Ondan sonra öğreniyoruz ki bebeği de annesi öldürmüş.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,