RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevdiği Kızı Görmek

Rüyada sevdiği kızı görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri birlikte olduğu kız arkadaşı ile kendisinden kaynaklanan bazı sorunları ve parasal sıkıntıları çözdükten sonra kısa bir zaman içinde dünyaevine gireceklerine ve uzun yıllar boyunca çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacakların hatta bu şekilde yaşlanacaklarına işaret eder.

Rüyada Sevdiği Kızı Öpmek

Rüyayı gören kişinin, sevdiği kızla evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu, mesut ve sağlıklı yaşayacaklarına ve aşklarını sürdüreceklerine alamet eder. Aynı zamanda, iş hayatında çok güzel ve hayırlı işlerin yapılacağı bir döneme girildiğine ve bu dönem içerisinde yapılacak işlerde çok büyük başarı sağlanacağına ve büyük kazanç sağlanacağına yorumlanır.

Rüyada Sevdiği Kızı Başkasıyla Görmek

Erkek için sevdiği kızın kendisinden başka kimseyi gözünün görmeyeceğine, tek sevgili olarak kendisini gördüğüne ve kalbini sadece ona verdiğine rivayet eder.

Rüyada Sevdiği Kızı Hamile Görmek

Rüyayı gören kişinin gerek iş hayatında gerek kız arkadaşı ile arasındaki ilişkide her şeye en baştan başlamak istediğine ve bu sayede yapılan hataları ve yapılması gerektiği halde yapılmayanları ortaya koyarak daha doğru, daha anlayışlı ve daha güzel şeyler yaşamak istemesine rivayet eder.

Rüyada Sevdiği Kızı Sakallı Görmek

İş hayatında ve sosyal hayatta rüya sahibini çekemeyen, yaptıklarını ve insanlar tarafından sevilmesini kıskanan, yüzüne gülüp arkasından kuyusunu kazan kişiler olduğuna ve bu kişilere karşı önlem almazsa eğer ileride çok üzüleceği ve çok pişman olacağı durumlar ile karşılaşacağına alamet eder.

 Rüyada Sevdiği Kızı Kaçırmak

Rüyayı gören kişinin, kız arkadaşını çok zorladığına, ortada henüz hiçbir şey yokken kendi kendine gelin güvey olduğuna ve en kısa zamanda aklını başına toplayıp saçma şeyler yapmaktan vazgeçmesi gerektiğine tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Sevdiği Kızı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Taha yasin (09 Mart 2014 saat: 00:19)

  öncelikle merabalar ben rüyamda sevdiğim kızı gördüm herhangi bi lişkimiz yok sadece seviyorum bundan da hebri var.ailelerimiz falan da uzaktan akraba.çocukluktan beri çok iyi tanıyoruz. neyse rüyamda gördüğüm olay şöyle :
  Onların evindeydik ama evleri başka her zamanki evleri değildi farklı bi evdi ama onların kaldığı ev. neyse salondayız ben annesi ve babası.salonda bi dolap var dolapta bi resim çerçevesi.çervedeki resimde aile fotorafı annesiyle babasının memlekette çekindiği bi fotoraf çerçevenin sol üst köşesinde de başka küçük bi fotoraf koymuşlar o fotorafta da ya sevdiğim kız tekti yada kardeşyle beraber çekindiği bi fotoraf tam hatrlamıyorum yani aile fotorafı gibi neyse.babasıyla ben dolabın önünde duruyoruz annesi arkamızda börek açıyo o arada sevdiğim kız salona girdi annesinin yanına gitti.ama şöyle bi durum da var sanki o hiç salona gelmedi hep salonda gibiydi de ama salona girişini de gördüm öyle bişy.neyse o arasalona girişini annesinin yanına oturuşunu gördükten sonra babasına baktım elinde benim fotorafım ama 13-15 yaşlarındayım en fazla.yalnız saçlarım uzun ünivertsye yeni başladığım yıllardaki gibi neyse bana dedi ki babası senin fotorafını da buraya koyayım istermisin çerçeveyi göstererek yani bnde ne dediğimi unuttum tam ama ağzımda geveledm bişyler bilmem gibi bişy demiştim sanırım o ara sevdiğim kız bize bakıyodu babası öyle deyince yüzünü çevirdi utanır gibi annesi de gülümsüyodu. öyle orda bitti rüyam.çok garipti ha bu arada kızla gerçekten evlenmek istiyorum ilerde.rüyamda da tam emin değililm ama evli değildik galiba bu ihtimal daha yüksek geliyo bana.neyse ben bu kızla evlenmek istiyorum ne demek bu rüya yardımcı olursnız çok sevinirim şimdide çok teşekkürler Allah razı olsun ..


 2. sedat (11 Mart 2014 saat: 13:49)

  ben yüyamda sevdiğim kızı gördüm.ve sevdiğim kız sürekli bana bakıp tebessüm ediyor ve bende ona tebessüm ediyotum daha sonra bir kenarda duran birikmiş cevizler gördüm ve daha sonra bu cevizlerden bir tanesi küçük ve birtaneside büyük cevizi sevdiğim kıza veriyorum ve tekrar bana tebessüm edip teşekürlerini bana iletip çok sevinçli bir şekilde gitti rüyam bu açıklayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. saygılar


 3. Erol (12 Nisan 2014 saat: 13:33)

  Merhaba. Ben rüyamda sevdiğim kızı şu şekilde gördüm .
  7-8 tane villa içinde benim oturduğum evle onun oturduğu ev arasında 30-40 metre mesafe var. Ben bakkaldan ekmek almış eve doğru gelirken kız ve annesi kapıda duruyor. Annesi sandelyede oturuyor kızda sanki benım geçmemi bekliyormuş gibi hem bizim eve bakıyor hem de yolun başıma bakıyor. Yolun başında beni giruyor ve yolun ortasına çıkıyor, yanıma geliyor. Birleyler söylüyor ama tam hatırlamıyorum. Sonra ben ona sen beni istemiyorsun diyorum oda bana yemin ederek ” Ben istiyorum ama annem izin vermiyor” diyor. Ben kendi evimin önüne geliyorum anahtarla kapıyı açıp içeri giriyorum. Bu sırada telefonumun alarmı çalıyor ve uyanıyorum. :) Bu ruyayi yaklasik 3-4 sene önce gördüm ve sanki dun görmüşüm veya gerçekmiş gibi hatırlıyorum. Sonucunu merak ediyorum . Teşekkürler .


 4. enes (21 Haziran 2014 saat: 13:11)

  merhaba ben enes benim sevdiğim kızla 2 ay çıktık sonra ayrıldık. ama ben onu hala seviyorum bana çok soğuk davranıyo nedenini bilmiyorum onlar yazın geliyo tatile ancak ordan konuşabiliyoruz. ben onu 3 senedir seviyorum rüyamda görüp duruyorum. geçende gördüm. rüyamı anlatim. ben okuldayım bi yerden çıkıp sınıfa geliyo çaprazıma oturuyo bende gidim şunla konuşim neden soğuk davranıyo diye sonra çağırdım yanıma oturdu. neden bana soğuk davranıyon dedim bana güldü. sana bişey yapmadım ben dedim aramız kötü yapma böyle dedim. bana gülerek belkide düzelcek dedi. bu kadar sonucunu çok merak ediyorum :)


 5. erhan (14 Eylül 2014 saat: 10:09)

  Rüyamda babam beni arbayla bir yere bıraktı. Ben ordan gidiyoRdum ve sonra sevdiğim kız karşıma çıktı. Birkaç saniye göz göze geldik. Sonra ben yoluma o yoluna devam etti. 5,6 saniye sonra bir inleme duydum. Hemen geri koştum ve baktımki o kız düşmüş. Onu alıp kucağımda evine kadar götürdüm ve evine bıraktım. Yanağıma bir öpücük kondurdu ve ”Yarın görüşürüz.” dedi
  Yardım ederseniz çok sevinicem


 6. sefa (16 Ekim 2014 saat: 15:34)

  Herkese önçe Merhaba

  Sevdiğim kizi rüyamda gördüm ama başkabiriyle evleniyordu ve annem babam falan filan beni odaya kiylediler sonra çok geç ciktim ve da yetişemedim düğünü durdurmaya sonra O akşamdan beri hep kendime soruyorum ben bu kizi hak etimi beni da seviyormu herşeyi kendime sordum. Sevdim kiz benim akrabam oluyor yani babamin tarafindan. Ben küçükken beri onu seviyorum o da beni galiba bu sene beni sevmeye başladi. Hep küçükken herkesin ortasinda ben o kişiyi evlençem diyordum. O bana bu sene seninle büyünke evlen mek istiyorum dedi. Ama ben onun fac ine girdim ve bir kaç fotoraf gördüm başka oğlani öpüyordu sariyordu ona ben de orda kalp agrizi çektim. Napmam lazim o gündn beri kizi hep rüyamda görüyorum. Ben ona hiç söylemedim aşik oldumu sanki çok kolay akrabasina sana aşik oldumu demek . Söyleyin napmam lazim söyleyim


 7. ozan (28 Ekim 2014 saat: 11:40)

  iyi günler ruyamda sevdiğim kız kuzenimin ve bi kactane erkeğin yanında oturuyordu sahilde.deniz.kenarinda ve bu hic yapmayacagi bisey yabancılar asla oturmaz ve biz hic sevgili olmadk ben ona kzdm bnimle bi kere bile olsin biyerde oturmadn bumu dedim arkama bakmadan giderken bana bagrdi bn zaten hamileyim dedi ama orada oturan insanlarla alakası yok yorumunuzu ona göre. bekliyorum lutfen iyi günler. .


 8. Atamurat (21 Aralık 2014 saat: 09:24)

  Herkese merhebalar. Ben rüyamda sevgilim değil aşık olduğum kız ile annesini arabanın içinde gördüm arabanıda ben kullaniyordum ve kizla çok samimi olmuşum annesini indirdikten sonra ikimiz kaldım ve çok güzel eğlendik. Yardım ederseniz çok sevinirdim.


 9. Gökhan (21 Aralık 2014 saat: 13:00)

  Bir kızı seviyorum vede onu sevdiğimi kendisine söyledim. başka bir gelişme yok. Sadece karşılaşınca merhabalaşıyoruz. Rahatsız olur diye üzerine gitmiyorum. Rüyamda sevdiğim bu kızı gördüm. Şöyle idi rüyam ;
  Aynı sınıftayız, kendisi ön sıralarda oturuyor, ben arka sıradayım. Arada bakışıyoduk. Sonra benim yandaki sıraya geldi oturdu. ve yüzünde hep bir gülümseme vardı. Ben espiri yapıyordum ve oda hep tatlı tatlı gülüyodu.
  Yorumlarsanız çok sevinirim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,