RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevdiğin Birini Görmek

Rüyada sevdiğin birini görmek, gerçek hayatta hem erkekler hem de kadınlar için güzel kısmete işaret eder. Rüya sahibi, aradığı mutluluğu ve aşkı kısa zaman içerisinde bulacak ve o kişiyle evlenecektir. Kişinin hayatı belli bir düzene girer ve huzurlu, sakin bir hayat sürer. İş hayatı yolunda gider ve kazanç derdi olmadan yaşamını sürdürür.

Rüyada Sevdiğin Birini Ağlarken Görmek

Rüyada sevdiği kişiyi ağlarken gören kimsenin, o kişiye zamanında bir yanlış yaptığını gösterir. Rüya sahibi yaptığı hatanın farkına varıp o kişiden af dileyecektir. Kendisini affettirebilmek için elinden gelen çabayı gösterecektir. O kişi rüya sahibi affedebilir fakat ipleri de kendi eline alır. Rüya sahibine karşı bir üstünlük kurar.

Rüyada Sevdiğin Birini Sarhoş Görmek

Rüyada sevdiğin bir insanı sarhoş görmek, o kişinin sıkıntılarına işaret eder. Rüyada görülen kişi bazı sorunlarla karşı karşıya kalacaktır. Rüya sahibi de kendisinin ona yardım etmesini bir görev olarak görür. O kişiye borcu olduğunu düşünür ve ona yardım ederek bu borcu ödeyeceğini düşünür.

Rüyada Sevdiğin Birini Evlenirken Görmek

Rüyada sevdiğin birini evlenirken gören kimse, karşısına çıkacak sorunlarla çok zaman harcayacaktır. Sürekli olarak bir yerlerden sorunlarla karşılaşacak olan rüya sahibi bu sıkıntılı günleri geride bırakmak için çok çaba harcayacaktır. Ayrıca bir borç altına girecek ve kendisini farkında olmadan zorlu günlere sokar. İçinden çıkılmaz, problemli günler yakındır.

Rüyada Sevdiğin Birini Öldürmek

Rüyada sevdiğin birini öldürmek, hayra yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bir çok destekçisi olduğu ve kendisini asla yalnız hissetmeyeceği anlamına gelir. Rüya sahibi bu kişilerin sayesinde hayatında daha çok yol kat eder ve yükselişi sürekli hale gelir. Ancak bu güzelliklerin yanında rüya sahibi yanlışlar yapacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Sevdiğin Birini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Aylin Karakaynak (13 Mayıs 2014 saat: 00:48)

    Annem beni zorla biriyle evlendirmeye çalışıyordu ama nedenini söylemiyordu ben önünde ağlıyorum bana bunu nasil yapabilirsin sen böyle insanları hiç anlamıyorum neden kendin böyle biri oldun diyordum oda git odana benimlen böyle konuşma ben senin annenim dedi ozaman ben telefonumu aldım dışarıya gittim ağlayarak bi parka gittim bi banka oturdum kim var kim yok bakmadım iyicene ağladım ve aklıma esli sevgilim geldi o ara bende eski sevgilimi aradım ona anlattım annem ne yapmak istediğini oda dedi annen böyle biri değildi neden böyle yapıyor dedi bende bilmiyom ben şimdi ne yapacam dedim oda dedi ben nerden bileyim dedi bende dedim ki zaten sen birşey bilseydin şaşırdım neyse kendine iyi bak allaha emanet ol ve seni hep seveceğimi dedim o dedi ozaman bekle ben sana gelim dedi ben tamam dedim telefonu kapattim ozaman bana geldi bana sıkıca sarıldı ve ilk kez dudaklarımdan öptü gözlerime baktı ve beni kaçırmak istediğini söyledi o ara uyandim.


  2. öznur spears (25 Şubat 2015 saat: 21:47)

    Ruyamda hoslandigim biri benim sevgilimdi.Onun arkasindan onu uzecek birseyi birisiyle konusuyordum ve tam arkami dondugumde onunla karsilasooyorum.Konustugumuz her seyi duymus oluyor ve cok uzuluyor.Sonra arkasini donup gidiyor.Bende onun arkasindan gidiyorum.Ona sariliyorum.Beni itiyo ama ben sariliyorum.Ozur diliyorum.Onu sevdigimi soyluyorum.Oda mutlu oluyor.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,