RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevgili Görmek

Rüyada sevgili görmek genel olarak hayra yorulmaktadır.

Bekarsanız ve bir ilişkiniz varsa, rüyada sevgili görmek iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Birbirinin zıttı olan bu yorumlardan ilkine göre ilişkiniz evliliğe doğru gidecek demektir. Bir diğer tabire göre rüyada sevgili görmek, rüyayı gören kişinin sevgilisine karşı olan hislerinin azalacağına işaret eder. Rüyanızda gördüğünüz sevgilinizle hoşça vakit geçiriyorduysanız, bu rüya sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağının habercisidir. Eğer rüyanızdaki sevgiliniz asabi davranışlar sergilemişse, hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılıyor demektir. Bu dedikodular yüzünden gerçek yaşamdaki sevgilinizle aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir.

Sevgilisi olmayan bekar birinin rüyada sevgili görmesi, mutlu bir beraberlik yaşayacağının müjdesidir.

Sevgili görmek rüya tabiri

Rüyada eski sevgili görmek

Rüyada eski sevgili görmek borçlarınızın canınızı sıkacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişi evli ise, eşiyle arasında bazı tartışmalar geçebilir. Evde çeşitli huzursuzluklar yaşanabilir.

Rüyada sevgili ile gezmek

Rüyanızda sevgilinizle gezdiğinizi görmüşseniz, arzularınızın gerçekleşeceğine delalet eder. Bu rüya mutlu bir evliliğin de habercisi olabilir.

Rüyada sevgili görmek psikolojik yorumu

Rüyada erkek arkadaş görmek

Rüyanızda, gerçek yaşamınızda olmayan bir erkek arkadaşınızın olduğunu görmeniz, etrafınızdan bir kişiye fazlasıyla değer vermeye başladığınızı ve onunla olan ilişkinizi bir basamak yükselteceğinizi sembolize eder.

Rüyanızda erkek arkadaşınızın öldüğünü görmeniz, içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğinin işaretidir. Bu herhangi bir isteğinizden vazgeçmeniz olabileceği gibi değer verdiğiniz birine karşı olan hislerinizin git gide kaybolması şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Rüyanızda erkek arkadaşınızın sizden ayrıldığını görmeniz, içsel güvensizliklerinize işaret eder. Bu rüya var olan ilişkinizle ilgili kaygılarınızın da yüzeye çıkması olabilir.

Rüyada kız arkadaş görmek

Rüyanızda kız arkadaşınızın olduğunu görmeniz, hayatınızda olan biriyle ilişkilerinizin daha derinleşeceğini ifade eder. Bir arkadaşlığınız iyi bir dostluğa dönüşebilir. Rüyada görülen kız arkadaş yakında başlayacak aşk macerasına, istediğiniz gibi birisi ile tanışıp ilişkinizi evliliğe dönüştüreceğinize de yorulabilir.

Rüyada Sevgili İle Kavga Etmek

Rüyasında sevgilisi ile kavga eden kişi eğer gerçek hayatta bir ilişkisi varsa o kişi ile aralarının daha da iyi olmasına, birlikte hoşça vakit geçirmelerine ve muhabbetlerinin daha da derinleşmesine işaret etmektedir. Bu rüyayı sevgilisi olmayan bir kimse görmüşse yakın zamanda bir ilişkiye başlayacağına veya platonik olarak sevdiği kimse ile aralarında hiçbir şey olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada Sevgilisi İle Telefonda Konuşmak

Rüyada sevgilisi ile telefonda konuşan kişi ona karşı özlem duyar. Bu rüya, sevdiğiniz kişi ile aranıza bazı mesafeler gireceğine ve bu yüzden de birbirinizi özleyip sevginizin derinleşeceğine işarettir. Bazen de böyle bir rüya ondan size ulaşacak habere veya size reddedemeyeceğiniz bir teklif sunmasına yorulabilmektedir.

Rüyada Sevgilisinin Annesini Görmek

Rüyada gerçek hayattaki sevgilisinin annesini gören kişi sevdiği kişi ile ilişkileri daha da ciddileşerek evlilik yolunda ilk adımlarını atarlar. Bu rüya yakın zamanda kız veya erkek arkadaşınızın ailesi ile tanışacağınıza ve nişan, söz gibi bir olayın gerçekleşeceğine işarettir. Gerçek hayatta sevgilisi olmayan bir kimse bu rüyayı görse kısmetinin artmasına, eğer rüya sahibi bayansa görücü gelmesine veya arkadaşlarının tanıştıracağı bir kişiye aşık olmasına yorulur.

Rüyada Sevgilisinin Elinden Tutmak

Rüyada sevgilinin elinden tutmak, hayatınızdaki kişinin güvenilir olduğunun ve ona rahatlıkla sırtınıza yaslayabileceğinizin göstergesidir. Bu rüya bazen de ilişkinizin ilerlemesine, birbirinize olan sevginizin artmasına, doğru insanla karşılaşmanıza veya bir aile kurmaya ve mutlu, huzurlu bir yaşam sürmeye işarettir.

Rüyada Sevgiliye Sarılmak

Rüyasında sevgiliye sarılan kimse, yakın zamanda bir duygusal ilişkiye girer. Bu rüya sizin beklediğiniz ve olmasını istediğiniz aşk ilişkisinin yakında gerçekleşeceğine, çok mutlu olacağınız, seveceğiniz bir kişi ile tanışıp onunla ciddi adımlar atacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada Sevgilinin Yüzünü Görmek

Rüyasında sevgilisinin sadece yüzünü gören kişi onunla bir yolculuğa çıkar ve bu yolculukta başına hayırlı hadiseler gelir. Bazen de bu rüya gerçek hayatta sevgilisi olmayan kimse için yeni biri ile tanışmasına, platonik bir gönül ilişkisine veya yakın zamanda önüne çıkacak kısmetlere işaret etmektedir.

Rüyada Sevgili İle Konuşmak

Rüyasında sevgilisi ile konuşan kişi ondan sakladığı bazı şeyleri açığa çıkarır veya aralarında küçük bir tartışma geçer. Bu rüya, fazla düşündüğünüz için ilişkinizde bazı aksaklıklar yaşadığınızın ve sevgilinizin bu durumdan hoşnut olmadığının bir göstergesidir. Sevgilisi olmayan kimseler içinse bu rüya size yakında ilanı aşk edecek bir adama veya kadına işarettir.

Rüyada Sevgili İle Öpüşmek

Rüyasında sevgilisi ile öpüşen kimse zaman ilerledikçe ona daha fazla aşık olmaya ve bağlanmaya başlar. Özellikle bu rüya karşısındaki kişiye karşı güvensizlikleri olanlar için boşa endişe ettiklerinin ve sevgililerine güvenmeleri gerektiğinin bir göstergesidir. Bazen de sevgili ile öpüşmek entrikalarla dolu bir aşk ilişkisine veya aşk acısı çekmeye yorulmaktadır.

Rüyada Sevgilisinin Babasını Görmek

Rüyasında sevgilisinin babasını kızgın gören kişi sevdiği kişiye karşı bazı yanlış hareketlerde bulunur ve onun üzülmesine neden olur. eğer sevgilinizin babasının yüzü gülüyorsa ilişkinizi herkesin onayladığının ve yakın zamanda evlilik gibi ciddi adımlar atacağınızın göstergesidir.

Rüyada Arkadaşıyla Sevgili Olmak

Rüyasında sevdiği bir arkadaşı ile kendisini sevgili olarak görmek, bu arkadaşlığın sıkı bir dostluğa doğru ilerleyeceğine veya o kişiden büyük yardımlar göreceğine işarettir. Bazen de bu rüya arkadaşınızın yakın zamanda başlayacağı bir aşk ilişkisinin göstergesidir. Bazı tabircilere göre sevgili olarak görülen arkadaş evliliğe, bir gönül macerasına veya dertleşmeye de yorulabilmektedir.

Rüyada Eski Sevgili İle Barışmak

Rüyasında eski sevgilisi ile görüşen ve onunla tekrar barışan kimse, yapmayacağını söylediği bir şeyi yapar veya bazı konularda büyük konuşmasının cezasını çeker. Bu rüya bazı alimlere göre ise kişinin bulunduğu durumdan başka bir duruma geçmesine, halinin değişmesine, maddi anlamda bazı zorluklar yaşamasına veya isteklerini gerçekleştirmek için çok çalışması gerektiğine yorulmaktadır.

Rüyada Sevgilisini Evlenirken Görmek

Rüyada sevgilisini başkası ile evlenirken gören kimse onu kaybetmekten korkar. Bu rüya sevgilinize karşı aşırı bağımlı olduğunuzun ve tüm hayatınızı ona yönelik yaşadığınızın göstergesidir. Biraz daha kendinize zaman ayırmalı ve onu daha rahat bırakmalısınız. Yoksa sevdiğiniz kişiyi kaybedebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birisi İle Sevgili Olmak

Rüyada ölmüş biri ile sevgili olan kimse eğer o ölüyü tanıyorsa, onun ailesinden yardım göreceğine veya o kişinin akrabalarından olan birisi ile gönül ilişkisine gireceğine işarettir. Bazen de bu rüya ölmüş o kişiye dua etmeniz gerektiğinin bir göstergesidir. Rüyada ölmüş kişi tanınmıyorsa size layık olmayan ve üzüleceğiniz bir aşk macerasına gireceğinizin ve bu nedenle bir hayli yıpranacağınızın habercisidir.

Rüyada Sevgili Tarafından Aldatılmak

Rüyasında sevgilisi tarafından aldatılan kimse gerçek hayatta onunla kavga eder veya söylediği bir şeyden dolayı araları açılır. Bu rüya yakında sevdiğinizle aranızda çıkacak bazı problemlerin habercisidir. Sevgilinize karşı daha sabırlı olmalı ve her şeyi büyütmemeye çalışmalısınız.

Rüyada Sevgili İle Seyahat Etmek

Rüyasında sevgilisi ile seyahat eden kimse onunla bir yolculuğa çıkar veya birlikte güzel vakit geçirecekleri bir yere gider. Bu rüya bazen de sevdiği kişi ile evlenmeye, mekan değişikliğine, mutlu ve huzurlu bir yuvaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Birden Fazla Sevgilisi Olduğunu Görmek

Rüyasında birden fazla sevgili gören kimseye büyük bir kısmet çıkar, hayatı yoluna girer, her anlamda bereketli ve güzel bir dönem geçirir. Bu rüya kişinin talihli olaylar yaşamasına, insanlarla güzel ilişkiler kurmasına, çevresi tarafından sevilmesine ve saygı görmesine de işaret edebilmektedir.

Rüyada Bir Akraba İle Sevgili Olmak

Rüyasında bir akrabası ile sevgili olan kimse o akrabasından yardım görür veya o akrabasına benzeyen bir kişi ile gönül ilişkisine girer. Bu rüya genellikle kişinin yaşayacağı aşk macerasıdır ve kiminle birlikte olacağı konusunda bazı ipuçları verir.

Rüyada Sevgili İle Yemek Yemek

Rüyasında sevgilisi ile yemek yiyen kişinin ailesi huzurlu, bereketli ve mutlu olur. Bu rüya sizin için oldukça güzel bir dönemin başlangıcını işaret eder. Bazen de bu rüya yaşayacağınız mutlu bir gönül ilişkisinin habercisidir. Karşınıza çıkacak ve sizi çok mutlu edecek bir kişi ile yaşayacağınız mutlu anlara, onunla birlikte beraber bir hayata adım atacağınıza da yorulabilmektedir.

Rüyada Hoşlandığınız Kişi İle Sevgili Olmak

Rüyada hoşlandığınız kişi ile sevgili olduğunuzu görmeniz, yakında ona açılacağınıza ve eğer rüyada mutlu iseniz bu teklifinizin kabul göreceğine işarettir. Bazen de bu rüya yeni bir aşka yelken açmaya, farklı birisi ile tanışıp onunla mutlu olacağınıza işarettir. Eğer hoşlandığınız kişinin yüzü asıksa onun sizin için hayırlı olmadığının göstergesidir.

Rüyada Sevgili İle Buluşamamak

Rüyada sevgilisi ile birlikte olmak isteyen fakat bir türlü onunla buluşamayan kimse gerçek hayatta sevdiği ile arasındaki tüm sorunları halleder ve onunla evlilik yolunda adım atar. Bu rüya, yakında tüm isteklerinize kavuşacağınıza ve aşk ilişkinizde her şeyin sizin istediğiniz gibi gerçekleşeceğine de yorulabilmektedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Sevgili Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. cansu (23 Aralık 2013 saat: 13:57)

  mrb erkek arkadasım rüyasında bizi görmüş ve babamın yakaladıgını ve bi kac kişinin oldugunu gormus ikimizi birden alıp hastaneye götürmüş kontrol için bişe oldumu aranızda diye kontrol oldumşm hiç bişeyin gecmediğini ögrendikten sonra etrafta cok laf olur sız evleneceksınız demiş sevgilimde evlendirirseniz evlendirin demişş bu rüyayı bana yorarmısınız tesk ederimm..


 2. buket (30 Aralık 2013 saat: 14:12)

  merhaba 20 yaşındayım erkek arkadaşımla iki aydır tanışıyoruz ve erkek arkadaşımla tartıştıktan sonra gördüğüm bir rüya bizim evin banyosundayız çıplak görüyorum elinde diş fırçası var üstünde yeşil macunlu bana bu naneli ama diyor bende tamam işte fırçala hadi diyorum eğlenceli bir şekilde geçiyor diyalog sonra bir ara benim odama gidiyoruz abimin fotoğrafını görüyor ve bu abin mi diyor ben evet diyorum şimdiden teşekkür ederim lütfen yorumlayın


 3. sevilay (07 Ocak 2014 saat: 22:25)

  rüyamda yangın gördüm bulunduğum ortam ben tam dışarı çıkarken yerde küçük bir alev vardı ve odalara sıçradı bense içerideki kişileri dışarı çıkarıp evden çıktım ve ev ben çıkar çıkmaz yıkıldı duman falan görmedim sadece alev gördüm ama yangın çıkan evde halam ben ve bir kaç kişi daha vardı hiç kimse yanmadı herkesi sağ salim dışarı çıkardım en son bir adam ve onun üzerinde yatan genç bir çocuğu çıkardım bende evden çıktım yıkıldı sonra ev o arada uyandım


 4. burcak (11 Ocak 2014 saat: 13:41)

  Mrb.
  Benim sevgilim askerde suanda rüyamda başka birinin kılığına girmiş ve yolumu kesti(süpriz amacli) sonra ben onu tanıdım ve sarildim, öptüm. O an dedi bana askerlik bitti artik gitmiyecegim. Oysaki ben almanyada yasiyorum ve sevgilim buraya kolayca gelmesi imkansiz. Sonra geze geze benim ailemin oturduğu eve gitik. Ordada hem benim hem sevgilimin ailesi mutlu bir şekilde oturuyordu. Bi anda sevgilim ve ben benim yatağımda uyuduk benim başım onun koynunda ve sıkça sarilmisiz birbirimize uyandiktan sonra sevgilime bir tlf geliyor kuzeninden ve ortadan kayıp oluyor bendr onu ariyorum ve diyorumki nerdesin cvp gelmediği icin bagirarak soruyorum. Sevgilimde sadece disari gel diyor sonrada uyandim
  Bu rüyanın anlami ne lutfn cvp verin :(


 5. Muhammed (27 Ocak 2014 saat: 01:01)

  2-3 gün önce ayrıldığım kız arkadaşımla benzer rüyayı aynı gecede gördük.Ayrılma sebebimiz ise onun beni üzmek istmemesi ikimizde birbirimize gerçekten değer veriyoruz ama o olurda yürütemeyiz sen daha çok üzülürsün gibisinden bitirmişti been barışmak için biraz uğraşıyodum konuşuyoduk falan bigün rüyamda seni gördüm gibisinden bahsettim ona sonra rüyaı anlattım oda rüyasını anlatı hemen hemen aynı benim gördüğüm rüyanın devamı vardı onunkinde yoktu. rüyada ben ve o bi yerde oturuyoduk ve ben ona biraz soguk davranıyodum ayrıyız diye ama sonra barıştık ve çok güzel bi çift olmuştuk oda sadece benim ona soğuk davrandığım yeri görüyo ortam biraz karanlık gibi biyerde ikimizin gördüğü rüyada ortam aynı.yorumunuzu bekliyorum.


 6. ayşe (03 Şubat 2014 saat: 08:50)

  rüyamda bir okulda ders görüyorum(ders görecek yaşı çoktan geçtik tabi) bir türbanlı öğretmen çok güzel değil ama ders anlatırken göz göze geldik ne o benden gözlerini alabildi ne de ben ondan gözlerimi alabildim ders anlatıyor ama gözlerime bakıyor bende ona bakıyorum ha ben bayanım bu arada sonra öğretmenle çok iyi anlaşıyorum böyle sevgili mi oluyoruz arkadaş mı oluyoruz bilmiyorum onun bana daranışları anlattıkları hoşuma gidiyor bende ona anlatıyorum çok iyi anlaşıyoruz. böyle bakışları hiç aklımdan gitmiyor ben bayanım ama o da bayan nasıl bayan bayana aşık olabilir ki bu arada bekarım. yorumlarınızı bekliyorum.


 7. selim (10 Şubat 2014 saat: 23:30)

  merhaba rüyamda tanımadığım bir kız gördüm sevgiliydik o beni öpüyordu bende seni seviyorum diyordum bu gün onunla cafe de karşılaştık bu rüya ne anlama gelmektedir şimdiden teşekkür ederim teşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederim


 8. efe (15 Şubat 2014 saat: 11:53)

  rüyamda eski kız karkadaşımın evindeydim. Yanımda onun 2 ev arkadaşı ve benim ev arkadaşım vardı. Cinsel anlamda aramızda yakınlaşmalar oldu ve daha sonra benim ev arkadaşım evden gitti. Ben biraz daha uyuduktan sonra uyandım ve biraz daha yakınlaşmamız oldu ikisi ile ama tam anlamda değil. Daha sonra eve ikisinin erkek arkadaşları geldi tam ben çıkacakken. Onlar geldi ve ben çıktım. Sonra birden sahne değişti ve bir yerdeyiz yanımda o ev arkadaşım var ve arabadayız. Haber geliyor ve eski kız arkadaşımın hastanede oldugunu öğreniyoruz ve hastaneye beraber gidiyoruz. Giderken arabada onun daha önceden eski kız arkadaşımla tanıştıgını öğreniyorum. Nerede nasıl diyorum ama cevap alamıyorum cevap vermiyor bana. Hastaneye geldiğimizde araba tam durmadan ben arabadan iniyorum kapıyı çarpıyorum ama kapı kapanmıyor. sinirleniyorum ve daha sonra hastaneye gidiyoruz rüya orada bitiyor.en kısa sürede yorumlarsanız çok sevinirim.


 9. ayşe (16 Şubat 2014 saat: 15:36)

  rüyamda henüz ailemin haberi olmayan sevgilimi görüyorum bu ara sürekli ailemle tanışmış bizim evde hep beraber keyfimiz yerinde ama en son gördüğüm rüya kafamı çok karıştırdı rüyamda yine bize gelmiş ailem biliyor yani annem çok genç yaşta ölen dayımın yüzüğünü ona veriyor ve sevgilime sarılıp ağlıyor dayımdan kalan tek bir fotoğraf var benim bildiğim lütfen bunu yorumlar mısınız teşekkür ederim şimdiden


 10. isyankar (05 Mayıs 2014 saat: 13:22)

  Ben rüyyamda sevgilimi görüyorum neden acaba bizim kapnın arkasındaydı
  zile bastı delikten onu gördüm ama kapıyı acmadım neden acaba?
  Birbaska rüyyadaha gördüm rüyyamda tanımadıgım kız bana diyorki pastanede
  sevgililerimizle görüşelim dedi benimde yanımda annem vardı
  kıza dedimki tamam annem bilmiyor tamam gelceğiz dedi sevgilimizle
  ama ben yined gidiyorum o kızda erkek sevgilisiyle ben erkek sevgilimle
  oturuyoruz bir pastanede neden acaba?


 11. ilayda (05 Mayıs 2014 saat: 17:58)

  Ruyamda habire sevdigim cocugu goruyorum habire ayni okuldayiz ama benim onu sevdigimi bildigi halde cocuk birsey demiyor bunu ne kadar sevdigimi arkadaşlarima anlatıyorum ertesi gun ikimixi rüyasında görüyorlar sizce gidip konusmali miyim fakat soyle bi sorun var Çocuk hicbir kizla konuşmuyor hicbi sekilde anca sinif arkadaslari bisey sorarsa cevap veriyor o kadar 3 senelik eski sevgilisini de yeni yeni unuttu lütfen birsey soyleyin allah askina ne yapmam gerekiyo butun ruyalarima giriyor bilinc altima işlemiş ama gidip konusma cesaretim yok o da konusmayabilir benimle


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,