Rüyada Sevgili Görmek


Rüyada sevgili görmek genel olarak hayra yorulmaktadır.

Bekarsanız ve bir ilişkiniz varsa, rüyada sevgili görmek iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Birbirinin zıttı olan bu yorumlardan ilkine göre ilişkiniz evliliğe doğru gidecek demektir. Bir diğer tabire göre rüyada sevgili görmek, rüyayı gören kişinin sevgilisine karşı olan hislerinin azalacağına işaret eder.  Rüyanızda gördüğünüz sevgilinizle hoşça vakit geçiriyorduysanız, bu rüya sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağının habercisidir. Eğer rüyanızdaki sevgiliniz asabi davranışlar sergilemişse, hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılıyor demektir. Bu dedikodular yüzünden gerçek yaşamdaki sevgilinizle aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir.

Sevgilisi olmayan bekar birinin rüyada sevgili görmesi, mutlu bir beraberlik yaşayacağının müjdesidir.

Sevgili görmek rüya tabiri

Rüyada eski sevgili görmek

Rüyada eski sevgili görmek borçlarınızın canınızı sıkacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişi evli ise, eşiyle arasında bazı tartışmalar geçebilir. Evde çeşitli huzursuzluklar yaşanabilir.

Rüyada sevgili ile gezmek

Rüyanızda sevgilinizle gezdiğinizi görmüşseniz, arzularınızın gerçekleşeceğine delalet eder. Bu rüya mutlu bir evliliğin de habercisi olabilir.

Rüyada sevgili görmek psikolojik yorumu

Rüyada erkek arkadaş görmek

Rüyanızda, gerçek yaşamınızda olmayan bir erkek arkadaşınızın olduğunu görmeniz, etrafınızdan bir kişiye fazlasıyla değer vermeye başladığınızı ve onunla olan ilişkinizi bir basamak yükselteceğinizi sembolize eder.

Rüyanızda erkek arkadaşınızın öldüğünü görmeniz, içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğinin işaretidir. Bu herhangi bir isteğinizden vazgeçmeniz olabileceği gibi değer verdiğiniz birine karşı olan hislerinizin git gide kaybolması şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Rüyanızda erkek arkadaşınızın sizden ayrıldığını görmeniz, içsel güvensizliklerinize işaret eder. Bu rüya var olan ilişkinizle ilgili kaygılarınızın da yüzeye çıkması olabilir.

Rüyada kız arkadaş görmek

Rüyanızda kız arkadaşınızın olduğunu görmeniz, hayatınızda olan biriyle ilişkilerinizin daha derinleşeceğini ifade eder. Bir arkadaşlığınız iyi bir dostluğa dönüşebilir.

 

Etiketler: , , , ,
Rüyada Sevgili Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. cansu (23 Aralık 2013 saat: 13:57)

  mrb erkek arkadasım rüyasında bizi görmüş ve babamın yakaladıgını ve bi kac kişinin oldugunu gormus ikimizi birden alıp hastaneye götürmüş kontrol için bişe oldumu aranızda diye kontrol oldumşm hiç bişeyin gecmediğini ögrendikten sonra etrafta cok laf olur sız evleneceksınız demiş sevgilimde evlendirirseniz evlendirin demişş bu rüyayı bana yorarmısınız tesk ederimm..

 2. buket (30 Aralık 2013 saat: 14:12)

  merhaba 20 yaşındayım erkek arkadaşımla iki aydır tanışıyoruz ve erkek arkadaşımla tartıştıktan sonra gördüğüm bir rüya bizim evin banyosundayız çıplak görüyorum elinde diş fırçası var üstünde yeşil macunlu bana bu naneli ama diyor bende tamam işte fırçala hadi diyorum eğlenceli bir şekilde geçiyor diyalog sonra bir ara benim odama gidiyoruz abimin fotoğrafını görüyor ve bu abin mi diyor ben evet diyorum şimdiden teşekkür ederim lütfen yorumlayın

 3. sevilay (07 Ocak 2014 saat: 22:25)

  rüyamda yangın gördüm bulunduğum ortam ben tam dışarı çıkarken yerde küçük bir alev vardı ve odalara sıçradı bense içerideki kişileri dışarı çıkarıp evden çıktım ve ev ben çıkar çıkmaz yıkıldı duman falan görmedim sadece alev gördüm ama yangın çıkan evde halam ben ve bir kaç kişi daha vardı hiç kimse yanmadı herkesi sağ salim dışarı çıkardım en son bir adam ve onun üzerinde yatan genç bir çocuğu çıkardım bende evden çıktım yıkıldı sonra ev o arada uyandım

 4. burcak (11 Ocak 2014 saat: 13:41)

  Mrb.
  Benim sevgilim askerde suanda rüyamda başka birinin kılığına girmiş ve yolumu kesti(süpriz amacli) sonra ben onu tanıdım ve sarildim, öptüm. O an dedi bana askerlik bitti artik gitmiyecegim. Oysaki ben almanyada yasiyorum ve sevgilim buraya kolayca gelmesi imkansiz. Sonra geze geze benim ailemin oturduğu eve gitik. Ordada hem benim hem sevgilimin ailesi mutlu bir şekilde oturuyordu. Bi anda sevgilim ve ben benim yatağımda uyuduk benim başım onun koynunda ve sıkça sarilmisiz birbirimize uyandiktan sonra sevgilime bir tlf geliyor kuzeninden ve ortadan kayıp oluyor bendr onu ariyorum ve diyorumki nerdesin cvp gelmediği icin bagirarak soruyorum. Sevgilimde sadece disari gel diyor sonrada uyandim
  Bu rüyanın anlami ne lutfn cvp verin :(

 5. Muhammed (27 Ocak 2014 saat: 01:01)

  2-3 gün önce ayrıldığım kız arkadaşımla benzer rüyayı aynı gecede gördük.Ayrılma sebebimiz ise onun beni üzmek istmemesi ikimizde birbirimize gerçekten değer veriyoruz ama o olurda yürütemeyiz sen daha çok üzülürsün gibisinden bitirmişti been barışmak için biraz uğraşıyodum konuşuyoduk falan bigün rüyamda seni gördüm gibisinden bahsettim ona sonra rüyaı anlattım oda rüyasını anlatı hemen hemen aynı benim gördüğüm rüyanın devamı vardı onunkinde yoktu. rüyada ben ve o bi yerde oturuyoduk ve ben ona biraz soguk davranıyodum ayrıyız diye ama sonra barıştık ve çok güzel bi çift olmuştuk oda sadece benim ona soğuk davrandığım yeri görüyo ortam biraz karanlık gibi biyerde ikimizin gördüğü rüyada ortam aynı.yorumunuzu bekliyorum.

 6. ayşe (03 Şubat 2014 saat: 08:50)

  rüyamda bir okulda ders görüyorum(ders görecek yaşı çoktan geçtik tabi) bir türbanlı öğretmen çok güzel değil ama ders anlatırken göz göze geldik ne o benden gözlerini alabildi ne de ben ondan gözlerimi alabildim ders anlatıyor ama gözlerime bakıyor bende ona bakıyorum ha ben bayanım bu arada sonra öğretmenle çok iyi anlaşıyorum böyle sevgili mi oluyoruz arkadaş mı oluyoruz bilmiyorum onun bana daranışları anlattıkları hoşuma gidiyor bende ona anlatıyorum çok iyi anlaşıyoruz. böyle bakışları hiç aklımdan gitmiyor ben bayanım ama o da bayan nasıl bayan bayana aşık olabilir ki bu arada bekarım. yorumlarınızı bekliyorum.

 7. selim (10 Şubat 2014 saat: 23:30)

  merhaba rüyamda tanımadığım bir kız gördüm sevgiliydik o beni öpüyordu bende seni seviyorum diyordum bu gün onunla cafe de karşılaştık bu rüya ne anlama gelmektedir şimdiden teşekkür ederim teşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederimteşekkür ederim

 8. efe (15 Şubat 2014 saat: 11:53)

  rüyamda eski kız karkadaşımın evindeydim. Yanımda onun 2 ev arkadaşı ve benim ev arkadaşım vardı. Cinsel anlamda aramızda yakınlaşmalar oldu ve daha sonra benim ev arkadaşım evden gitti. Ben biraz daha uyuduktan sonra uyandım ve biraz daha yakınlaşmamız oldu ikisi ile ama tam anlamda değil. Daha sonra eve ikisinin erkek arkadaşları geldi tam ben çıkacakken. Onlar geldi ve ben çıktım. Sonra birden sahne değişti ve bir yerdeyiz yanımda o ev arkadaşım var ve arabadayız. Haber geliyor ve eski kız arkadaşımın hastanede oldugunu öğreniyoruz ve hastaneye beraber gidiyoruz. Giderken arabada onun daha önceden eski kız arkadaşımla tanıştıgını öğreniyorum. Nerede nasıl diyorum ama cevap alamıyorum cevap vermiyor bana. Hastaneye geldiğimizde araba tam durmadan ben arabadan iniyorum kapıyı çarpıyorum ama kapı kapanmıyor. sinirleniyorum ve daha sonra hastaneye gidiyoruz rüya orada bitiyor.en kısa sürede yorumlarsanız çok sevinirim.

 9. ayşe (16 Şubat 2014 saat: 15:36)

  rüyamda henüz ailemin haberi olmayan sevgilimi görüyorum bu ara sürekli ailemle tanışmış bizim evde hep beraber keyfimiz yerinde ama en son gördüğüm rüya kafamı çok karıştırdı rüyamda yine bize gelmiş ailem biliyor yani annem çok genç yaşta ölen dayımın yüzüğünü ona veriyor ve sevgilime sarılıp ağlıyor dayımdan kalan tek bir fotoğraf var benim bildiğim lütfen bunu yorumlar mısınız teşekkür ederim şimdiden

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.