RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevgilinin Annesi Görmek

Rüyada sevgilinin annesi görmek, özel yaşamı ile ilgili ani kararlar alan rüya sahibinin bir anda hayatının farklı bir yöne doğru ilerleyeceğini, sorumluluklarının artması ile sahip olduklarını daha doğru şekilde değerlendireceğini işaret eder. Yeni tanışmaların ve kişinin sosyal çevresinde olacak değişikliklerin de habercisi olan rüya, renkli bir yaşama sahip olmanın da alametidir. Evli kişiler için eşlerin aileleri arasında kuvvetli bir bağ olduğunu, çiftlerin anne ve babalarından aldıkları destekle evliliklerini çok daha mutlu ve huzurlu bir şekilde uzun yıllar sürdüreceklerini de bildirir. Bu rüya özel yaşamına yeni birini sokan kimselerin dikkatli olmalarını ve karşılarındaki kişiye yeterince güvenene kadar her şeylerini açıkça dile getirmekten veya aileleri ile tanıştırmaktan kaçınmaları gerektiğini de bildirir.

Rüyada Sevgilinin Annesi İle Tanışmak

Heyecan dolu bir tanışmanın özellikle bekar kişiler için ayaklarının yerden kesileceği bir aşkın başlamasının işaretini veren rüya, yeniliklerin ve güzel haberlerin işaretçisidir. Rüya sahibinin hayatında ani ve çok hızlı şekilde değişen olayların bir anlık şaşkınlık yaratacağına, ancak daha sonraları sakinleşen kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine alamet eder. Yaşça rüya sahibinden büyük biri ile ilişkiye girileceğinin de tabiridir.

Rüyada Sevgilinin Annesi İle Tartışmak

Mutlu beraberliklerde yaşanacak bazı tıkanmaların, iletişimde güçlük çekmenin ve ortak noktaya varamamanın işaretçisi olan rüya, kişinin kendi hayatına gereken önemi vermek yerine başkalarının ihtiyaçlarını karşılamak için üstün bir çaba harcamasının yorgunluğunu yaşayacağını ve maddi konularda ümitsizlik içine düşeceğini bildirir. Aile içinde çıkacak para tartışmalarına ve bekar kişilerin onaylanmayan ilişkilerine de işaret eder.

Rüyada Sevgilinin Annesini Görmenin Psikolojik Yorumu

Başına gelen her şeyin ve özellikle kötü olayların nedenini sürekli olarak karşı tarafta arayan ve objektif bakış açısını yitiren kişilerin egoları ile hareket etmeleri sonucunda yalnız kalmalarını sembolize eder. Aynı zamanda iletişim kopukluğu yaşamanın ve bencil davranıldığının da ifadesidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Anne ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Anne Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Sevgilinin Annesi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. inci (10 Mayıs 2015 saat: 10:05)

    Sevgilim isten ayrıldıgı icin (gercek hayatta) ruyamda morali bozuk diye sevgilimin evine gidiyorum yuruyerek ama nedense beni gorsun istemiyorum ana caddeden ara sokaga giriyorum. Annesini evin icinde goruyorum aaa annesi evede diyerek geri donuyorum.


  2. inci (10 Mayıs 2015 saat: 10:11)

    Evimi tasıyacagım yeni bir eve ama yanımda bır bayan arkadasım var kim oldugunu hayırlamıyorum. Onla eve esyaları toplamaya giderken markete girip tursu almak istiuorum. Sonra asansorde yeni komsular goruyorum. Merdivenlerden yukarı cıkarken kırmızı spor ayakkabılarımı birazdaha cıkınca kıslık ayakkabıların cabum icinde oldugunu goruyorum elime alıyorum ici bok icinde ve bu pislenmis diyorum. Sonra sevgilimle evlenelim bak zaten gelinligim hazır diye duvrda asılı gelinligi gosteriyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,