RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada sevgiliyle öpüşmek, rüya sahibinin sevgilisinden gelecek mutluluğa, hayra ve iyiliğe rivayet edilir. Rüya sahibinin bekârsa ve sevgilisi varsa onunla çok mutlu olacağına, iyi gününü de, kötü gününü de paylaşacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine yorulur. Rüyayı gören kişi eğer bekâr değil evliyse o halde bu rüya da eşi ile yaşayacağı huzurlu günlere tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyayı gören kişinin eski sevgilisi ile alakalı olarak kulağına bir haberin çalınacağına ya da onunla ilgili bir söz işiteceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin eski sevgilisi ile hiç beklemediği bir anda bir yerde karşılaşabilme olasılığının da olduğu anlamına gelir.

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek Sevişmek

Rüya sahibinin sevgilisiyle iyi geçim ve koyu sohbette olacağına delalet eder. Kişi, sevgilisine karşı anlayışlı, iyi niyetli ve temiz kalpli olduğu gibi ondan da aynı duyguları görecek demektir. Bu birlikteliğin sevgi ve saygı çerçevesi içinde ilerleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Sevgiliyle Dudaktan Öpüşmek

Rüyayı gören kişinin sevdiği kişi ile tabir yerindeyse aynı dili konuşacağına, onunla bir ömür mutlu olacağına, rüya sahibinin de, birlikte olduğu kişinin de birbirlerini karşılıklı olarak ilk günkü kadar büyük bir tutku ve aşkla sevecekleri ve hep birbirlerine sadık kalacaklarına alamet eder.

Rüyada Sevgiliyi Öpmek

Rüyada sevgiliyi öpmek de sevgiliyle öpüşmek gibi açıklanır. Rüya sahibinin özel hayatının her geçen gün daha iyi olacağına, sevdiği insanla romantik, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına ve onunla aradığı mutluluğu yakalayacağına işaret eder.

Rüyada Sevgiliye Sarılmak Öpmek

Rüya sahibinin hayalini kurduğu gerçek aşkı yaşayacağı kimseyi bulacağına ve onunla birlik ve uyum içinde olacağına rivayet edilir. Gönül işlerinden yana şanslı olmaya yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. unfortunattely not found (15 Şubat 2014 saat: 15:44)

  Merhaba. Dün gece gördüğüm rüyam tuhaftı ama çok güzeldi. Yakın arkadaşlarım ile sevgilimle buluşmak için alış veriş yapıyorduk. Bana kıyafet seçiyorduk. Ama vaktim çok kısıtlıydı bu yüzden oldukça aceleci davranıyorduk. En son siyah kısa etekli ve baya şık bir abiye kıyafet alıp çıktım. Hava kararmıştı. Sevgilimin yanına giderken telefonda annemle konuşarak ona yakalanmamak için oyalamaya çalışıyordum. Sevgilim olduğundan haberi yoktu aksi takdirde ikimizin de canını yakardı. Sevgilimin yanına vardm. 14 Şubat sevgililer günü gecemizdi. Mum ışıkları gibi hafif aydınlatma ışıkları yanıyordu. Her şey profesyonelce hazırlanmıştı , çok romantikbir geceydi. Sonra sevgilim beni yavaşça açık havada turlayan hoş görünümlü dışarıdan bakınca trene benzeyen ama tekerlekleri olan bir taşıta bindirdi. İşte ne olduysa o zaman oldu. Dudaktan dudağa öpüşüyorduk. Beni kucağına oturtmuştu. Tabi bu kısa sürdü. Beraber biryere girdik. Orada ikimize yüzük aldı. Benim yüzüğümde kraliçe tacı , onunkinde ise kral tacı vardı …

 2. buse (10 Nisan 2014 saat: 12:17)

  slm,rüyamda uzun süredir görşemediğim sevgilimi rüyamda
  onun sıkıntılrı varmış ben evine çoçuklarını yanına gider çoçuklarıyla ilgilenirmişim.ve daha sonra karısı kendi akrbaları gelirmiş.ve beni gördü küçük odadayız karısı başka yere gitti.akrabaları ve çoçuklr var ve o koltuga uzandıve benim ellimden tuttu başımı başının yanına egdimbeni dudagımdan öpmeye çalıştı ben ilk istemedim sonra öpüşmeye başladık.

 3. Eski sevgilimle seviştim (01 Temmuz 2014 saat: 13:25)

  Dün gece rüyamda 5 yıl önceki sevgilimi gördüm.onu kilolu 3 bayanın arasında gördüm ilk.kadınlar pis kokuyolardı.goncaysa içlerinde temiz bir çicek gbiydi.tekstil gbi biyerde calsyorlardı.ben goncayı görebilmek için bekledim.lavaboya geldginde onu yakaladm hiç konuşmadan dudaklarından öptüm ve sevişmeye başladık.yakalanırız korkusuyla gitti.onu bulamadm snra.bisuru ortamlara girdm aramak için ama bulamadım.ruyam gerçek gbydi.ondan nefret te etmyrum telefon numarasını bulmaya çalıştm uyanınca.ona bu dünyada ulaşmama imkan kalmadı.o da bende evlendik.ruyamı yorumlarsanız çok sevinirim.severek ayrılmştm.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,