RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevgiliyle Sevişmek

Rüyada sevgiliyle sevişmek, rüyayı gören kişinin, içinde barındırdığı ve uzun zamandan beri söylemek istediği duyguları ve düşünceleri sevgilisi ile paylaşmak için zaman kolladığına, bazen tam söyleyecekken sevgilisinden çekindiği için geri çekildiğine ancak yakın bir zaman içerisinde herşeyi anlatacağına ve rahatlayacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, sevgilisinin aksi bir kişi olmasından ötürü her şeyi konuşmakta güçlük çektiğine işaret eder.

Rüyada Sevgiliyle Sevişirken Görmek  

Rüyayı gören kişinin, sevgilisine açılmaya çalıştığına ancak aralarındaki çeşitli sorunlardan ötürü rahat bir şekilde hareket edemediğine ve yeterince açık bir şekilde konuşamadığına, bu yüzden kendisini çok kötü hissettiğine ve bu durumdan çok endişe duyduğuna delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Sevişmek 

İş hayatında ve aile hayatında gayet rahat bir kişi olduğuna, kendisine güvendiğine ve istediği gibi hareket edebildiğine, aynı zamanda eski sevgilisi ile aralarında henüz çözüme kavuşmamış ve yarım kalmış şeyler olduğuna ve yakın bir zamanda karşılaştıklarında konuşup bu durumu nihayete erdireceklerine rivayet eder.

Rüyada Sevgiliyle İlişkiye Girmek

Rüyayı gören kişinin, sevgilisi ile birlikte hayal ettiği herşeye kavuşacağına, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine tabir edilir.

Rüyada Sevgiliyi Görmek 

İki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bir ilişkisi yok ise yakın bir zamanda hayırlı bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, çok mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine alamet eder. Eğer rüya sahibinin bir ilişkisi varsa ilişkisinde çok mutlu olacağına, çok güzel günler geçireceğine ve yakın bir zamanda dünyaevine gireceğine rivayet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Sevgiliyle Sevişmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. nurseda (21 Haziran 2014 saat: 12:43)

    rüyamda sevgilimin ölmeye yakın oldugu bazen öldüğü sanılıyor. fakat kimse yanına çıkıp bakmıyor. ben odaya çıkıyorum ve sevgilimin sadece altında boxer elinde kumanda tv izlediğini görüyorum yanında da yaşlı bir teyze var. ben odadan çıktıktan sonra yeğeni bana onu durmadan yersiz kıskandığımı benimle olduğundan beri başka bir bayanla görmediğini söylüyor. ben kendimi yine evde onunla öpüşürken görüyorum. daha sonra evli iki insan geliyor eve. ama sevgilimin altında boxer da yok. görmemeleri için koşuyoruz ama galiba görüyolar tam anlamadım orayı. sonra biz bi şömine karşısında yatağa geçip bir karı koca gibi her şeyi yapıyoruz.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,