RuyaTabirleri.com

Rüyada Sevinmek

Rüyada sevinmek, bazı durumlarda tersine tabir edilebilir. Rüya sahibinin dertten ya da sıkıntıdan olmasa da geçmişe ait anılarını düşünerek ya da kaybettiği sevdikleri ile geçirdiği güzel günleri anarak duygu seline kapılmasına, içerlemesine ve ağlamasına işaret edebilir. Aynı zamanda da gerçek anlamıyla aynı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin içini kıpır kıpır edecek, kederinden kurtulmasını sağlayacak ve keyiflenip mutluluk duyacağı olaylarla karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Mutlu Olmak

Rüyasında mutlu olduğunu gören kişi sağlık sorununu yener, borcundan kurtulur, kısmeti açılır ve işi gücü yoluna girmeye başlar. Bütün bu gelişmeler rüya sahibi için ferahlık ve esenlik anlamına gelir.

Rüyada Gülmek

Rüyasında güldüğünü gören kişi, gerçek hayatından hayır görecek ve ümidini kestiği işlerinden hayırlı haberler alarak çok sevinecek demektir. Gerçekte de gülmeye ve sevinmeye vesile olacak şeylerle karşılaşmaya işaret eder.

Rüyada Kahkahalarla Gülmek

Bu rüya hayırlı bir rüya değildir ve iyi olana delalet etmez. Bilakis rüya sahibinin yıkılacağı haberler almasına, sıkıntılara boğulmasına, sorunlarını çözemeyerek sinir krizi geçirmesine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi mutlaka gözyaşı dökecektir diye tabir edilir.

Rüyada Ağlamak

Rüyasında ağladığını gören kişinin hayatında olumlu gelişmeler olacak, rüya sahibi umduğunu bulacak ve ümitli olduğu işlerinden hayır görecektir. Ağlamak, mutlu olmak ve çok sevinmek anlamına gelir.

Rüyada Üzülmek

Rüyada üzülmek çok hayırlı ve güzeldir. Rüya sahibinin gelecek günlerinin keyif ve şans getirmesine işaret eder. Sorunların çözülmesine, sıkıntıların ortadan kaybolmasına ve hayatın yoluna girmesine yorulur.

Rüyada Şaşırmak

Rüyada şaşırmak rüya sahibinin büyük çelişkiler yaşamasına, sürekli karar değiştirmesine ve bu nedenle de yanlış kararlar alıp, yanlış hükümler vermesine delalet eder. Bu dönem sıkıntılı bir dönem olacak demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Sevinmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. hatice (10 Ocak 2015 saat: 21:32)

  Rüyada eşimin ölüm haberi geldi ve ben bu habere çok seviniyorum.sanki daha önceden gelmesi gereken habermiş gibi çok seviniyorum. Ve yakın bi arkadaşım var yanımda beraber seviniyoruz ve bizi havaya fırlatıyolar özgürsünüz dermiş gibi.


 2. Betül (26 Haziran 2015 saat: 12:58)

  Rüyamda tüm aileyle beraber oturuyorduk ben kalkıp lavobaya gittiğimde üst on 3 disimin ve alttaki birçok disimin kirildiguni gördüm sessizce annemi işaret edip çağırdı m ve anneme dislerimi gosterip aglamaya başladım gozyasim akmiyordu fakat cok agladim tabir ederseniz cok sevinirim


 3. Elif (03 Temmuz 2015 saat: 09:23)

  Rüyamda akrabalarimi gördüm onlarlar tokalastim sonra tanimadigim insanlar vardı onları gördüm böyle çok kıymetli altın gb bir taş verdiler degerliymis daha snra eski okuduğum şehirdeydim babam akrabalarm var babamdan para istedim enistemde çıkarıp para verdi enistem 150 tl babam 100 tl verdi çok sevindim bbmdan sevdigim şehre izmire gtmk için izin aldm ilk baş vermedi snra verdi çok mutlu oldum ama rüyamda ailem bna soru sordugunda onlara yalan yere yemin ettim sonra ruyamda bnde sasirdim böyle


 4. ayşe (11 Eylül 2015 saat: 13:12)

  rüyamda tanımadığım bir eve gitim orda tanımadığım insanlar vardı onarla oturup sohpet etim benim gitmem lazım dedim çıktım dışarı baktım ki iki çift birde kucaklarında çocukları olan aile o eve giriyorlardı gitim yanlarına bu eve giremesiniz bu ev yaşlı bir amcanın evi onarda buraya taşınalı çok oluyor burada bizden başka kimse oturmamıştı eskiden bende şaşırdım sokak ortasında durup dururken sevindim dans etim ondan sonra etraftaki insanlarda yanıma gelip onarda dans etiler uykudan uyandım sonra bu rüyamın ne anlamına geldiğini söylermisiniz


 5. ayşe (11 Eylül 2015 saat: 13:16)

  rüyamda tanımadığım bir ailenin evine misafir gitim oturup konuşup sohpet etim ve kalktım benim eve gitmem lazım dedim dışarı çıktım sokak ortasında durup dururken sevinip dans etim etraftaki insanlarda yanıma gelip onarda dans etmeye başladılar sonra uykudan uyandım bu rüyamın ne anlamına geldiğini yazarmısınız


 6. Asuman (08 Kasım 2015 saat: 07:30)

  Rüyamda kalabalık bir yerdeydim aksamdi ama kimseyi görmüyordum sadece teyzemin oğlu vardı beklediğim bir sınavın sonucu gelmişti sevinmistim ama sonuçun tam olarak kaç olduğunu bilmiyordum ilk 78 dedim sonra 62 dedim ama neydi bilmiyorum daha sonra uyandım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,