RuyaTabirleri.com

Rüyada Sigara İçtiğini Görmek

Rüyada sigara içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin, gezmeyi eğlenmeyi seven, keyfine düşkün, çalışmaktan çok eğlenmeyi seven biri olduğuna ve bu yüzden arkadaşları ile sürekli vakit geçirdiğine alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin iş hayatı ya da sosyal hayatı ile ilgili olarak çağrıldığı bir davete icabet edeceğine ve bu davette çok sevdiği kişiler ile karşılaşacağına ve birlikte güzel vakitler geçireceklerine delalet eder.

Rüyada Annenin Sigara İçtiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok eğlenceli bir kişiliğe sahip olduğuna, bu özelliklerini ailesinden aldığına, bu özeliği sayesinde herkes tarafından çok sevildiğine, her zaman insanların ilgisini çekeceğine ve çok daha sevilen bir insan olacağına işaret eder.

Rüyada Birinin Sigara İçtiğini Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok eğlenceli bir kişi olan rüya sahibinin, insanlar tarafından çok sevildiğine, bu eğlenceli kişiliğini insanlara da geçirdiğine ve iş hayatında eğlenceli bir ortamda çalışarak çok daha fazla verim elde edildiğine alamet eder.

Rüyada Eşinin Sigara İçtiğini Görmek

Rüya sahibinin, çevresindeki insanlar tarafından çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşürüleceğine, bu kişiden çok büyük zarar görüleceğine, zarar görmemek için çok dikkatli adımlar atılması ve çok daha düşünerek hareket edilmesi gerektiğine rivayet eder.

Rüyada Oğlunun Sigara İçtiğini Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok zor dönemler geçiren rüya sahibinin, yaşadığı sıkıntılardan kurtulmak için ailesinden destek alacağına, çok iyi bir duruma geleceğine ve daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına işaret eder.

Rüyada Sevgilinin Sigara İçtiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok sevinçli ve güzel bir hayata sahip olacağına, çok daha iyi günler göreceğine ve çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Sigara İçtiğini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. sedat (26 Nisan 2014 saat: 20:08)

    merhabalar
    ben rüyamda sigara içerken babam eniştem ve bir kaç adam yanıma doğru geliyorlar ben onları farkeder farketmez sigarayı saklıyorum eniştem sigarayı sakladığımı görüyor bana sert bir şekilde bakıyor fakat babama söylemiyor daha sonra babam yanıma geliyor sigara dumanından sigara içtiğimi anlıyor ve çok sinirli bir şekilde bana bakıyor fakat hiç birşey demiyor .. acaba bu rüya neye işarettir
    yorumlarınız için teşekkürler hayırlıı günler

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,