RuyaTabirleri.com

Rüyada Silah Patlaması Görmek

Rüyada silah patlaması görmek, kişiye yapılan bir uyarıdır. Yapılan bir günaha veya bir hataya yönelik kendine çekidüzen verilmesi gerektiğini gösteren bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi yaptıklarını gözden geçirmeli ve hatalarını tekrarlamamalıdır. Böyle bir rüya gören kişi beklemediği bir haber alır. Rüyada silah patlaması olduğunu gören kişi şok olacağı bir havadise ulaşır.

Rüyada Silah Sesi Duyduğunu Görmek

Rüyada silah sesi duyduğunu gören kişi kötü bir havadis alır. Bu rüya yapılacak hatalara da işaret olabilir. Yine dünyalığa meyletme, ahireti unutma, günah işleme anlamlarına da gelmektedir. Bu rüya bir sırrın açığa çıkması, üzüntü yaşamak, sıkıntıya girmek anlamlarına da gelir.

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah gören kişi bir iftiraya uğrar. Bu rüya yaşanacak zorluklardan sonra elde edilecek ferahlık ve rahat günlerdir. Rüyada görülen silah güce, kuvvete de delalet eder. Kişinin elde edeceği başarılara, şan ve şöhrete işarettir.

Rüyada Bir Silah Satın Aldığını Görmek

Bu rüya dayanılacak, güvenilir bir adamdır. Başka bir yoruma göre rüyasında silah satın alan kişi dedikodu yapar veya hakkında dedikodu yapılır.

Rüyada Silahla Ateş Ettiğini Görmek

Rüyada silahla ateş etmek genellikle gönül işlerine yorulur. Bu rüyayı gören kişi âşık olur veya evleneceği kişi ile tanışır.

Rüyada Silahı Temizlediğini Gören

Bu rüya yeni başlangıçlara ve kazanılacak başarılara işaret eder. Rüyada bir silahı temizlediğini gören gerçek hayatında da iyi ve doğru olana yönelir. İş hayatıyla yorumlanan bu rüya, para kazanma, işinde yükselme anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Silahın Patladığını Ama Ses Çıkarmadığını Görmek

Rüyada patlayan ama ses çıkarmayan silah gören, etki etmeyecek ve kimsenin inanmayacağı bir dedikoduya maruz kalır. Bu rüya yine küçük bir havadis anlamına da gelmektedir. Beklediğiniz bir haberi duyacağınıza ve mutlu olacağınıza da yorulabilmektedir

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Silah Patlaması Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. seyhan (02 Haziran 2014 saat: 19:20)

  hastanede calısırken bırısı karısını dovmus ve karısının yakınları adamı cok kou bır sekılde dovmusler. Daha sonra herhangı bı haasta yakını dovulen adama gelıp bumuymus karısını doven ve dayak yıyen adam dıye bakmaya geldı. O sırada sedyeyle genc bı hasta geldı ve yanında sılah varmıs sılahı cıkardı her yere ates acmaya basladı ben o sırada kacmaya basladm ve bı kucuk cocuk gordum onu kurtarırken adam sırtımdan vurdu benı.sılahın patlama sesıyle uyandm. Ruyam bu kadar yorumlarsanız sevınırım.


 2. fatma (25 Mayıs 2015 saat: 02:21)

  Yeni ise basliyom ve patronları toka yapıyorum içlerinden ikisi eski çalıştığım yerlerde Müdürümüz kafam karmakarışık sahil kenarındaki denizin ortasında iki kişi kurtarın bizi diye bağırıyor tam iki arkadaş kurtarmaya giderken denizin ortasındaki aradan düşman askerleri ateş ettiler hemen Türk askerlerine haber edin diye bağırıyor ben yukarıya doğru koşar adımlarla jandarmaya haber etmek için olan gücüyle cikiyorum


 3. cansu habip (16 Haziran 2015 saat: 07:24)

  ruyamda abim bana silah dogrultup tehdit ediyor bana korkup korkmadigimi soruyor..hayir korkmuyorum diorum sonrada silahin gercek oldugunu kanitlamak icin kendi gögsüne tutuyor tam gülüp benle dalga gecerken silah patliyor..hemen ambulansi ariyorum ama her 112 yi tuşladigimda baska bir yer cikiyor..sonunda ben goturuyorum hastaneye..vurulmasina ragmen yuruyor ve hic kan yok..doktor kursunu cikarirken izliorum kursunla birlikte kursunun saplandigi orta boy bir limon cikariyor


 4. Ayse (27 Haziran 2015 saat: 13:25)

  Esimin kizkardesinin çocuklarının da olduğu bir odaya elinde silahla biri geldi ve amacı hepimizi öldürmek ti.cocuklari yatağın altina sakladım. Beni öldürmek icin niyetlendi ama karşımda olmasına rağmen ateş edemedi ben de hareketsiz bir şekilde bekledim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,