Rüyada Silah Sıkmak


Rüyada silah sıkmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok ahlaklı bir insan olarak tanındığına, bu huyu sayesinde insanlar tarafından çok sevildiğine, çok geniş bir çevre içinde temiz kalpli ve ahlaklı bir kişi olması ile çok değerli ve kıymetli bir insan olarak görüldüğüne ve bu insanlardan yapacağı her işte destek göreceğine alamet eder.

Rüyada Silah Sıktığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok dürüst, temiz ve ahlaklı bir kişi olarak tanındığına, çok hayırlı ve iyi bir kişiliğe sahip olduğuna, yaşadığı herhangi bir sıkıntıda etrafındaki tüm insanlardan destek göreceğine işaret eder.

Rüyada Birine Silah Sıkmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ahlaklı olması sayesinde elde ettiği kazancı ve şöhreti yardıma ihtiyacı olan bir kişi için kullanacağına, bu kişinin sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, bu kişiden çok büyük hayır duaları alacağına ve çok hayırlı günler yaşayacağına alamet rivayet eder.

Rüyada Havaya Silah Sıkmak

İş hayatında ve aile hayatında çok dürüst ve iyi bir kişi olması sayesinde elde edeceği kazancı, hayırsız ve fayda getirmeyecek bir işe yatıracağına ya da bir kişiye vereceğine ve çok büyük bir zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Kafaya Silah Sıkmak

Ahlaklı bir kişi olan rüya sahibinin, etrafındaki kişilerden ve başka insanlardan çok büyük saygı göreceğine, çok iyi yerlere geleceğine, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına ve çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına işaret eder.

 Rüyada Eve Silah Sıkmak

Rüya sahibinin, hane içindeki herkese bir şekilde yardımcı olacağına, dertlerine çare bulacağına, sorunlarını çözmek için yol göstereceğine ve maddi olarak destek olacağına rivayet eder.

Rüyada Silah Sıkmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. mutlu (03 Mayıs 2014 saat: 05:44)

    oncelikle meraba.
    ben ruyamda ikinci defa silah ve para calmisim.ve onlari surekli sakliyorum.her ruyada baska yerdeyim.ama parayi ve silahi nasil caldigimi bilmiyorum.bildigim tek sey.bunlari büyük bir is yerinden calmisiz.daha sonra ikinci ruyamda ise bizim tarladayiz. silahi saklamaya çalışırken kulubeye buyuk bi yilan girer ve benim kedimin başını kopardi.yani yedi.ama yilana bir kere ateş ettim.yilan kaçtı.sonra baska bi yilan gordum ve oda kacti.ama yanimda bi kisi daha var.yalniz,para ve silah caldigimi bilmiyor.sonra yılanlar gitti 1. yilandan sonra yanimdakide gitmisti.ve sonra ben yine silahi saklayacak yer aramaya başladım.
    simdiden cok tesekkur ederim

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,