RuyaTabirleri.com

Rüyada Silahla Ateş Açmak

Rüyada silahla ateş açmak, yakınınızdaki birisinin kalbini haksız yere kıracağınızı göstermektedir. Bu kalp kırılması sonrasında uzun bir dargınlık dönemi görülecektir. Bununla beraber, rüyanın diğer anlamları arasında, güven kaybı da bulunmaktadır. Birisine karşı olan güveniniz, tamamen kaybolacaktır. Bu durumdan hemen sonra ise bazı konuları tekrar etmemek konusunda kararlar almanız mümkündür. Rüya ile ilgili yapılmakta olan diğer yorumlardan birisi de arada kalmaktır. İki kişi arasında kalmanız, stres yaşamanıza ve zor bir duruma düşmenize neden olacaktır.

Rüyada Silahla Ateş Eden Birini Görmek

Rüyanızda silahla ateş eden kişiyi tanıyorsanız, bu kişiyle ilgili olarak sıkıntılı bir süreç işareti vardır. Yakınlarıyla yaşayacak olduğu çatışmalar, hayattaki motivasyonunun düşmesine neden olacaktır. Ateş eden kişinin sizin tarafınızdan tanınmayan bir kişi olması halinde, yukarıda anlatılan durumu sizin yaşayacak olduğunuza yorulur.

Rüyada Tüfekle Ateş Etmek

Bir toplumdan dışlanmak, çevreye dahil olamamak, kendini kabul ettirememek şeklinde bir yorumu bulunmaktadır. Bu çevre ile ilgili çok değişik örnekler verebiliriz. Bir iş yerindeki çalışanlar ya da herhangi bir sosyal çevrede bulunan insan topluluğu, rüyanın işaret ettiği kitle olabilir. Burada yaşayacak olduğunuz deneyim, moralinizin uzunca bir süre bozulmasına sebebiyet verecektir. Rüyaya örnek olarak, eşiniz ya da eş adayınızın ailesi tarafından kabul görmemek de verilebilir.

Rüyada Silahla Vurulmak

Bir dostunuz, yakınınız tarafından beklemediğiniz bir davranışla karşılaşacağınıza yorulur. Çok güvendiğiniz ve yakınlık kurduğunuz kimsenin size karşı olan tutumu, sırtınızdan vurulmuşsunuz gibi bir hissi meydana getirecektir.

Rüyada Silahla Adam Öldürmek

Bir kişinin sorunlarını duymak ve üzülmek, o kişinin sorununa ortak olmak olarak ifade edilmeye uygundur. Duyacaklarınızın sizin moralinizi bozması, ani bir şekilde stres yaşamanıza sebep olacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Silahla Ateş Açmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. cengiz (02 Aralık 2014 saat: 08:09)

  Kirsal bir kesim kopru agzinda.bir kactane..ayi.oldugunu..gorduk.yanimdaki.insani tanimiyorum..o..orda..kaldi..bense..bos araziye..dogru..kacdim..ve tam.. bu.esnada..ustunde..agir..makinali..silah.olan..ve birkac..asker..tc.deyil.ama.bana olumune..ates.ediyorlardi..avazim.cikdigi.kadar..bagirmisimmve..durdular.. ve beni..birakdilarmi..aldilarmi..bilmiyorum…


 2. Anonim (09 Aralık 2014 saat: 00:46)

  Amcam motor kullaniodu ama sarhos gibi altindaki motorun arka tekeri cok kalindi ve bn arkasina bindim beni eve birakmasini soledim tam hareket etcegi sirada siyah bir arabanin geldini ve o arabanin yavasladigini ve on koltuktanda sinsice tanidigim insanin inip bize ates etmeye basladigini gordum ama hedef bendim amcamda ates etti sonra silahi ben aldim ben ates ettim ama silah tutukluk yapiodu


 3. melih (13 Aralık 2014 saat: 23:07)

  Ruyamda bizim eve baskin oluyordu yengem esir aliniyordu evin icinde bizim bulunduguz odaya girmeye calisirken yengemi esir alani vurup olduruyordum sonra abim disardaydi bi sekilde iletisim kurup evin unundeki baska birinide olduruyordum not:hepsi silahliydi


 4. venus (19 Şubat 2015 saat: 13:31)

  Ruyamda eskı sevgılımle beraberım ve durduk yere tanımadıgım ınsanlar bana ates acıyo daha sonra ben vuruluyorum ve onları vurmaya calısıyorum ayagımdan yaralanıp ayagıma ısabet eden kursunu cıkartıyorum. Eskı sevgılım bızı bır yere goturuyo ve yere baktıgımda kuyunun ıcınde bır suru cıplak kadın. Yanımızdada cıplak bı kadın vardı ve erkek arkadasım uzun bır sure ona baktı . Cıktık bı eve gıttık ordada eskı sevgılım durmadan benı opuyodu ama ben opmuyodum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,