RuyaTabirleri.com

Rüyada Silahla Vurulmak

Rüyada silahla vurulmak, hastalık ve kazaya işaret olarak değerlendirilebilir. Bu rüyanın genel olarak bir kazayı ya da sağlık sorununu simgelediği görülmektedir. Bazı yorumlarda ise kötü haber olarak algılanabilir. Diğer bir yoruma bakıldığında da borç almak olarak analiz edildiğini görmekteyiz. Yapılan yorumları ayrı ayrı incelediğimizde, hayra yorulması mümkün olmayan özellikte olduğunu görebiliyoruz. Rüyanın çok değişik kombinasyonlarının olması, yorumu da aynı şekilde çeşitlendirmektedir. Silahın kim tarafından ateşlendiği, bu kişinin tanıdık olup olmadığı ve rüyadaki olay belirleyici olabilmektedir.

Rüyada Silahla Vurulmak Ama Ölmemek

Hafif bir kaza atlatmak ya da küçük bir sağlık sorunu yaşamak örnek olarak verilebilir. Kısa zamanda atlatılacak ve etkisi zarar verici olmayacak olan bu durumlar, endişe oluşturabilir. Bu tedirginliğin de kısa süre sonra ortadan kalkabileceğini söylemek mümkün.

Rüyada Silahla Kafadan Vurulmak

Çeşitli yanlış kararlara işaret olarak yorumlanması olasıdır. Düşüncesizce alınmış kararlar sonrasında, gelecek kaygısı yaşamak şeklinde de değerlendirilebilir. Çıkmaz bir yola girdiğine inanmak, bir ilişkiyi noktalamaya karar vermek, işten ayrılmak bu tür rüyalarda sembolize edilen durumlardan sayılmaktadır.

Rüyada Silahla Vurulmak Yaralanmak

Sıkıntılı yollarınızın varlığına yorulmaktadır. Yapılacak olan seyahatlerin size sıkıntı vereceği ve strese sokacağı düşünülebilir. Bu seyahatlerin ne hakkında olacağı ise kesin değildir. Bu rüyanın öteki yorumları arasında, yakın bir kişiden görecek olduğunuz kötü etki bulunmaktadır. Bu durum sizin kötü günler yaşamanıza sebep olabilir.

Rüyada Silahla Kovalanmak

Çocuklarınızla ilgili ya da ailenizle ile ilgili korkuların varlığına işaret olarak algılanabilir. Onlarla ilgili korkularınızın çok değişik nedenleri olabilir. Ancak bazen gereğinden fazla düşünceler içerisine girmek, size zarar verebilir. Küçük tartışmaların, aile içerisinde kendisini göstermesi de bu rüyadan beklenen sonuçlardan sayılmaktadır.

Rüyada Boynundan Silahla Vurulmak

Rüyada boynundan silahla vurulmak ve ölmek, sıkıntıdan kurtulmak anlamına gelir. Kişinin çektiği dar boğazın biteceğine, kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına, ödemelerin kolaylıkla yapılacağına, masraf edilmiş projelerin geri dönüşünün hayırlı ve karlı olacağına alamet eder. Fakat rüyada boynundan silahla vurulmak ama ölmemek, belirsizliğin bir süre daha devam edeceğine, bunun da rüya sahibine sorun olacağına, engel teşkil edeceğine ve onu karar aşamasında kısıtlayacağına yorulur.

Rüyada Bacağından Silahla Vurulmak

Bir niyetin gerçekleşmesine mani olacak kişilere ya da şerli olaylara alamet eder. Son ana kadar deyim yerindeyse tıkır tıkır işleyen planların bozulmasına engel olacak durumların yaşanması demektir. Rüyada bacağından silahla vurulmak ve sakat kaldığını görmek, bir defteri açmamak üzere ömür boyu kapatmak mecburiyetinde bırakılmaya, yani kişinin çok istediği bir şeyden alıkonulmasına ve onun da buna engel olamamasına yorulur. Rüyada bacağından silahla vurulduğunu ve bacağının kırıldığını görmek, bir problemi sabır göstermeden çözemeyeceğine işaret eder.

Rüyada Kolundan Silahla Vurulmak

Rüya sahibinin çalışmasına hatta kendi bireysel ihtiyaçlarını gidermesine engel yaratacak bir takım gelişmelerin yaşanması demektir. Bu durum hem mali hem de psikolojik olarak yaşanabilir. Rüyada kolundan silahla vurulduğunu ve kolunda büyük bir yara açıldığını görmek bir zarar uğramak anlamına gelir. Rüyada silahla vurulduğunu ve kolundan kan geldiğini görmek, gerçekleştirilmek istenenin başarıya ermemesidir.

Rüyada Kendini Silahla Vurmak

Deyim yerindeyse kişinin olmayacak bir duaya amin demesine, çevresinden bu konuda aldığı uyarılara kulak asmamasına sonradan da bunun bedelini ödemesine yorulur. Büyüklerden gelen mutsuz ve başarısız olma yönündeki ikazları dikkate almamaktan ötürü sonradan pişman olmaya işaret eder. Rüyada kendini kafadan silahla vurmak, bazı konularda geri adım atmaya ve onlardan vazgeçmeye, rüyada kendini ağzından silahla vurmak, bir söyleminden ötürü baş ağrısı duymaya ve kendini belanın içine atmaya, rüyada kendini silahla kalbinden vurmak, yapılan bir işin ya da davranışın kişiye vicdan azabı vermesine alamet eder.

Rüyada Arkadan Silahla Vurulmak

Ani bir haber almaya, umulmadık bir olayla karşılaşmaya ve hiç hesapta olmayan gelişmelerle karşılaşmaya delalet eder. Rüyada arkadan bir yabancı tarafından vurulduğunu görmek, rüya sahibinin çevresinde olmayan bir kimse ile karşı karşıya kalmasına neden olacak bir durumun yaşanmasına, rüyada arkadan samimi bir arkadaş tarafından vurulduğunu görmek, onunla bir problem yaşamaya alamet eder.

Rüyada Alnından Silahla Vurulmak

Bu rüya hayırlara yorulur çünkü güzel bir rüyadır ve rüyayı gören kişinin bir konuda aydınlanması ve farkında ya da bilincinde olmadığını anlayarak ona karşı bilinç kazanması anlamına gelir. Örneğin kendisini kullanan bir kişinin niyetini fark etmesi ve deyim yerindeyse bazı şeylerin kendisinde çark etmesi demektir. Rüyada alnından anne ya da baba tarafından vurulmak kişinin gözünün annesinin ve babasının sayesinde açılmasına işaret eder.

Rüyada Ayağından Silahla Vurulmak

Rüyayı gören kişinin umutlu olduğu ve kazanacağı yönünde beklentiler taşıdığı bir işten yana olumsuz cevap almasına ve bir işinin geri çevrilmesine alamet eder. Rüyada ayağından silahla vurulduğunu ve ayağının koptuğunu görmek, dönülmez ve telafi edilemez hatalara düşmeye yorulur. Rüyada ayağından silahla vurulduğunu ve birkaç parmağının koptuğunu görmek, idare edilebilir bir hal içinde olmaya delalet eder. Yani kişinin kötünün iyisine rıza getireceği bir olayla karşılaşmasıdır.

Rüyada Enseden Silahla Vurulmak

Savunmasız bir duruma düşmek anlamına gelir. Rüya sahibinin içinde bulunacağı zor bir durum karşısında kendisi adına edecek bir söz bulamamasına işaret eder. Elindeki tüm kozların alınması nedeniyle kendini müdafaa edememesi demektir. Rüyada enseden vurulduğunu ve kafasının koptuğunu görmek, kişinin yaşayacağı kararsızlık nedeniyle düşüncelerinin farklı davranışlarının farklı olmasına yani kendisiyle çelişmesine yorulur. Rüyada ensenden silahla vurulduğunu ve öldüğünü görmek iyidir ve rüya sahibinin elini kolunu bağlayan bir konuda çözümler bulmasıdır.

Rüyada Eşi Tarafından Silahla Vurulmak

Eşten gelecek bir sözü ya da davranışı kendine karşı kasıt olarak saymaya ve ondan yana kırılmaya, üzülmeye, düş kırıklığına uğramaya ve ona karşı güven kaybetmeye delalet eder. Rüyada eşi tarafından vurulduğunu ve yaralandığını görmek, eşle araya soğukluk girmesine neden olacak bir olay yaşamaya, rüyada eşi tarafından silahla vurulduğunu ve öldüğünü görmekse ondan gelecek ilaca yorulur.

Rüyada Silahla Elden Vurulmak

Rüyayı gören kişinin varı yoğu saydığı bir şeyin elinden gitmesine ya da eli kolu olarak gördüğü ve hayatta kendisine en fazla yardımcı olan kimsenin uzaklara taşınmasına ve bundan duyacağı üzüntüye yorulur. Rüyada silahla elden vurulduğunu ve elin parçalandığını görmek, zorluk ve zahmet demektir. Rüyada silahla elden vurulduğunu ve elinin bilekten koptuğunu görmek şanssızlık ve uğursuzlukla karşılaşmaktır.

Rüyada Hamileyken Silahla Vurulmak

Sorunsuz, sıkıntısız, sağlıkla, sevgiyle ve aşkla geçecek bir hamilelik sürecine işaret eder. Rüyayı gören kişinin eşiyle çok daha yakınlaşacağına, aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine ve onun tarafından daha fazla değer göreceğine delalet eder. Rüyada hamileyken silahla vurulduğunu ve karnının parçalandığını görmek, muhtemel bir erken doğum yaşanmasına, rüyada hamileyken silahla vurulduğunu ama hiç bir şey olmadığını görmek, bu sürecin seyrinde ve normal şekilde ilerleyeceği anlamına gelir.

Rüyada Omuzundan Silahla Vurulmak

Dengenin yitirilmesi demektir. Yani rüyayı gören kişinin yaşamını idama ettirmesi için elinde olan kaynakların azalmasına bunun da devam eden düzeninin bozulmasına ve böylece her şeyin birbirine karışarak çok karmaşık bir hal almasına neden olacağına yorulur. Rüyada omuzundan silahla vurulduğunu ve önemli oranda yaralandığını görmek, bir korku yaşamaya ve panik halinde olmaya alamet eder.

Rüyada Taramalı Silahla Vurulmak

Rüya sahibinin kendisine yönelecek öfke oklardır.  Bir kişinin isyanıyla başlayacak bir olayın büyümesi ve çevreden yükselecek seslerin artması yani bu isyanın kontrolden çıkması ve bu nedenle kişinin kendisinin de hangi birine karşı kendini savunacağı konusunda şaşıracağı anlamına gelir. Rüyada taramalı tüfekle vurulduğunu ve ağzından burnundan kanlar geldiğini görmek, birinin çektiği cefaya ortak olmaya, rüyada taramalı tüfekle vurulduğunu ve öldüğünü görmek, maruz kalınan kaos ortamından sıyrılmaya ve rahata ulaşmaya yorulur.

Rüyada Yanlışlıkla Silahla Vurulmak

Kişinin zamanında ortasında kaldığı bir yanlış anlaşılma nedeniyle hakkı olan ve geciktiğini düşündüğü özrü duyacağına ve kendisine bu hatayı yapan kişinin ya da kişilerin geri adım atacağına işaret eder. Rüyada yanlışlıkla bir dost tarafından silahla vurulduğunu görmek, ondan müjde almak demektir. Rüyada yanlışlıkla bir düşman tarafından silahla vurulduğunu görmek de onun kötü düşüncelerinde zerre kadar değişiklik olmadığı anlamına gelir.

Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmenin Psikolojik Yorumu

Bu rüya bireyde düşmandan gelecek zararlara karşı duyulan tedirginliğin bir göstergesidir. Bireyin insanları sevdiği, güvendiği ve inandığı kadar aynı zamanda art niyetli olanların da iftirasından, kötülüğünden, haksızlığından, nankörlüğünden yani kısaca tüm şerrinden korktuğunu ifade eder. Birey nasıl ki dostlarını seviyor ve tüm dertlerini açmak için onlara sığınıyorsa çevresinde kendisini sevmeyen ve onun hakkında kötülük düşünen insanlardan da bir o kadar çekiniyor ve kendini korumaya çalışıyor demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Silahla Vurulmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. vildan (09 Nisan 2014 saat: 07:28)

  rüyamda sevdiğim adamla bir adam daha var buadam sevdiğim kişiyi vurcak ama elinden silahı ben alıyorum sen değil ben yapcam diyorum sevdiğim adam bana sırtını dönüyo bende ben sırtından vuramam değim hava sıkıcağıma yere sekerek sol bacaği
  ım boydan kasık bölgesine kadar giriyo ama kan görmüyorum beni yere tatırıyolar yırtılan yerden kırmızı etler gözüküyo bende diyorum ki kapatın mustafam görmesin diyorum amasuyun içindeyim mustafa ayağa kalkıyo ben bişey yapmadım benim suçum yok diyorum arkasını dönüp gidiyo sadece kanı suda gördüm akıp gidiyodu ne anlama gelir saygılarımla


 2. büşra (30 Nisan 2014 saat: 17:10)

  rüyamda eski erkek arkadaşım(onur) onun bir kaç akrabası ben ve bir arkadaşım(hasan ali) varız, onurla kavga ediyorum hasan alinin elinden tutup arabasına biniyoruz korku içindeyim hasan aliye çabuk sür arabayı diyorum bu sırada onurun akrabası olan kişi onuru zabdetmeye çalışıyor arabada birseye basıyorum ve araba hareket ediyor onuru ve akrabasını eziyoruz ben bakıyorum onur yerde yatıyor akrabası kalkmış hasan aliye durduruyorum arabayı ben iniyorum onurun yanına gidiyorum o sırada bana silahla ateş ediyor onur ama güya omuzumdan vurulmuş oluyorum yere yığılıyorum onur yanıma gelirken kalkıp kaçıyorum onur da arkamdan ben kovalıyor br caddeye iniyorum bir arabaya biniyorum beni kurtarın kaçmam lazzım diyorum onurda beyaz bir arabaya binip bindiğim arabayı takip ediyor bir yerde iniyorum onur yetişip beni yakalayamsın diye beyaz bir arabanın arkasına saklanıyorum onur da geçip gidiyor ben görmeden sonra bir eve giriyorum evde halamgil olmuş oluyor güya sonra evin penceresinden bakıyorum onur ortalıklarda mı diye rüya öyle bitiyor.. benim vurulmam kaçmam arabaya binmem gündüz gerçekleşiyor ama arabadan inip başka bir arabnın arkasına saklandığımda akşam olmuş oluyor.. yorumlarınızı bekliyorum


 3. meliha (07 Mayıs 2014 saat: 21:36)

  ilk başlarını tam olarak hatırlamıyorum ama düğün gibi bir şey vardı sonra iki taraf arasında kavga çıkıyordu ve kız tarafından biri beni yanına çağırıyordu saklanıyım diye bende duvarın dibine uzanmıştım uzaktan elinde silah olan adam koşarak geldi duvarın dibine çökerek beni ensemden vurdu daha sonra gözlerimi bi açtım hastanedeyim sedye üzerindeyim ve yanımda arkadaşım bana arkan kan olmuş ama allah tan yara kendini iyileştirmiş çok fazla kan kaybetmemişsin dedi


 4. muhammed (19 Mayıs 2014 saat: 09:12)

  Camideydim erken çikiyodum ama bi baktim ayakkabilarimi biri almiş biraz aradim sonra ayakkabilarimi aldiğini düşündüğüm biri var di eski bi arkadaşim birden onun bağirma sesiyle bir el silah patladi dişarda ne oldu diye bakiyim derken ewimin yakinlarinda zihinsel engelli bi kiz vardi o elinde silahla bana doğru koşuyodu bende camiye girdim kaçarken geldi bana ateş etmeye başladi bütün şarjorü boşaltti ama iki tanesi isabet etti biri koluma diyeri belime sonra kizi yakalayip silahi elinden aldilar beni hastaneye götürücektiler ama uyandim


 5. tuba (29 Haziran 2014 saat: 12:47)

  Ruyamda bikac arkadaslarla birilerinden kacip bi eve siginiyoruz o evde benim amcaminmis(biz amcamlarla uzun sureden beri konusmuyor ve gorismuyorz ) onlar bizi yakaliyo ve yan tarafta bizim ev var.biz ordan kacmayi basariyoruz sonra bizi buliyorlar amcam kafama silah dayiyo bi sekildr elinden aliyoum kafasina ensesine defalarca skyrm ama bisey olmuyo tek bi damla kan bile akmiyo snra yere yikiliyo.bikacdakika sonra bna dogru gelixo elinde silahla sizden birini vurucam dyo bende git vur diyorum silahi bna dogrulduyo karnima ve koluma skyo sadece karnimda brzxik kan goruyorum uyandiktan sonra cok yorgun ve halsizim kolumu kaldircak him yok ruyami yorumlarsaniz cok mutlu olurum tskler


 6. ali (29 Eylül 2014 saat: 22:00)

  rüyamda yolda yürüyorum herkes kaçıyor ben bakıyorum öyle daha sonra biri silahla basımdan vuruyo beni herkes bağırıyo bseyler söylüyo ama anlamıyorum daha sonra yanıma gelip tekrar basıma ates ediyo ama ölmüyorum bu rüya yasadıgım sehirde gerçeklesiyodu ve tabi sabah uyanınca aynı acıyı rüyamda vuruldugum yerlerdede hissetmiştim sürekli baş ağrısı vardı o bölgede acaba neye çıkar bu rüya bilen varmı


 7. kumpas (08 Ekim 2014 saat: 19:24)

  Gri tonlarda bir ruyaydi cok hizli hareket ediyor boyumun 3 kati yerlere zipliyordum. Ben ilerledikce sanki ilerlesigim yerlerde kotululler azaliyordu. Ve bir yere zipladim zemine adımımi atar atmaz 2 tane takim elbiseli adam beni kafamdan vurdu ve durdum. Olmemistim ve yasiyordum.ilerlemeyi biraktim
  Beni vuran iki adam alayci bir sekilde guluyorlardi. Icimdeki ses korkma ilerle diyordu ve uyandim.( enson durdugum yer bir betonarme binaydi tuglalari orulmemis). Uyandiktan sonra gece yarisi oldugu icin tekrar uyudum.

  Busefer ruyamda 5 tane horozun daha once is gezisi icin gittigim sirbistan ulkesinde bana saldirdiklarini gordum. Horozlarin 2 si kirmizi 3 u beyazdisag elimden beni isirmaya calisiyorlardi ve isirdilar. Bulundugum mekan bir koye benziyor ve cok dar olmayan bir sokakti. Yorumlarsaniz size minnet duyacagimdan ve dua edecegimden emin olabilirsizniz. Simdiden teaekkur eder kolay gelsin temennilerimi sunarim


 8. arif (12 Ekim 2014 saat: 16:37)

  rüyamda mahallede iki kalabalık grup arasında silahlı çatışma çıktı.. ben kaçim derken iyice kalabalığın arasına girmişim tekrar ordan geri kaçarken sırtımdan 2 el silahla vuruldum.. yaralandım ama derin nefes alabiliryordum.. kendimi kuytu köşeye attım olanı biteni izliyordum.. sonra çatışma esnasında kuzeninm elinde silah vardı oda çatışıyordu önümden koşarken beni gördü silahı doğrulttu seni zaten çoktandır sevmiyorum dedi.. 1 el ateş etti.. karnımdan vuruldum.. sonra çatışmaya devam etmek için koştu gitti.. ben sabaha kadr bir pazar kasalarının arkasında öyle çatışmanın bitmesini bekledim.. önümde beyaz araba vardı.. arabanın üstünde ve yanlarından siper olarak pazar tahtaları vardı.. bende o tahtaların arkasındaydım.. sabah oldu çatışma bitmiş gibiydi sesler gelmiyordu.. araç sahibi arabayı çalıştırdı gitti bende meydanda öyle görünüyordum.. ama sessiz sakin bir kuş bile yoktu.. arabayı hareket ettirince arkasından bir bayan birde palyoco kılıklı adam çıktı.. onlarda oaraya sıkışmışlar saklanmışlar.. tabi hepimiz meydana çıktık araba gidince.. adamın elinde hançer vardı.. tam kızı boğazından kesecek hey buraya bak lan dedim adam kızı bırakıp peşime koşmaya başladı ben rokete bağladım adam tam yakaladı yataktan fırladım tazı gibi koşuyodu ibine.. ) baya bi korkunçtu.. neyse yataktan fırlayınca uynadım.. gece saat 3e geliyo dedim buğün ölüm günümüz herhalde dedim.. 3 ihlas 1 elham okudum içimdeki korku hafif geçti tekrar uyudum..


 9. Özkan (11 Kasım 2014 saat: 09:37)

  Rüyamda askerdeyim ama askerliğimi daha önceden yaptığımında farkındayım Yamaç bir yer ve diz boyu kar derken bir helikopter belirdi üstümüzde ve bize ateş etmeye başladı hiç kimse sağ kalmadı bende bir Şehidi Üstüme aldımki kurşundan sakınayım derken ateş eden beni GÖRDÜ ve karnımın sağ Tarafından vuruldum Aşağıya doğru takla atmaya başladım çünkü aşağıda mevzi vardı Aşağıya kadar indim ama ateş eden elinde Bi Bıçakla bana doğru yaklaştı bende artık ya ölüm ya kalım diyorum adam hadi hastane yakın kurtulursun dedi hemen kaç seni görmeden ve Rüyam boyunca hiç kan görmedim


 10. rabia (13 Kasım 2014 saat: 00:14)

  Ruyamda bizim kapinin onunde bir dugun vardi cok kalabalikti iclerinden biri cok sinirlenmis havaya rastgele ates acip kaciyodu ben de o sirada evdeydim disari cikiyodum o adam beni silahla vurup kaciyodu yaram hemen kapandi ama acisi hala devam ediyodu ben de bisey olmamis gibi eve giriyodum bu sirada en yakin arkadasim kuran okumustu bana da soruyodu kuran okudun mu diye ben de hayir okumadim dedim o da olmaz oyle kuranini oku ve otur diyodu ben de yarali halimle abdest alip namazimi kildim sonra kuran okumaya basladim…


 11. Gülsrn (21 Aralık 2014 saat: 17:45)

  rüyamda babamın eski günlerdeki psikolojik sorunlarına döndüğünü ve o sırada ondan kaçabilmek için amcamlara koştuğumu kuzenimin odasına girdiğimde kuzenim vardı orda yatağında gizlice yatmış ve benim halime gülüyordu babam amcamlara geldi ve elinde silah vardı Yengem ona benim saklandığım köşeyi gösterdi ve babam bana bağırarak silahla ateş açtı sağ bacağıma vurdu kurşun tam sağ yumurtalığıma isabet etti ve ben bağırıp ağlayarak babamdan ateş açmaması için yalvarıyordum sonra hamile olduğum için yumurtalığımı korumak için elimle kendimi enkazdan korunur gibi kapattım bu arada ben evliyim


 12. kubra (18 Ocak 2015 saat: 09:52)

  rüyamda bu eski Osmanlı zamanlarında gibiydim beni ve birkaç kişiyi rehin almıştı yabancı bi adam sırayla bizi silahla öldürmeye başladı en son sıra bana geldi ve kafamın arka kısmından vurdu ama ölmedim bilmiyorum bu ara savaş filmleri falan izledim bilinçaltımın bana bir oyunu işte :)


 13. Dilan (19 Ocak 2015 saat: 07:19)

  Rüyada benim eski mahallemden bi cocuk basımın ortasına silah sıkıyordu ve kursunu ağzımdan ben çıkarıyordum basımdan hiç kan gelmiyordu sonra yürüyerek hastane arıyorduk yanımda iki kişi vardı tanınıyordum bizim hastanenin yeri değişmişti bi türlü bulanadık gezdikten sonra yeni açılmış bi hastane bulduk o arada ben konuşuyorum ve yürüyorum hastanede sacımı kesiyorlardı tam amaliyat edeceklerdi doktoru biri cakırıyordu oda gidiyordu bizde pencereden bağırıyorduk onu çağırıyorduk ama o arkasına bakmadan gidiyordu


 14. arif (21 Ocak 2015 saat: 08:21)

  Merhaba arkadaslar. Bugün babam bel fıtığı sikayetiyle hastaneye gidecek. Fakat şöyle bir durum var daha önce bir kez ameliyat olmuştu. 2. Si icin randevu almıştı o tarih gelmeden kalp krizi gecirdi 17 yildir % 40 kalp ile yasiyor. Ameliyatin riski yüksek. Masa da kalma ihtimali var. Ama acilari dayanilmayacak kadar cok. Ruyama gelirsek dun gece kazayla birini tufekle vuruyor. Kan akiyor hastaneye gidip bir pansumanla donuyolar. Lütfen yardımcı olur musunuz ? Teşekkürler. ..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , ,