RuyaTabirleri.com

Rüyada Silahlı Saldırıya Uğramak

Rüyada silahlı saldırıya uğramak, hayırlı şekilde tabir edilmez. Büyük dertler anlamına gelen rüya, çok üzücü günler geçirileceğine ve hasta kimselerin yaşamlarının son günlerini yaşadıklarına alamettir. Silahlı saldırı, alınacak kötü bir haberin kişinin tüm gündemini bir anda değiştireceğini de bildirir. Aile içinde dedikodular yüzünden çıkacak kötü tartışmalara ve yıllarca izi kalacak kalp kırıklıklarına alamettir. Silah görmek ses anlamına geldiği için bu rüyayı gelecek kötü bir habere yormak gerekir. Büyük yankı uyandıracak olumsuz gelişmeler kadar, kişinin herkesin kulağına gidecek ve ayıplanmasına sebep olacağı bir kabahat işleyeceğine de delalettir. Ticarette yapılan anlaşmaların tek taraflı şekilde feshedilmesi yüzünden yüklü miktarda para ödemek zorunda kalmak, alınan işleri zamanında bitirememek yüzünden tazminat ödemek manasına da gelir.

Rüyadan Silahlı Saldırıya Uğrayıp Ölmek

Ailevi sırların bir akraba yüzünden ifşa olacağını bildirir. Kişinin bir anda çok sinirlenmesine neden olacak sözler duymasına ve daha sonra araya girecek kimseler sayesinde yatışacağına, sonrasında ise bu olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına alamet eder. Geçmişte kavga edilen ve görüşülmeyen biriyle yenden irtibat kurulacağını ve var olan tüm sorunları arkada bırakmanın da tabiridir.

Rüyada Silahlı Saldırıya Uğrayıp Yaralanmak

Ömür boyu pişman olunacak bir işe girişmek demektir. Kişiyi çok derin bir şekilde etkileyecek gönül ilişkilerine girilmesi yüzünden insanlara olan güvenin kaybedileceğini, bekar kimseler için hiçbir kısmeti beğenmemesi yüzünden uzun yıllar yalnız yaşanacağını bildirir. Takıntılı bir hayat sürmenin, geçmişte yaşanan olayları sürekli gündeme getirip insanların da canını sıkmanın ifadesidir.

Rüyada Silahlı Saldırıya Uğramanın Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatında silahlı saldırıya uğrayan insanların gördüğü bilinçaltı rüyaları arasındadır. Bu tip büyük olaylar yaşayan ve hayatta kalan insanların yaşadıkları travmanın sonucunda kişi aynı sahneleri defalarca faklı şekillerde rüyalarında görebilirler. Sürekli başına kötü bir şey gelecek olduğunu sanmanın ve giderek paranoyak düşüncelere girmenin de ifadesidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Silahlı Saldırıya Uğramak Hakkındaki Rüyalar;

 1. Uğur ÇELEN (23 Şubat 2016 saat: 14:16)

  Arabamın içerisinde silahlı saldırıya uğruyorum arabam dışarıdan silahla taranıyor ben kendimi aracın içerisinde siper alıp kafamı ve vücudumu koruyorum eğiliyorum ama ayağımın biri havaya kaldığı için ayağımdan yaralandığımı hissediyorum.


 2. Bahadır Darama (13 Haziran 2016 saat: 13:52)

  Bir Arabanın içerisinde silahlı saldırıya uğruyorum araba dışarıdan silahla taranıyor ben kendimi aracın içerisinde siper alıp kafamı ve vücudumu koruyorum eğiliyorum aracı başka biri sürüyor ateşten kaçmak için bir binaya bodozlama giriyoruz rüya orada bitiyor..


 3. gözde (18 Haziran 2016 saat: 11:25)

  Rüyamda bir atölyeden çıkıyorum ve tam yürürken yanımda bir araba duruyor.Bana bir şeyler söylüyorlar ben de gidin diyorum yoluma devam ederken onlar da geri geri geliyorlar ben de bir dükkan arıyorum sonra bir arabanın içindeydim önde de tanımadığım 2 kişi oturuyordu. silahlı saldırı oldu. 2kişi ateş açtı. cam kapalıydı ve cam hiç çatlamadı. Kimseye de bir şey olmadı. Silah sesi vardı galiba tam emin değilim


 4. Anonim (04 Ekim 2016 saat: 14:02)

  Rüyamda arkadaslarımla birrlikte bir ormandayız ve bir grup gençler gelip bize makineli tüfeklerle ates ediyorlar ama hicbirsey olmuyo bize ve kacıyorduk onlar bizi yakalamaya calistilar ama yakalayamdilar arkamizdan sıkmaya devam ettiler bizim evin kapidi calmaya baslayinca ruyayi terk etmek zorunda kaldim…


 5. Arif Hikmet (30 Kasım 2016 saat: 23:11)

  Tanıdık bir yaşlı amca ile arabaya biniyoruz. Tam kontağı açacakken silahlı saldıra uğruyoruz. Ben hemen arabada kendimi koruma altına alıyorum. Üç el ateş ediliyor yaşlı amca ağır yaralanıyor hastahaneler ameliyatlar uzun uğraşlar sonunda hayatta kalıyor. Eski sevgilim olan torunu il dışından çıkıp geliyor. İlk etapta ona söylenmiyor olayın iç yüzü. En sonunda öğrenince benden bir o kadar daha nefret ediyor. Fakat işin ilginç yanı kim ya da kimler neden saldırdığını hiç bilmiyorum. Ve tabi kimseye de birşey anlatamıyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,