RuyaTabirleri.com

Rüyada Simit Görmek

Rüyada simit görmek kısıtlı olan ya da kişinin tabir yerindeyse kendi yağında kavrulmasına yetecek miktarda ama helal ve temiz kazanca delalet eder. Rüyasında elinde bir simit tuttuğunu ama onu yemediğini gören kişi parasını biriktirecektir. Rüyada birine simit verdiğini göre kişi, bir yakınına ya da arkadaşına borç verecek demektir.

Rüyasında birinden simit aldığını gören kişi ise birine borçlanacaktır. Rüyada simit görmek kişinin yaptığı iyi ameller olarak da yorumlanır. Rüyada simit görmek bazen de kişinin özel hayatı ile tabir edilir. Bir kişi rüyasında simit görüyorsa evliyse, eşi kendisi için hayırlı biridir ve evliliği her daim ağız tadıyla geçecektir yok eğer rüya sahibi bekârsa kendi kafasına uygun olan bir eş bulacak ve onunla çok mutlu olacak demektir.

Rüyada Simit Yemek

Rüyada simit yediğini gören kişi, hayatı yaşamayı ve onun nimetlerinden faydalanmayı bilen kişi olarak tabir edilir. Rüya sahibi parasını biriktirmeyi de keyfini çıkarmak için harcamayı da biliyor demektir.

Rüyada Simit Paylaşmak

Bir kişi rüyasında simidini bir başkasıyla paylaşıyorsa bu kişi cömert, iyilik sever ve yardım etmeyi bilen kimsedir. Rüyada simidini paylaştığını görmesi de düşkün ve yardıma muhtaç biri için yapacağı hayra delalettir.

Rüyada Simit Satmak

Rüyada simit satan kişi malını paylaşacaktır.

Rüyada Simit Yapmak

Rüyada simit yapmak bol rızık, nimet ve karlı kazanç olarak tabir edilirken aynı zamanda bekâr kimseler için hayırlı ve mutlu evlilikler olarak yorumlanır.

Rüyada Simit Fırını Görmek

Rüyada fırın görmek kişinin oturduğu semt ve hane içi ile yorumlanır. Fırında simit olduğunu görmek evin içindeki nimete delalet eder. Fırında simit yoksa o zaman hanede yokluk ve geçim sıkıntısı yaşanacak demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Simit Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. SEMRA GÖR (12 Ekim 2014 saat: 12:29)

    Rüyada en yakın arkadaşım ve işyerinden bir kişi daha var.Kamyondayız işe gitmek için yola çıkıyoruz direksiyonda yakın arkadaş var kamyon sürüyor bir yandan da elindeki simit poşetinden bana simit veriyor yiyorum birden direksiyonu bırakıp yok oluyo ve kamyonu ben sürmeye devam ediyorum.Bu bir kısmı daha sonra işe geçkalıyorum ve rüyada strese giriyorum acaba ne diycekler diye


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,