RuyaTabirleri.com

Rüyada Sınıf Görmek

Rüyada sınıf görmek uçarı kimseye işaret eder. Bu kişi olmayacak şeylerin peşinden giden, her söylenen inanan, her denileni yapmayı deneyen, bir iş yaparken kendisine kazanç mı getirecek yoksa zarar mı verecek diye düşünmeden hareket eden kişi olarak tabir edilir. Bu kişi, yaşı ne kadar ilerlese de, ne kadar yıl geçse de hep aynı kafada olacak ne bir adım ileri ne de bir adım geri gidecek olan kişi olarak tasvir edilir.

Rüyasında sınıf gören kişinin ailesi ve yakın çevresi bu düşüncesizce ve mantıksızca hareket edişi nedeni ile kendisinden çok şikâyetçidir. Özellikle de rüya sahibinin annesi ve babası kendisine nasihat vermekten yorulmuş, yaka silkip duruyordur.

Rüyada Sınıf Arkadaşlarını Görmek

Mazide kalan güzel günleri düşünmek ve yâd etmek olarak tabir edilir. Rüya sahibi, geçmişini unutmayan ve çok özleyen kişidir. Bu kişi geçmişi düşünüp düşünüp hüzünlenmeden edemez.

Rüyada Sınıf Tahtası Görmek

Emek verilen ve bel bağlanan, yani hayır getirmesi beklenen işlere, evlat sahibi olmaya ve rüya sahibinin kendisine endişe veren şeylere delalet eder.

Rüyada İlkokul Öğretmenini Görmek

Rüya sahibinin iyi niyetinden yararlanmaya çalışan kişilere delalet eder. Bu kişiler rüya sahibini aptal yerine koyarak, kendisini eğlence konusu yaparlar ve rüya sahibini toplum içinde rencide etmek için elinden geleni yaparlar. Rüyada ilkokul öğretmenini görmek bu kişilere yorulur.

Rüyada Tebeşir Görmek

Kendisine yeteri kadar değer vermeyen, dikkat etmeyen ve özen göstermeyen yani kendisini sevmeyen kişi ile tabir edilir. Bu kişi düzensiz yaşam şekli nedeni ile pasaklı bir hale düşmüş, paspal şekilde geziyordur.

Rüyada Yaka Görmek

Makam, ün ve başarı anlamına gelir. Rüya sahibi zaferlerle ve mutlulukla geçecek bir hayat yaşayacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Sınıf Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. no name (14 Mayıs 2014 saat: 14:07)

    aslında ben sevdiyim kişiye mektup verdim hislerimi anlatmak için(benden 4 yaş büyük ben-7-ci sınıf o 11-ci sınıf).ama ondan cevap filan istememiştim mektupta verdikten 2 gün sonra yani bugün 1 rüya gördüm okula giriyoruz herkesle beraber ona soruyorum mektupu okudun mu diye o da gülerek evet diyo ben de önce gülüyorum sonra üzülüyorum neden başka bi şeyler demedi diye sonra bilmiyorum işte nasıl oluyosa tesadüf mü yoksa o mu çağırdı bi sınıfta karşılaşıyoruz. yalnızca 2miz varız sınıfta.ban diyo ki sana evet diyorum ben de anlamadim diyorum diyo ki hic kimse bilmeyecekse benle sevgili ol ben de inanmiyorum diyorum bana bi de sart mi koyuyorsun hem ben senden 4 yas kucuyum kandirma beni sen sevmiyosun nedense bir az kiziyorum ama o kendin bilirsin ben diyecegimi dedim diyiyo ama normal hayatta olsa ben ona belkide evet derdim ondan aslinda suphleniyorum beni seviyo ola bilir ltfnnn cvp yazin


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,