RuyaTabirleri.com

Rüyada Sıvı Yağ Görmek

Rüyada sıvı yağ görmek, şans ve kısmet kapılarının sonsuza kadar açık olduğuna, rüya sahibinin rızıktan, nimetten ve kazançtan yana çok bereketli bir hayat yaşayacak oluşuna, uzun bir ömre, işlerin kolaylıkla hallolacağına, sağlığa ve zenginliğe tabir edilir. Rüya sahibinin ince eleyip, sık dokuması sayesinde hayatı boyunca kendisi için isabetli ve hayırlı olan işleri yapıp çok başarılı olacağına bu sayede krallar gibi bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Sıvı Yağ İçmek

Rüyada sıvı yağ içtiğini gören kişinin yüzü işinden, ailesinden ve evliliğinden yana gülecek demektir. Rüyayı gören kişinin saadetinin ve başarısının gelip geçici olmayacağı, bir ömür süreceği anlamına gelir.

Rüyada Sıvı Yağ Döküldüğünü Görmek

Rüyada sıvı yağ döküldüğünü görmek, şanssızlık olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin hayatının istediği gibi ilerlemeyeceğine, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine işaret eder.

Rüyada Sıvı Yağ Almak

Rüyada sıvı yağ almak, ileride daha fazla getirisi olacak ve değeri iki, üç kat artacak malın ya da paranın bu işe harcanması ile yorumlanır. Bu girişim rüya sahibi için gelecek adına atılabilecek en hayırlı ve en doğru adımlardan biri olacak demektir.

Rüyada Sıvı Yağ Satmak

Rüyada sıvı yağ satmak, rüya sahibinin ticaret vesilesiyle tanıştığı ve alış veriş yaptığı, güvenilir olduğu bir kişi ile bazı sırlarını paylaşacağına ve onunla daha sonra sıkı bir dost olup, o insanın derdini dinleyeceğine delalet eder.

Rüyada Yağ Tenekesi Görmek

Rüya sahibinin kendisine hayır, iyilik ve güzellik getirecek, benliğine değer katacak, kendilerinden feyz alınacak bazı kişilerle bir araya gelmesine ve onlarla ortak hareket ederek sağlıklı ve uzun soluklu işler yapmasına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Sıvı Yağ Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. zehra (30 Eylül 2014 saat: 08:38)

  rüyamda evın ıcınde kücük bır delık farkedıyoruz. O delık büyük bır patlamaya neden olacak dıye telaslanıyor herkes. Bırseyler yapmak ıcın ugrasıyoruz ama babaannem bana sıvıyag ve lımon bulmamı ıstıyor. Ben dırek komsumuza gıdıyorum onların kücük oglundan ıstıyorum bana hemen verıyor, onları uzerıne dökünce bısey olmayacagını söylüyorlar ama ben bıraz dusuncelıyım cunku bardagın ıcınde lımon suyu alıyorum elıme de rengının yesıl oldugunu fakedıyorum kıvı suyumu acaba dıyorum. Ama evdekıler hadı dök cabuk sunları deyınce o patlayacak olan seyın uzerıne döküyorum ve patlamadan kurtuluyoruz…


 2. mehtap (23 Aralık 2014 saat: 12:58)

  Rüyamda kızımla bakkala girip çikolata aldık ve sonra çıktık yerler de de yağmur suyu vardı ve 4 tane çanta çamur içinde bende hepsini bi çantanın içine koyup aldım ve yürümeye başladık daha sonra bir poşet gördüm içinde çöp var ve az yanında da bir bardak süt sona bilmiyorum tek başıma toprakla bi yolda yuruyodum ama üst tarafinda hepsi binaydi biraraya kendi kendime korktum issiz yoldan daha sonra yurudum ve bi minibus Balıkesir yazıyordu uxerinde elimi attım kapı kapandı sonra ünlü birimidir gibi bahçe gibi yerde birkaç tane ünlü ve arkadaslarla oturduk benim beste yaptığım sarkiyi soylememo istediler bende söyledim ama az sonra sesim çıkmıyor diye bıraktım şimdiden tskler


 3. sinem (31 Aralık 2014 saat: 17:24)

  Ruyamda ucaga biniyorum ve yurtdisina cikiyorum sonra birden bi feribota biliyorum arkadas ediniyorum orda multeci gibi biseymisiz nereye gittigimizi bilmiyorum sonra feribot su almaya baslio ama batmio kalabalik oldugundan arkadasla yakin bi yerde inicez biz indir bizi yanas biyere diyoruz tamam dio kaptan sonra biz seviniyoruz sarao cikario arkadas cantasindan kadehlere koyuyo bakiyorum kadehin icine kirmizi sarap ama yagli gibi birkac yudum alip icmeyi birakiyorum sonra bizi birakacagi karaya dogru feribot ilerlio ince ve uzun bi beron tarzi bi iskele var yavasliyo ama durmuyo feribot birden bakiyorum kasiya dogru o kalabaligin icinde ölmüs olan dedemi goruyorum bana gulumsuyo el salliyo ve gel burdayim diyo ben de o ince uzun iskeleye dogru atliyorum ama tutturamiyorum iki elimdede bavullarla suya dusuyorum yani denize denizin rengi kotu degildi kapali degildi sonra korkarak uyaniyorum.


 4. Vildan (19 Şubat 2015 saat: 01:17)

  Ablam bidonlara Sıvı yağları koymuş teyzeme vermek için benim yatağıma koymuştu..hepsi dolu berrak sarı Sıvı yağlardı.içlerinden biri yarım,bir diğeri ise boştu..Bende bu yağları yatağımın üstünde görüp elime alıyordum.hepsini kucağıma yerleştiriyordum..


 5. HÜLYA OFLU (20 Ekim 2015 saat: 14:54)

  rüyamda yatak gibi birşeyin altından eğilip bakıyorum sabunları görüyorum onları alıyım derken sıvı yağ var 1 kiloluk birden fazla onları dışarı çıkarıyorum dolaba koyun burda bir sürü var almayalım parayla diyorum gerisini hatırlamıyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,