RuyaTabirleri.com

Rüyada Sivilce Patlatmak

Rüyada sivilce patlatmak, rüya sahibinin sevincini yakınlarıyla paylaşmak isteyeceğine işaret eder. Kişi, açık sözlü ve açık yürekliliği sayesinde sadece sevincini değil, üzüntüsünü, sıkıntısını, ayıbını ve eksiğini de sevdiği ve güvendiği kişilerle paylaşarak, onlardan akıl almayı becerebilecek kadar tevazu sahibi kimsedir diye tasvir edilir. Rüyada sivilce patlamak, genel anlamı ile gizli kalan şeylerin ayyuka çıkmasına tabir edilir.

Rüyada Sivilce Sıkmak

Rüyada sivilce sıkmak da sivilce patlatmakla benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin bazen günah çıkarması amacıyla bazen de övgüye layık bulduğu işlerini herkesle paylaşmasına işaret eder. Gerçeklerin konuşulmasına ve etekteki taşların dökülmesine yorulur.

Rüyada Sivilce Koparmak

Rüyada sivilce koparmak iki şekilde tabir edilir. Eğer rüya sahibi canının yandığını hissederse bu hayırlıdır ve kem gözlerden korunmaya işaret eder. Fakat rüyayı gören kişi, sivilceyi koparttığında hiçbir şey hissetmese o halde bazı kötülükler karşısında savunmasız ve çaresiz kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Yüzünde Sivilce Çıkması

Rüyasında yüzünde sivilce çıktığını gören kişi, büyük şans ve büyük kısmet yakalayacak, önemli oranda mal varlığına ve paraya kavuşarak, bolluk ve bereket içinde olacak demektir. Bu rüya aynı zamanda gönül işlerinin de yolunda gideceğine ve kişiye mutluluk getireceğine delalet eder.

Rüyada Sivilcenin Kanadığını Görmek

Rüyada sivilcenin kanadığını görmek, rüya sahibinin tam da her şey bitti, yandım, öldüm, bittim dediği ve çok ümitsiz olduğu bir anda hayırlı bir haber alarak, silkelenmesi, kendine gelmesi ve ümitlerinin yeniden yeşermesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sivilceden İrin Aktığını Görmek

Rüyada sivilceden irin ya da başka değişle iltihap aktığını görmek çok hayırlıdır. Rüya sahibinin tüm dertlerinden ve hastalıklarından kurtulmasına, yüzünün gülmesine ve eskisi gibi yaşam sevinciyle dolmasına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Sivilce Patlatmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. yasin (28 Aralık 2013 saat: 15:53)

  Göğüs kısmında kılların arasında bezeler halinde süt kadar beyaz renkli tahmini 6-7 tane sivilce gördüm.ilk önce tedirginlik le bunları sıkmaya başladım.ama canımın yanmadığını fark edince hepsini sıktım ve rahatlama hissi yaşadım ve mutlu oldum.sivilceler dağılmadan (sanki lavra gibiydi) çıktı ve hepsi beyaz renkliydi. Aslında korkulacak bisey olmadığını farkettim ve bu durumu esinle paylastım.


 2. Hakan (10 Şubat 2014 saat: 11:12)

  Merhabalar
  Rüyada göbeğimi kontrol ediyordum – normalde spor yapiyorum ve iyice erişmişti. Ana son 1 aydır finaller projeler derken hic spor yapamadım bu nedenler göbeği
  Biraz daha büyüdü ve ben bunu takıntı haline getirdim o yuzden gunde 4-5 kere aynanın karşısında kendime bakıyorum – ilk once bunun bilinçaltı oldugunu dusundum ama Ruyadaki asıl dikkat çekici unsur göbeğimdeki cok buyuk bir sivilce idi. Ucu küçüktü sıkıca patladı biraz etrafa dağıldı birazı da tepsiye geldi ama tepsi üzerinde pencereler vardı ve sadece onları kirletmişti sonra sivilcenin kalan kısmını sıktım cok midem bulanında uyandım sivilcenin deposu gibi olan kısım iki parmak kalınlığında ve serçe parmağım uzunluğunda silindir şekkindeydi.

  Ayrıntılı anlatmamızı istemiştiniz bende anlattım :)


 3. SİBEL (14 Mayıs 2014 saat: 15:28)

  merhaba,rüyamda yüzümde çene bölgesinde sivilce gördüm elimi değdim içi doluydu sonra sıktım amaaa öyle bir irin aktıki oluk oluk denir ya o kadar en sonundada toplu halde yağ birikintisi gibi bşy ama 2 kilo var yüzümden boşaldı.çok şaşırdım korktum da okadar çoktu kiii ama sonra bu kadar irin akınca rahatladığımı hissettim sanki yükten kurtuldum .yorumlarsanız sevinirim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,