RuyaTabirleri.com

Rüyada Sivrisinek Görmek

Rüyada sivrisinek görmek, rüya sahibinin hayatındaki, küçük hesaplar peşinde olan, faydacı, menfaat ve çıkar düşkünü, ucuz ve basit hareketler içindeki bir kimsenin varlığı ile tabir edilir. Bu kişi rüya sahibinin malına ve parasına göz dikmiş, içten pazarlıklı, alttan alttan gizli planlar yapan ve rüya sahibinin arkasından iş çeviren kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Sivrisinek Öldürmek

Rüyada sivrisinek öldürmek, rüya sahibine yük olan, üstelik dost gibi görünüp, haince planlarla zarar vermeye çalışan bir düşmanından kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu hain kimseden kurtulması hayatında çok şey fark ettirecek ve kişinin rahata kavuşarak, huzura ermesini sağlayacak demektir.

Rüyada Sivrisinek Isırması

Rüyada sivrisineğin kendini ısırdığını gören kişi, kendisine karşı pusu kurmuş, maddi anlamda kendisinden fayda görmeye çalışan bir kişi ile karşı karşıya kalacaktır diye tabir edilir. Bu kişi fırsatçı kimsedir ve elinden geldiğince rüya sahibi üzerinden nemalanmaya çalışıp, onu sömürmek için her şeyi yapacaktır.

Rüyada Sivrisinek Sürüsü Görmek

Rüyada sivrisinek sürüsü görmek, iyi değildir. Hastalık, sıkıntı ve zorluk anlamına gelir. Rüya sahibinin dert edineceği, gözyaşı dökeceği ve çok mutsuz olacağı bazı olaylarla karşılaşacağına ve çok meşakkatli günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Sivrisinek Yakalamak

Rüyada sivrisinek yakaladığını gören kişi, birinin yapacağı bir kötülüğü, hileyi ya da fesadı fark edecek demektir. Bu kişi rüya sahibinin çevresinde dönüp dolaşan biridir, rüya sahibi aynı şeyi kendisine de yapacağını düşünerek bu kişiyle tüm iletişimini koparacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Ölü Sinek Görmek

Rüyada ölü sinek görmek, rüya sahibinin haklılığını ispatlayamadığı ama sonuna kadar haklı olduğu bir konuda, aklanmasına ve bazı kişiler tarafından kendisine haksızlık yapıldığı için özür kabul etmesine işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Sivrisinek Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Anonim (14 Eylül 2014 saat: 08:18)

    Rüyamda otuz kırk sivri sinek sağ elimin parmağıma konmıştu elim karıncalanmaya başladı ve kıpkırmızı oldu ufluyordum gitmiyorlardı sonra odama koştum odamda parmak kadar kahverengi bir yarasa uçuyordu çok korkup ortunun altına saklanıyordum sonra arkadaşım beni bir uere goturuyordu arabayla bir tepe ve bir tavus kuşu oradan oraya zıplıyordu sonra yanımıza gelip bizimle konuşuyordu arkadaş oluyorduk hangi diziyi izleyeceğimizi şaşırdık valla oooo dediğini çok net hatırlıyorum sonra biizmle eve geliyordu ben tepede resimlerini çekmeye çok uğraşmıştım ama kameram bir turlu çekmemişti rica ediyorum kanatlarını tam aç da bi resmini çekeyim diyorum oflaya puflaya yapıyor ve çekiyorum sonra sevgilimle ders çalışıyoruz biri geliyor ama unuttum bana ilgi duyan bir erkek sevgilim çok kıskanıyor bende o erkeğe iyi davranıyorum sonra sevgilimin gonlunu almak için ona donup ayaklarını ısırıyorum gıdıklıyorum onu topuğu yanağıma suruyor çok sert diyorum

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,