RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Arabaya Binmek

Rüyada siyah arabaya binmek, parlak bir iş hayatına, iyi bir öğrenime ve refah içinde geçirilecek bir geleceğe işaret eder. Rüyasında siyah arabaya bindiğini gören kişi makam sahibi ve söz sahibi bir kimse olur. Ailesinden birinin siyah bir arabaya bindiğini gören kişinin hanesinden bir kimse hayırlı bir iş için yolculuğa çıkar. Para ve gayrimenkul konusunda da artış yaşanacağına işarettir.

Rüyada Araba Görmek

Araba görmek genel olarak iş hayatı ile ilgili bilgiler verir. Kişinin gördüğü araba siyah ise resmi işlerinin kolay yürüyeceğine ve iş sahibi ise işini büyüteceğine delalettir. Beyaz bir araba görmek bekar kişi için yakın zamanda gerçekleşecek evliliğe, evli bir kişinin böyle bir rüya görmesi de, bir hastayı ziyarete gideceğine yorulur. Arabaya biniliyor ise rüya daha da hayırlı anlamlara sahiptir. Sarı renkli bir araba görmek iş ve çevre değişikliğine, farklı yerlerden gelecek olan mal ve paraya işaret eder.

Rüyada Arabadan İnmek

Rüyada bir arabadan indiğini gören kimsenin işleri ters gitmeye başlar. Aile içinde tartışmalar yaşar ve geliri düşer. Rüyada arabadan inmek bazı durumlarda Allah yolundan ayrıldığına ve manevi yönde inancı zayıf bir kimse olunduğuna delalettir. Hastalık sahibi olmaya ya da sağlık ile ilgili bir takım olumsuz gelişmeler yaşanacağına da alamettir.

Rüyada Araba Sürmek

Kişinin geleceği için büyük ve önemli bir karar almak üzere olacağını işaret eder. İşinde terfi etmeye de yorumlanan rüya aynı zamanda arabayı süren kişinin hayırlı bir eş sahibi olacağına da işaret eder Araba kullanmak bazı durumlarda iyi gelir getiren bir yatırım yapılacağına da tabir olur.

Rüyada Siyah Araba Satın Almak

İş hayatında büyük bir değişiklik olacağına, maddi açıdan rahata erileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.
Rüyada Siyah Arabaya Binmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Eslem çal (31 Ekim 2014 saat: 09:21)

  Rüyanın ilk başında okuldaki iki hocadan en yakın arkadaşımla birlikte kaçıyoduk çünkü bizi okuldan kaçıp sigara içerken yakaladı daha sonra dayımı gördüm şu şekilde oldu ben dayım gelicek diye banyoya giriyorum ama vakit geliyo yetişemicem diye tren garına bornozla gidiyorum sonra işte dayım trenden iniyo el saalıyorum burdayım diye dayım bi araba gösteriyo sanırım kendi kızına almış siyah bi mini coper a benziyo biniyorum çok güzelmiş falan diye ama araba mormal arabalar hibi çalışmıyo böyle oyun konsolu gibi direksiyonu faian yok ben arabayı sürüyorum bayada yağmur yağmış ve çamur var küçük uzun su birikintileri hatta dereye benİyolar ama su birikintisi çamur heryer ben bu su birikintisine girmeden tam ucunda zor durduruyorum arabayı hatta kendimde çamura yüzüm değicekken son anda çekilebiliyorum yengemi görüyorum baba tarafından olan dayın arabamı almış diyo bende evet diyorum tabi alırlar birsürü parası var falan diyo ayrıca evde küçük konuşan oyuncaklar vardı.


 2. uğur deniz (11 Mart 2015 saat: 00:50)

  rüyamda siyah bir bmw aldım arkdasımla bindik eski mahallenin oraya gittik bu arada aracıda ben kullanıyodum eski mahallenin orda tatlıcıların oldugu yerde durdurdum aracı araçtan iner inmez pek sevmedigim bir arkadası gördüm araba benimmi diye sordu ben evet dedim o esnada arabyla beraber geldigim arkadasım arabayı tatlıyla doldurdu ve orada uyandım.


 3. Enis (07 Haziran 2015 saat: 08:24)

  Sabah kalktığımda saat 9 ila 10 aralarında arkadaslarımın yanına gittim. Arkadaşlarımın yanına geldiğimde, bi arkadaşım hadi kalkın yüzmeye gidelim dedi. Bize tamam deyip yola koyulduk arda iyice oyalandık zaman çok çabuk geçmişti akşam olmuştu sonra havuzdan çıktık evin yolunu tuttuk giderken yağmur başladı her yer çamur olmuştu işte giderken bir tepenin önüe çıktık zaten tepe dediğim öyle deldi yokuş gibiydi işte giderken bi köpek çıktı karşımıza onla hiç uğraşmadan yola devam ederken 5-6 tane köpek havlamaya başladı ve üstümüze doğru koşmaya başladılar arkadaşlarımla bir hepimiz kaçmaya başladık sonra siyah bir araba beni ve bi arkadaşıma binin dedi biz koşarak o siyah arabaya bindik ve oradan uzaklaştık


 4. ozcan (22 Aralık 2015 saat: 01:33)

  Mrb.. ruyamda.. karanlik kavusmus ve ben bir yol.kenarinda bekliyorum.. ve normal hayatta.. manevi olarak canini yaktigim birisi.. siyah merceddes vito ila yanima yaklasiyor. Ve bende biniyorum.. beni evime getiriyor.. otoparka iniyoruz. Ben iniyorum. Buda inip wc ye gidiyor.. bende eve cikiyorum.. bu ne anlama geliyor


 5. satı (24 Mart 2016 saat: 14:49)

  Rüyadamda köydeki evimizdeki örümcek aglarinı temizliyorum komşular geldi ve gizli gizli konuştular ve arkadaşım geldi öğretmen ve siyah audi bindik giderken tahta direğe carpacaktı ve direksonu kıvırdı kurtulduk ve güzel şekilde gittik


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,