Rüyada Siyah Gelinlik Giymek


Rüyada siyah gelinlik giymek, gerçekte her ne kadar alışılmışın dışında bir şey olsa da aslında büyük şans ve kısmet olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağı, işlerinin ve yaşamının yoluna gireceği, planlarının istediği doğrultuda ilerleyeceği ve ticaretten yana karının artacağı anlamına gelir. Dileklerin, amaçların ve hedeflerin gerçekleşeceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Siyah Gelinlik Giydiğini Görmek

Bir kişinin kadın ya da erkek olması fark etmeksizin rüyasında siyah gelinlik giydiğini görmesi hayırlara alamet eder. Sıkıntıların sona ereceğine, gözyaşının kuruyacağına, kişinin korkularından, endişelerinden kurtulacağına, içini kemiren düşüncelerinden de sıyrılacağına ve böylece huzuru yakalayacağına yorulur.

Rüyada Siyah Gelinlik Almak

Rüyayı gören kişinin isteklerine kavuşacağına rivayet edilir. Rüya sahibi, her neye sahip olmak istiyorsa Allah’ın kendisine onu nasip edeceğine işaret eder. Rızıktan, paradan, dünya güzelliklerinden ve mutluluktan yana bolca nasiplenmeye ve zenginlik yaşamaya delalet eder.

Rüyada Siyah Gelinlik Giymiş Birini Görmek

Rüya sahibinin, uykusunda siyah gelinlik giymiş kimsenin başarısına, yükselişine, sevincine ve yaşayacağı güzel günlerine tanıklık edeceğine ve o kimse ile heyecanlanacağına, mutlu olacağına ve güleceğine delalet eder.

Rüyada Siyah Gelinlikli Gelin Görmek

Rüyasında siyah gelinlikli gelin gören kişinin muradına ereceği kabul edilir. Kişi, hayallerinin ve arzularının peşinden koşmaktan vazgeçmemesi durumunda onları yaşama şansına ve mutluluğuna nail olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kendini Siyah Gelinlikle Görmek

Rüyayı gören kişinin mutluluğuna mutluluk katacak güzel ve olumlu gelişmelerin meydana geleceğine rüya sahibinin bir anda tüm derdini ve kederini unutacağına alamet eder. Şansın döneceğine, hayatın kişinin yüzüne güleceğine, kendisine istediklerini nasip edeceğine, rızkının artacağına, nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına tabir edilir ve hayır olarak değerlendirilir.

Rüyada Siyah Gelinlik Giymek Hakkındaki Rüyalar;

  1. YAĞMUR (16 Şubat 2014 saat: 13:05)

    simsiyah bir gelinlik giymiştim.fotoğraflar çektiriyordum ve yüksek bir yerdeydik uçuyordum tutuyorlardı uçuyordum neden uçtuğumu anlayamadan.aslında uçurken zayıflıktan ya da tarlatanın havasından uçabilme ihtimalini de düşündüm.ama sürekli iyi fotoğraf çeken biri çekiyordu başkasının düğün fotoğraflarını ama çok yüksek bir yerdi .ve uyanamadım kasıldım hareket etmeye çalıştım edemedim korkunç bir rüya değildi ama uyanamadım.bütün vucudum kasıldı.uyandım ama hareket edemedim.dua ettim ve ayıldım

  2. melek (08 Nisan 2014 saat: 07:04)

    Ruyamda evleniyormusum siyah gelinlik giycekmisim elimde tutuyorum bir ara giydigimide goruyorum uzerimde siyah gelinlik varken burnum kanadi lavaboya once 1.2 damla geldi sonra normal kan renginde akici kan geldi elimede bulasti.cok uzun surmedi elimu ve burnumu yikadim sonra rahatladim ruyamda burnumun kanamasinin bana yarari olcakmis.evliyim gercekte hic tanimadim biriyle evleniyordum insanlar vardi

  3. melek (08 Nisan 2014 saat: 07:17)

    Ruyamda evleniyormusum gercekte evliyim hic tanimadigim adamla evleniyorum ruyamda adam bana cok iyi davraniyor komple ciplak degilim edep yerlerim kapalidiger yerlerimi siyah tulle kapatmisim sonrasiyah gelinlik giycekmisim elimde tutuyorum bir ara giydigimide goruyorum uzerimde siyah gelinlik varken burnum kanadi lavaboya once 1.2 damla geldi sonra normal kan renginde akici kan geldi lavaboda kan aktiktan sonra parmak genisliginde gittigi yolu goruyorum elimede bulasti.cok uzun surmedi elimu ve burnumu yikadim sonra rahatladim ruyamda burnumun kanamasinin bana yarari olcakmis.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,