RuyaTabirleri.com

Rüyada Soba Borusu Görmek

Rüyada soba borusu görmek, bir karamsarlığa düşüleceğine işaret eder. Rüya sahibi, içinden çıkılmaz, karmaşık işlere girişecektir. Önünde tercih etmesi gerekecek yollar olacaktır. Bu yollardan doğru yolu seçmesi kolay olmayacaktır. Çünkü hem ailesini hem arkadaşlarını etkileyecek tercihler vardır. Bu nedenle rüya sahibi için oldukça zor dönemler yakındır. Bu durumdan kurtulmak kişinin kendisinde bitecektir.

Rüyada Soba Borusu Temizlemek

Rüyada soba borusu temizlemek, rüyada soba borusu görmekte anlattığımız karamsarlığın çözülmesi anlamına gelir. Rüya sahibi uzun uğraşlar sonucunda karanlıktan aydınlığa ulaşacaktır. Rüya sahibi bu sorunlar karşısında yalnız kalacaktır. Çevresinden beklediği desteği göremeyen kişi başta üzülecek ancak sorunların üstesinden gelebildiği için kendisi ile gurur duyacaktır.

Rüyada Soba Kurmak

Rüyada soba kurmak, aileye olan düşkünlükle ifade edilir. Rüya sahibi ailesine olan bağlılığı ile sınanacaktır. Aileden uzak bir yere gidilecek ve orada yaşamaya başlanacaktır. Bu durum aile için zor bir durum olacak, alışkanlıklardan vazgeçmek kolay olmayacaktır. Ancak rüya sahibi her seferinde ailesine olan sevgisini gösterecek, ailesi de rüya sahibine destek olacaktır.

Rüyada Boru Görmek

Rüyada boru görmek, para anlamına gelir. Aynı zamanda bolluğa işaret eder. Rüya sahibi, kazançlı bir işte çalışacak maddi sıkıntı çekmeyeceği bir yaşam sürecektir. Rüyada boru çalmak, birilerinin dedikoduların maruz kalmak anlamına gelir. Rüya sahibi kendisine iftira atan, dedikodularla insanlara yanlış bilgiler sunan kişiyi öğrenecek ve onunla bütün ilişiğini kesecek.

Rüyada Soba Borusu Yıkılması

Rüyada soba borusu yıkılması, aile içerisinde yaşanacak ciddi sıkıntılara delalet eder. Rüyayı gören kişinin evinde aile saadeti yerini çatışmalara bırakacaktır. Sorunların üst üste gelmesi ailenin dağılmasına neden olacaktır. Anne ve babanın ayrılması ya da ailenin bir ferdinin evden ayrılması söz konusu olacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+
Rüyada Soba Borusu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,