RuyaTabirleri.com

Rüyada Sofrada Yemek Yemek

Rüyada sofrada yemek yemek, kalabalık bir ortamda ise iyiye yorulur. Kalabalık bir yer sofrasında yemek yiyen kişi, çevresinin de desteği ile işlerini büyütür ve kazancı artar. Aynı zamanda böyle rüya görenlerin aile ve akraba ilişkilerindeki pürüzler de ortadan kalkar. Yardımlaşmaya ve aile içindeki uyuma da delalet eder. Bir sofrada yemek yiyen kişinin rızkı daim olur ve yemeğini muhtaç kimselerle paylaşır. Alçak gönüllü ve iyiliksever bir kimse olunduğunun da işaretçisidir. Yalnız başına yer sofrasında yemek yemek ise, büyük bir üzüntünün işaretçisi olduğu gibi, bu durumun uzunca bir süre daha devam edeceğine de işaret eder.

Rüyada Yemek Yemek

Lezzetli ve güzel yemekler yiyen kişiler olumlu gelişmeler yaşarlar. Acı veya ekşi yemek yediğini gören ise üzücü bir haber alır. Acı yemek aynı zamanda rüya sahibinin hastalanacağına da işaret eder. Rüyada tatlı yiyen kimsenin kızı olur, ekşi gören veya yiyenin ise oğlu olur. Biberi bol yemek gözyaşına yorulurken, bozuk bir yemek yediğini gören kimsenin işleri ters gider, kazancı da haram yoldan olur. Hem acı, hem de tatlı bir yemeği aynı anda yiyen kimsenin kötü düşündüğü bir iş hayırla sonlanır. Bekar bir kimse sofrada yemek yediğini görürse kısa süre içinde evlenir.

Rüyada Birinin Elinden Yemek Yemek

Başka bir kimsenin elinden yemek yediğini gören kişinin devlet makamlarından birinden yardım görmesine yorumlanan rüya, aynı zamanda uzun süredir çözülmesi beklenen bir işin kişinin menfaatine uygun şekilde nihayete ereceğine de tabir edilir.

Rüyada Sofrada Yemek Yemek Psikolojik Yorumu

Kişinin kalabalık aile ortamlarına duyduğu özleme tabir olunacağı gibi, aynı zamanda birlik ve beraberlik içinde yapılan eylemlere karşı da büyük bir özlem içinde olduğunun işaretidir. Yalnızlıktan bunalan ve kendisini soyutlanmış hisseden kişilerde bu gibi rüyalar vuku bulabilir. Aynı zamanda önemli bir toplantıya girecek olanların veya büyük kararların arifesinde olanların da bu şekilde rüyalar görmeleri normal kabul edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Sofrada Yemek Yemek Hakkındaki Rüyalar;

  1. mehmet Kaplan (05 Mart 2015 saat: 17:28)

    Ben dün gece sevdiğim kızı rüyamda gördüm. Ailesi ile beraber sofraya oturmuş yemek yiyorduk onların evinde. Kızın annesi ablaları kardeşleri ile beraber . Ben kızı dört yıldır seviyorum. İlişkimiz yeni bitti ve bir hafta sürmüştü. İlişkimizin bitmesinin nedeni kız beni sevemediğini söylemişti. Ama sevdiğini biliyorum. Bu arada sevdiğim kız ve annesi rüyamda bana gülümsüyordu. Açıklarsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.


  2. Gülcan (26 Ağustos 2015 saat: 01:23)

    Annem rüyasında babamla eşimi aynı sofrada yemek yerken görmüş eşimin beni dovdugunu görmüş bende amcamın kızını gördüm bana iki tane çeyrek altın verdi ben birini oglumun göğsüne taktım diğerini kabiyla beraber oglumun bebek çantasına koydum ne anlama geliyor aciklar msnz


  3. Nevin (29 Ocak 2016 saat: 20:49)

    Birkac gundur ayni ruyayi farkli sekilde goruyorum annemle babam bir yil once bosandilar.Ruyamda mevlit okutugumuzu ve anneminde orda oldugunu ve kalabalikta yer sofrasinda yemek yediyimizi goruyorum ve babamin ilk ruyamda anemle baristigini ikinci kez se silahla onu oldurmeye calistigini ve anneme siper oldugumu gordum ve babamin seni de oldururum demesiyle uyandim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,