RuyaTabirleri.com

Rüyada Soyulduğunu Görmek

Rüyada soyulduğunu görmek, hayırlara alamet etmez ve şerli olaylar yaşanacağına, rüya sahibinin yıpranacağı ve üzüleceği kadar kötü günler geçireceğine alamet eder. Bu rüya hem maddi hem de manevi anlamda zarara uğramaya, sadece yokluk değil aynı zamanda acı da çekmeye alamet eder. Rüya sahibinin borçların yükü altında ezileceği, çaresiz kalacağı ve gözyaşı dökeceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Evin Soyulması

Rüyada evin soyulması, sabretmek ve sıkıntılara göğüs görmek sayesinde rüyayı gören kişinin mutluluğu ve istediği başarıyı yakalayacağına ve istediği maddi imkânlara sahip olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Hırsız Görmek

Rüyada hırsız görmek, rüya sahibinin başına büyük felaketler ve musibetler geleceğine, kötü kişilerle karşılaşacağına, onlar nedeni ile başının beladan kurtulmayacağına ve huzurunun kaçacağına işaret eder.

Rüyada Hırsız Olmak

Rüyada hırsız olmak kötü şans olarak ifade edilir. Rüyayı gören kişinin planlarının ve projelerinin bozulacağına, işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına işaret eder.

Rüyada Hırsız Kovalamak

Rüyada hırsız kovalamak, rüya sahibinin karlı işlere girmek ve rakiplerini arkasında bırakmak gibi düşünceleri olduğu ve kişinin de bu projeler üzerinde çalıştığı şeklinde açıklanır. İşinde yükselmeye ve başarılı olmaya rivayet edilir.

Rüyada Hırsız Yakalamak

Rüyada hırsız yakalamak, amaçlara ulaşmaya, hedefleri tutturmaya ve hayalleri gerçekleştirmeye çok yaklaşmaya delalet eder. Rüya sahibinin kendine olan özgüveni sayesinde her işin altından kalkacağı ve mesleğinde yüksek makamlara çıkacağı anlamına gelir.

Rüyada Hırsız Saldırısına Uğramak

Rüyada evine giren hırsızın saldırısına uğramak, rüya sahibinin hayatındaki bazı meselelerden yana içinin rahat olmadığına, kafasının karışık olduğuna ve bu durumun kendisini çok huzursuz ettiğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin kafasında bazı soru işaretleri olduğu anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Soyulduğunu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ilhan (10 Ocak 2014 saat: 09:52)

    İyi günler gördügüm rüyayi hatirladigim kadariyla anlatim. Bugün ise gitmem gerekiyordu gitmedim sabah ise gider gibi evden cikiyorum esimi dolmus duragia birakiyorum oglumu da annem gile birakip tekrar arabaya biniyorum ve ise gidip gitmemeyi dusunurken cikip eve geliyorum. Ustumu degistirirken yatak odasinin cekmeceleri falan acik ortalik biraz daginik velhasil hirsizi yakaliyorum esimin bi kac tane yuzzugunu calmis yutmaya calisti ama aldim. Bu arada herzaman dolastigim 4 arkadasimi bizde oturuyorlarmis ben hirsizi yakaladim hic mudale etmediler polisi aramalarini soyledim arkadas aradi ve bir sure sonra arkadaslarin hepsi gittiler. Hirsizla bi sure öyle Kaldik bu süre içinde neden boyle birsey yaptigini sordum fakat cvp vermedi. polis geldi ve evde bi kac biş sorarken hirsizin teyzemin ingiltere deki. Oglu oldugunu ogrendim bi tuhaf oldum.. gerisini hatırlamıyorum.

    İlginiz için teşekkür ederim. Saybilar…


  2. Hatice (02 Nisan 2014 saat: 03:10)

    Slm son 2 haftayi gecgindir sürekli aynı rüyayı görüyorum ne olur bana yardım edin ne demek bu..rüyamda sürekli cuzdanimi görüyorum ya içinden param alınıyor yada kredi kartlarım gidiyor en son dün gece gördüm ve hırsızların kim olduğunu biliyorum peslerine düşüyorum kimseyi inandiramiyorum kaybediyor m peslerine düştüğüm an karma karışıkbir sşey ik gordugum ruyada da birine emanet ediyorum cantami ama o kişi cantami bırakıp yanıma geliyor çanta nerde dedim de de masada diyor gittiğimde çanta yerinde ama cuzdanimin içinden paraların alındığını görüyorum benim üst üstte bu rüyayı görmem ne dir sıkıntı mi musubet mi ne :((


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,