RuyaTabirleri.com

Rüyada Sperm Görmek

Rüyada sperm görmek, bereketli olan işlere delalet eder. Yani rüya sahibinin yaptığı bir işin arkasından başka işler gelmesine ve bu bereketin devam etmesi şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi kendisi için öyle geçerli bir geçim kaynağı bulacaktır ki bu sayede hiç işsiz kalmayacak demektir. Rüyada sperm gören kişi, yaptığı işlerdeki başarısı sayesinde o kadar çok iş teklifi alacaktır ki iş yetiştiremez hale gelecek, sabahlara kadar çalışmak zorunda kalacak ama elde edeceği kazanç sayesinde emeğinin karşılığını alacak demektir.

Rüyada Sperm Bulaşması

Rüyasında giysisine ya da vücudunun bir yerine sperm bulaştığını gören kişi hayır ve iyilik görecek demektir. Rüya sahibinin bir dileğinin gerçekleşeceğine ya da muradının olacağına tabir edilir.

Rüyada Sperm Yutmak

Rüyasında sperm yuttuğunu gören kişinin geçim kaynağı tükenecek ve yeni bir kazanç kapısı aramak zorunda kalacak demektir. Malından ve parasından bilinçsizce ve gereğinden fazla yemeye tabir edilir.

Rüyada Sperm Yemek

Rüyada sperm yemekle, sperm yutmak benzer şekillerde yorumlanır. Rüya sahibinin gereksiz yere harcama yapıp sonra da beş kuruşsuz kalıp, darlık çekeceğine işaret eder.

Rüyada Sperm Fışkırması

Malın ve kazancın aşırı şekilde artmasına delalet eder. Rüyasında sperm fışkırdığını gören kişinin kendince küçük bir servet sayılacak mal varlığına kavuşacağına, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine tabir edilir.

Rüyada Meni Görmek

Kazanç kapılarının ve kısmetin açık olmasına, ömür boyu darlık ve geçim sıkıntısı yaşanmayacağına, rahatın da huzurun da yerinde olmasına işaret eder. Aynı zamanda sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömre delalet eder.

Rüyada Sevişmek

Bu rüya hayırlara ve hayır bulmaya tabir edilir. Rüya sahibi hayatta her dileğine ve arzusuna kavuşacak, gerek iş hayatında gerek evlilik hayatında hayır görecek demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Sperm Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. cuma (13 Ocak 2014 saat: 13:21)

    eşim ruyada önce bilgisayarda camda görüştüğümüzü ve yan yana olmamızı çok istediğini sölediği anda yanımda bulu vermiş kendisini.ilişkiye girdiyimizi biterken eline bittiyimi onu temizlemek için su arayıp bulamadığını sonra bilinmedik yollara girip yolunu bir süre kaybettiğini ama sonunda birine sorup tekrar eve geldiğini görmüş.bu anlattığımız aramızda kalacak demi bi başkasına ulaşmasın bi siz bide allah biliyor hayırlı yorumlar saygılarla…..


  2. sercan (23 Nisan 2014 saat: 06:05)

    Iyi gunler ruyamda 2 tane bekar yakin akrabam babalarinin yaninda uzivlariyla surekli oynamakta ve asiri durumda sperm fiskirmasi meydana gelmekte. Bu durum beni kaygilandirmakta ama babalarinin hosuna gitmekte. Hatta bunlardan biri babasinin yaninda bir bayanla cinsel iliskiye girmekte ve katsidaki bayana ciddi zarar vermekte bu furum da yine babasinin hosuna gitmekte. Bu iki akrabam da birbirlerinin amca cocugudur. Genel olarak aklimda kalan ikisinin de uzuvlarinin cok buyuk olmasi ve cok miktarda sperm fiskirmasi . Babalarinin üzerlerine bulasmasi. Yorumlarsaniz sevinirim. Cevabiniz icin tesekkurler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,