RuyaTabirleri.com

Rüyada Suda Yılan Görmek

Rüyada suda yılan görmek, kişinin çevresindeki insanların maddi açıdan zengin insanlar olacağına yorumlanır. Genel olarak bir çevre değişikliği yapılacağına ve bunun da kişinin hayatına olumlu yansıyacağı anlamına gelir. Rüyada su görmek kişi için her türlü hayırlara vesile olduğundan, su içinde yüzen bir yılan görmek ise kişinin iş hayatında da hayırlı gelişmeler olacağına ve bolluk içinde bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyasında zehirsiz bir yılan gören kimsenin değerli bir mala kavuşacağı, ederi yüksek bir gayrimenkul satın alacağına yorulur. Görülen yılan zehirli ise bu durumda çok büyük bir düşman sahibi olduğuna ve zarar göreceğine işarettir. Rüyada birden fazla yılan gören kişinin yakın çevresi ve akrabaları ile ilgili ciddi sorunlar yaşayacağına ve düşmanlarının olduğuna işaret eder. Rüyasında vücudundan yılanlar çıktığının görülmesi ise, kişinin eşinden ya da çocuklarından büyük bir düşmanlık göreceği anlamına gelir. Evin içinde yılan gören kimseye aileden birinin zarar vermesi söz konusu olduğundan uyarıcı mahiyette bir rüyadır. Rüyayı gören erkek ise ve koynundan çıkan bir yılan görüyorsa bu durumda oğlu ile ciddi bir münakaşa yapacağına yorulur.

Rüyada Yılanla Konuşmak

Rüyasında yılanla konuşan kişi, gerçek hayatta kendisine kin besleyen ve düşmanlık etmek isteyen birini alt eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin küskünlük yaşadığı veya kırgınlık içinde olduğu biri ile de barışacağına delalet eder. Rüyada yılanla konuşmak kişinin yararına işler içinde bulunacağına ve iyi gelişmeler yaşayacağı anlamına da gelir.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyasında yılan öldüren kişinin hayat arkadaşı vefat eder. Bazı rüya alimleri ise rüyada yılan öldürmenin bekar kimseler için evlenmek anlamına geldiğini söylerler. Rüyada önce bir yılanla boğuşuyor ve sonrasında öldürülüyor ise, bu durumda gerçek hayatta büyük bir düşmanı alt edip zafer kazanılacağına işarettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yılan ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri Rüyada Yılan Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Suda Yılan Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. yasin (08 Temmuz 2014 saat: 09:09)

  göl kenarındayız yanımda üç veya dört arkadaş var arkadaşın ikisi gölün içinde ben yılanı görüyorum ama ahttopot gibi sonra biz kaçmaya başlıyoruz gölün kenarından koşarken yılan benim bacağıma dolanıyor benim elimde kesici bir alet var dolanan kısmından kesiyorum ben koşmaya devam ediyorum tekrar dolanıyor birdaha kesiyorum ve sonkez birdaha dolanıyor onuda kesiyorum kestikten sonra arkama baktım yılandan küçük bir parça kalıyor o parçada dolanmaya çalışıyor ama ben onun üzerine basarak eziyorum tam o anda uyandım şimdiden teşekkür ederim


 2. raziye (19 Kasım 2014 saat: 12:49)

  Dinlenmek için bi tatil şehrine gidiodum kardeşlerim le sonra suya bakarken büyüklü küçüklü su yilanlari vardi. Küçük kardeşim yilani eline aldikca BN korkup Çiğlik atiodum sonra cigliklarimi annem duyup geliodu sudan bi yilan alip atiodu yilan ortadan ikiye bölünüp oluyordu. Hep birlikte eve gidioduk yolda. Eski sevgilim yüzüme top atiodu onla tartisip ewe gittiğimde kardeşimin olduğunu goruodum bu ne demek çok korkunç bi ruyaydi şimdiden tskler


 3. eren (27 Ocak 2015 saat: 09:31)

  Kaplumbağayı telin üzerine bırakıyordum teli geçebilirim diyor sonra kaplumbağa bana geldiye bağırıyor sonra ben kaplumbagayi alip havuza koyuyorum ama suda ip gibi bir şey var ip yilanmı kaplumbağayı yiyor ve bana doğru geliyor kafasıre yeşil renk bana gelirken geriye doğru atlıyorum uyanıyorum yılan benı ısıramıyor yani


 4. abdurrahman (13 Şubat 2015 saat: 00:42)

  ben ve arkadaşım dere kenarına gidiyoruz arkadaşım derenin karşısına geçmeye çalışırken tam derenin ortasında yani suyun içinde bir büyük yılan arkadaşımın ayagına dolanacagı sırada ben fark ettim ve yılanı kuyrugundan çektim ve yılanı fırlattım


 5. Serdar Kesikbaş (15 Mayıs 2015 saat: 00:02)

  Ben ve yakın arkadaşım gölün kenarindayiz. Ggolde siyah orta boylarda bir tane yılan var. Sol tarafımızda ufak bir patika yolu var tam ortada bize dogru bakan yavru timsah vardı. Arkami döndüğümde yılan arkadaşımın elini ısırdı ve arkadaşım yilanla boguştu yilan vücuduna dolandı sonra da kayboldu. Yanına gittim eli kaniyordu ve uyandım..


 6. Gözde (24 Ağustos 2015 saat: 03:19)

  Rüyamda küçük kız kardeşim az su dolu bir yerde oturuyor. Karşısında ben varım ve çaprazındada bir yılan var. Yılan biraz durduktan sonra kardeşimi sokmak için kafasını biraz geri çekiyor bende sokacağını anlayınca yılanı tutmak için elimi uzatıyorum ve yılan baş parmagımın ucundan sokuyor. Daha sonra anneme gösteriyorum parmağımı yılan soktu diye. Annemde “bişey olmaz zehirsizdir o diyor” ve uyanıyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,