RuyaTabirleri.com

Rüyada Suda Yürümek

Rüyada suda yürümek, rüyayı gören kişinin tabiri caizse büyük konuşarak çok iddialı ve riskli işlere gireceğine tabir edilir. Kişi, can ve mal güvenliği var mı, yok mu diye düşünmeksizin bazı işlere koyulacak demektir. Rüya sahibinin yılların emeği olan kazancını, mallarını yine deyim yerindeyse sulara atmaktan çekinmeyeceğine en önemlisi de canını hiçe sayacağına rivayet edilir.

Rüyada Suda Yürüdüğünü Görmek

Bir kişinin rüyasında kendini suda yürürken görmesi, o kimsenin kendini hiç düşünmeden zorlu işlere atacağına bu durumun kendisine sıkıntı vereceğine, hayata karşı cesaretini kıracağına ve kendisini korkulara itmesine neden olacağına alamet eder.

Rüyada Çamurlu Suda Yürümek

Rüyayı gören kişinin kötü işlere bulaşacağına, güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, bu nedenle hem günahkâr olacağına, hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Berrak Suda Yürümek

Rüya sahibi için ferahlık, hafiflik, esenlik ve iyilik olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin yaşadığı sorunlardan kurtulması için deyim yerindeyse kafa dağıtmak amacıyla arkadaşları ya da dostları ile bir araya geleceğine ve eğlenceli vakit geçireceğine alamet eder. Bu geçici bir çözüm de olsa rüya sahibine iyi gelecek demektir.

Rüyada Bulanık Suda Yürümek

Şanssızlık yaşamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin elini attığı ve niyetlendiği bazı işlerde başarısız olacağına, üzüleceğine ve kayıplar yaşayacağına yorulur. Rüya sahibi kısa ve çabuk yoldan zengin olmak için adım atacak fakat bundan hayır görmeyecektir diye yorumlanır.

Rüyada Akar Suda Yürümek

Rüyayı gören kişinin zorluklarla, engellerle ve aksiliklerle karşılaşacağına işaret eder. Hayal kırıklığı yaşayama, umutsuz ve karamsar olmaya, yeni adımlar atmaktan korkmaya ve zarar etmeye delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Suda Yürümek Hakkındaki Rüyalar;

 1. merve (16 Mayıs 2014 saat: 17:22)

  ben rüyamda bu soma da 19 yaşında vefat eden cemali gördüm bir polisten kaçıyodu yardıma ihtiyacı olduğunu hissettm ve onunla koşarak polisi kendime doğru çektim daha sonra biz polisi atlattık bir derenin ortasından taşlara basa basa gectık ben ilk adımda düştüm ve daha sonra kalktım cemal ile bir kalabalığın içine geldik ben onun ölü olduğunun farkındaydım ama belli etmedm sonra o kalabalığın içine doğru yaklaşınca ben ona insanlar senin ölü olduğunu biliyolar içlerinden nasıl geçice dedim cemal olsun benim için farketmez biz gecelim dedi ve biz birden iyi dost olduk 19 yaşında olmamıza ramen çocuk gibi zıplaya zıplaya gittik


 2. Perihan (02 Temmuz 2014 saat: 20:32)

  Ben rüyamda birden bayılıyordum ve beni hastaneye götürüyorladı. Sonradan hasta olduğumu öğreniyordum ve yakınlarım benim için ağlıyordu, bende kendim için ağlıyordum. Beni hastalığımdan dolayı ameliyat ediyorlardı. Sonra balıklı bir havuzda yürümeye başladım. Sürekli rüyalarımda hasta olduğumu görüyorum. Bu ne anlama geliyor? Lütfen açıklayıcı bir yorum yapar mısınız?


 3. Sümeyye (20 Ekim 2014 saat: 14:08)

  ben Rüyamda söyle gördum hemen cvp yani yorumlarsaniz sevinirm menmun kalirm..:) Rüyamda ici dolu bir havuz gördm ben arabadaydm bir adamla konusiyordm adam bana zarar vermek istedigini hissedyrdm oyüzde arabadan indm ve dolu olan havuzun sanki bir yolmus gibi yürüdm sonra adam arabadan asa indi ve dediki sen kendinidemi sadece bu özellign oldugnu sanysn sonra adam bir ayagini suya dogru götrydu ve Uyandm.


 4. Yener (16 Kasım 2014 saat: 10:33)

  ben rüyamda yalın ayakla akarsuda biraz yürüdükten sonra su çok fazla olması nedeniyle fazla yürüyemedim. daha sonra derenin yanında olan büyük bir tepeye doğru koşarak yorulmadan çıktım.tepenin tam üstüne çıkacağım sırada üst taraftan gelen birisiyle karşılaştım ve sanki büyük bir ağacın ikiye ayrılmış dalları arasında onun aşağı inmesi için yer verdim. daha sonra ne olduğunu bilmiyorum


 5. Nadide (18 Kasım 2014 saat: 18:18)

  Rüyamda çok yakın arkadaşımla el ele tutuşup diz kapaklarımıza anca gelen bir denizde beraber koşuyorduk. Su tam berrak değildi, hafif bulanıktı ama dibini görebiliyorduk. Ayaklarıma bir şeyler dokunduğunu ve kaçmak istediğimi söylüyordum ama arkadaşım elimden tutup koşmamı sağlıyordu. Beraber gülüp mutlu oluyorduk.Bu ne anlama geliyor? Lütfen açıklayıcı bir yorum yapar mısınız?


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,