RuyaTabirleri.com

Rüyada Sünnet Düğünü Görmek

Rüyada sünnet düğünü görmek, sevinçten ve mutluluktan oynamaya, güzel haberler almaya, huzur getirecek kimselerle birlikte olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin şen kahkahalar atacağı, dostlarıyla afiyette ve muhabbette olacağı günlerin yaklaştığına, tüm dertlerin ve sıkıntıların yakın zamanda son bulacağı şeklinde tabir edilir. Rüyada sünnet düğünü görmek, hayırlara vesile olacak olaylar yaşamaya, bu yönde kararlar almaya ve adımlar atmaya işaret eder.

Rüyada Sünnet Çocuğu Görmek

Rüyada sünnet çocuğu görmek, yenilenmeye, tazelenmeye, can bulmaya, rüyayı gören kişinin eski neşesine ve keyfine geri kavuşmasına yorulur. Gözyaşının dinmesi, yaraların kapanması, borçların ödenmesi ve müjdeli haberlerin gelmesi ile ifade edilir.

Rüyada Sünnet Etmek

Bir kişi eğer rüyasında birini sünnet ettiğini görürse o kişi tüm dertlerinin çarelerini bulur derler. Kurtuluşa ermek şeklinde değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin tüm dualarının ve dileklerinin kabul olması, isteklerinin gerçekleşmesi ve hayatının yoluna girmesi anlamına gelir.

Rüyada Sünnet Olmak

Rüyasında sünnet olduğunu gören kişi üst üste sürpriz gelişmeler yaşayacak demektir. Ferahlık, esenlik ve huzur bulmaya, hayatın ve dertlerin ağır yükünü üzerinden atmaya, tabir edilir. Rüya sahibinin kederden daralan kalbinin rahatlayacağına ve kişinin yeniden hayal kurmaya ve ümit etmeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada Sünnet Kıyafeti Görmek

Rüyada sünnet kıyafeti görmek, yeni işlere atılmaya, farklı plan ve projeler geliştirmeye, bunlardan hayır görmeye ve başarı elde etmeye yorulur. Rüya sahibinin kafasındaki işlerin gerçekleşeceği anlamına gelir.

Rüyada Sünnetsiz Olduğunu Görmek

Rüyada sünnetsiz olduğunu görmek dine aykırı davranmaya, hak yolunu unutmaya, kulluk görevlerini yerine getirmez olmaya, harama göz dikmeye, içindeki şeytanı susturmak yerine ona uymaya tabir edilir. Rüya sahibinin adının arsızlığa, yolsuzluğa, hırsızlığa karışacağı ve ailesini çok utandıracağı anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Sünnet Düğünü Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Özcan (28 Şubat 2015 saat: 08:31)

    Rüyamda düğün gibi Mevlüt gibi bişey oluyodu kendi aramızda tüm çevrem evlilik düğünü sanıyodu arıyordu beni düğününe çağırmadın mı bizi diye gelin falan da yoktu ortada ben cevap veremiyordum halbuki sünnet olmuşum düğünümü daha yeni yapıyormuşuz.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,