RuyaTabirleri.com

Rüyada Susamak

Rüyada susamak, iş hayatına ve aile hayatına kapılıp gitmiş olan rüya sahibinin, dünya hayatını daha ön plana çıkartıp onunla ilgilendiğine, yapması gereken ibadetleri aksatıp iş hayatındaki koşuşturmacaya ağırlık vererek kendisine büyük üzüntü ve ızdırap verecek adımlar atacağına ve bu sebep ile çok kötü günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada Susadığını Görmek

Rüyada susamak ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında ve aile hayatında yaşadığı çok büyük koşuşturmacalar yüzünden ibadetlerini bir kenara bırakan rüya sahibinin, ileride bu sebepten ötürü çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve çok büyük pişmanlıklar ile karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada Susamak ve Su İçmek

Yaptığı işler, aile hayatı ve kendi sorunları ile ilgilenmekten manevi olarak boş büyük bir boşluğa düşme tehlikesi yaşayan rüya sahibinin, ileriki zamanlarda çok büyük bir huzursuzluk yaşayacağına, ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına, hem etrafındaki insanların bu durum ile daha çok manevi yöne kayacağına ve rüyayı gören kişiyi örnek alarak ibadetlerini gerçekleştireceklerine tabir edilir.

Rüyada Çok Susamak ve Su İçmek

İş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde neredeyse çok büyük bir üzüntü ve endişe nöbeti geçireceğine ve ilerleyen dönemlerde ibadetlerine ağırlık vererek bu durumlardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Susayan Birine Su Vermek

İş hayatında çok büyük bir rahatlama yaşayan ve bu sayede aile hayatında da güzel günler geçiren rüya sahibinin, çok zor bir duruma düşen, çok büyük sıkıntılar ile boğuşan ve aile hayatında ve iş hayatında yaşadıkları yüzünden psikolojik olarak çok büyük bir baskı altında olan bir tanıdığına yardım edeceğine rivayet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Susamak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Tuğçe aksoy (10 Ocak 2015 saat: 11:04)

    Rüyamda annem ve bi kız karanlik odada kuran okuyo bende yanlarindayim birden içeri aydınlık bir isik giriyor ben agliyorum korkuyorum sonra evden çıkıyoruz cami kenarından giderken ben kuranı kerim buluyorum yola çıkıp adıyorum ve arapça harfleri rahatça okuyabiliyorum,sonra babam ve arkadaşına kuran hediye ediyorum… Bir başka Rüyam kadınlar var daire seklinde otumus kuran okuyoruz ama çok susuyorum bana gelince su bitiyor dilim damağın kuruyor su diye bagiriyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,